forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Jerome K. Jerome Bloche 3 & 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 09/03/2020 : 21:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Jérôme K. Jérôme Bloche 1-4 (Fibra)

Smlatih sva 4 Jerome integrala i odusevljen sam. Fantasticne price, prelep crtez, sve na mestu. Kad sam poceo nije mi bilo tako zanimljivo ali vec posle prve epizode prica me je uvukla u sebe tako da sam danima samo ovo citao. Ne znam zasto ovaj strip nije popularniji kada se radi o zaista zanimljivom stripu. Iako je naizgled ovo humoristicki strip, neke price imaju bas ozbiljnu (da ne kazem uznemirujucu) tematiku. Npr. "Rajski kutak" iz cetvrte knjige nosi bas tesku i zajebanu pricu. Kada sam zavrsio poslednji integral zeleo sam jos. Barem jos dve knjige. Ne zelim dalje da pisem o ovome. Svi integrali se mogu naci na popustu, tako da...

Iskreno se nadam da ce Marko objaviti ostatak.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/01/2021 : 18:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
molim za pomoć;ako su vam albumi pri ruci (pošto nemam pojma gde se sad nalaze moji)

zadnji album druge knjige se nastavlja na prvi u trećoj,jel tako beše?
a zadnji album treće knjige nema nastavka;zaokružena je priča?

pitam pošto drugar hoće da uzme Žeroma,pa je planirao da uzme 2. i 3. knjigu,pa će onda videti za ostale.

jebi ga,moramo da radimo na markentingu serijala,ne bi li videli jednog dana i preostale epizode.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/01/2021 : 18:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

molim za pomoć;ako su vam albumi pri ruci (pošto nemam pojma gde se sad nalaze moji)

zadnji album druge knjige se nastavlja na prvi u trećoj,jel tako beše?
a zadnji album treće knjige nema nastavka;zaokružena je priča?

pitam pošto drugar hoće da uzme Žeroma,pa je planirao da uzme 2. i 3. knjigu,pa će onda videti za ostale.

jebi ga,moramo da radimo na markentingu serijala,ne bi li videli jednog dana i preostale epizode.



Ne, zadnja epizoda u 3-oj knjizi je dvodijelna i nastavlja se u 4-oj knjizi.
Dakle, reci mu da ne kenja nego neka fino kupi komplet.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 23/01/2021 18:53:48
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/01/2021 : 13:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
aha,znači da sam pomešao to sa 2. i 3. knjigom.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 24/04/2022 : 22:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Za Anta - recenzija Jeromeova trećeg integrala:

https://www.stripovi.com/recenzije/jerome-k-jerome-bloche-jkjb-fb-3-4a-knjiga-treca/2812/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/04/2022 : 23:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Bravo Spock.

Neki dan ga gledam, u knjižari na polici, zacementiran.

A prodaje se i rasprodaje svašta.
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 25/04/2022 : 08:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
To je sudbina starijih naslova, pokopaju ih nove stvari koje izlaze. Dobar je Jerome ali dođu nove stvari o kojima se više priča i reklamira ih se i eto.. strip treba prodat dok je frišak ili se nikad neće prodat
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/04/2022 : 09:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno si u pravu.

U takvim okolnostima i velikom broju novih naslova izdavačima nije nimalo lako.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/04/2022 : 17:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Za Anta - recenzija Jeromeova trećeg integrala:

https://www.stripovi.com/recenzije/jerome-k-jerome-bloche-jkjb-fb-3-4a-knjiga-treca/2812/




Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 25/04/2022 : 20:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Bravo Spock!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 25/04/2022 : 21:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Hvala ljudi.
Zaista je šteta što je ovaj serijal potpuno nezasluženo nepopularan.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/04/2022 : 21:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Hvala ljudi.
Zaista je šteta što je ovaj serijal potpuno nezasluženo nepopularan.



Bit će komentar od mene, baš ovako za svaku priču. Još kad sam vidio da si to poslao na objavu počeo sam čitati, ali tek treću jučer.
Komentar na prvi integral je bio po sjećanju, a za drugi još nisam ostavio. Doći će na red i on, posebno što nakon ove tri priče nešto mislim čak da je drugi bio (naj)bolji.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 25/04/2022 21:49:41
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 26/04/2022 : 00:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Spock

Hvala ljudi.
Zaista je šteta što je ovaj serijal potpuno nezasluženo nepopularan.



Bit će komentar od mene, baš ovako za svaku priču. Još kad sam vidio da si to poslao na objavu počeo sam čitati, ali tek treću jučer.
Komentar na prvi integral je bio po sjećanju, a za drugi još nisam ostavio. Doći će na red i on, posebno što nakon ove tri priče nešto mislim čak da je drugi bio (naj)bolji.



Odlično.
Menj je također je drugi integral ukupno najbolji.
Za izabrati najbolju priču trebao bih još jednom sve pročitati, ali tu je konkurencija velika, kao što se i vidi iz mojih komentara.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 26/04/2022 00:05:30
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/04/2022 : 00:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
meni je Žerom serijal koji je sa svakim novim albumom sve bolji i bolji;tako da su mi i treći i četvrti integral,odnosno priče u njima bolje od dvice.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/04/2022 : 06:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Dobre su i novije epizode, jedva sam iščeprkao skenove 23,24 i 25-e epizode na netu i nedavno pročitao (ENG), serijal je i dalje odličan i dosljedan, IMHO nema pada kvalitete.
Baš prokleta šteta što neće biti niti Fibrinog izdanja, niti ima izdanja na jeziku kojeg razumijem. Nema ih ni na engleskom, a i skenova ima na kapaljku, izgleda da je van Fr ovo izrazito nepopularan serijal. :(

Ako netko ima link za 20,21 i ove poslije 25, molio bih na PM. Blagodarim

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 26/04/2022 06:02:10
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/04/2022 : 16:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ajde bez tog pesimizma - objaviće Fibra celog Žeroma,samo se strpimo.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000