forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije člana TomDar i ostale informacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 08/05/2017 : 12:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
libelluse i ostale stavljam za koji dan :)

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/05/2017 : 13:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TomDar

libelluse i ostale stavljam za koji dan :)



super!
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 11/05/2017 : 16:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Od kad do kad je Burza stripova?


Burza je u subotu 13.5. od 10 do 15 sati.lokacija Ozaljska 46 caffe bar Putgatory
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 09/11/2017 : 15:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima!
Informacija svima koji su osvojili nešto preko mojih zadnjih aukcija.
U Zagreb idem 11.11 i bit ću na Interliberu od 11h-18h, pa se dobijemo sa svima koji su odabrali osobno preuzimanje.
Ostali kojim ide preko pošte/tisak ostavaljam u subotu i u ponedeljak idu paketi na vaše adrese (javim vam kod za praćenje)
Ako ima kakvo pitanje i slično, kontakt preko poruka/mail/GSM...
Pozdrav

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 22/01/2018 : 19:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav, zbog obaveza, nisam bio aktivan na aukcijama. Uskoro stavljam nove aukcije, pa cemo riješiti i par stvari koje vas je par osvojilo na mojim prošlim aukcijama.
Poslao bi osvojene stvari od prije, skupa sa aukcijama kad se završe ove koje budem u kratkom postavljao, nadam se da nema zamjerke.

LP TomDar (Dare)

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 16/02/2018 : 13:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav,
U početku III mjeseca (marta) dolazim u ZG i tada riješavamo osvojene aukcije i tekuče koje završavaju krajem ovog mjeseca.
Lično preuzimanje u Zagrebu i slanje poštom na adrese u HR.
LP TomDar (Dare)

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 16/02/2018 : 17:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Znači, moramo se svi nacrtati u Zagrebu? 😳🤪

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 17/02/2018 : 21:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Može i osobno preuzimanje u Logatcu
quote:
Originally posted by Dukidule

Znači, moramo se svi nacrtati u Zagrebu? 😳🤪



Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 17/02/2018 : 21:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
OBAVIJEST ZA MOJE AUKCIJE:
Za sve ostale, koji budi davali ponude na moje aukcije i izgubili, mogu vam ponuditi "SECOND CHANCE" (znači "drugu šansu", drugom plasiranom (a možda i trećem plasiranom itd) da za vašu ponuđenu sumu kupite izgubljenu aukciju - ako mi se cijena čini ok i ako imam isti primjerak viška!) Interesenti mi se javite i pokrenem aukciju za vas s vašim korisničkim imenom u naslovu, sa KUPI ODMAH cijenom, s trajanjem 1 dan, i vi to kupite "KUPI ODMAH" i tako završimo transakciju - ZNAČI DA IDE PREKO SUSTAVA STRIPOVI.COM!!!
OVO VAŽI ZA SLIČICE I PONEKE STRIPOVE!!!

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija


Edited by - TomDar on 18/02/2018 00:55:56
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/03/2018 : 14:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
A pošiljke za Austriju ili DE koje se osvoje kod TomDar-a, svim mojim „prijateljima“ mogu ja povesti i proslijediti po povoljnijoj AUT/DE tarifi.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/03/2018 : 15:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

A pošiljke za Austriju ili DE koje se osvoje kod TomDar-a, svim mojim „prijateljima“ mogu ja povesti i proslijediti po povoljnijoj AUT/DE tarifi.


Mogao bi i meni srediti?

Sve pohvale za ovoga čovjeka TomDar, vrlo ugodan i susretljiv prodavač, stvarno rijetkost u današnje vrijeme.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 09/03/2018 : 21:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Sutra sam u ZG od prilike 11h-13h (a mozda i malo duže) Zavisi od gužve, uglavnom u to vreme sam u restoranu Mostovi, na Radničkoj, na suprot starog Lastana!
Tako da svi koji imaju osobno preuzimanje, pa se vidimo na piču. Moj GSM je u poruci, koju ste dobili na sustavu, kad sam vam javio o završetku aukcija.
A za ostale za koje ide poštom, ostavljam u ZG i u ponedeljak ide na vašu adresu (i javim kod za praćenje)
LP

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 22/05/2018 : 11:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Kad će nove aukcije??? :D :D :D

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/05/2018 : 12:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ako smijem upasti... Sada sam prvi put postavio nekoliko aukcija, pa si mogu misliti koliko posla ima Dare sa onih par tisuca. :D
A sada treba prvo napuniti kombi za Mafest, sve isplanirati... ne vjerujem da ce nove aukcije tako brzo. No, pustimo Darka da sam odgovori. ;P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 19/08/2019 : 17:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

Kad će nove aukcije??? :D :D :D



Evo nove aukcije krenule :)
Kad se sve aukcije završe onda idem za ZG i moguče je osobno preuzimanje ili slanje poštom/tiskom iz HR osvojenih aukcija ...
Pozdrav

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000