forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 izdavači
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 20/09/2013 : 13:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Kada kupujem ono što mi se sviđa ne zanima me tko je izdavač.
Iako, realno gledajući, izdavač je bitan posebno kod dužih serijala jer se samo kod ozbiljnijih mogu nadati da ću u razumnom vremenskom roku vidjeti ukupan serijal.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 21/09/2013 : 20:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message  Reply with Quote
Zadnja opcija...Kupujem ono sto me zanima bez obzira ko izdaje!!! Evo sad bi kupio onaj ZS 17 "Klark Siti" ali mi se nedaju toliki novci (bar za sada)
Zivjeli stripovi bez obzira na izdavaca!!!!

Sudbina stripa ovisi o intiligenciji citatelja.
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2333 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 21/09/2013 : 23:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
npr: loša transkripcija ličnih imena me naročito odvlačila od čitanja bilo kog štiva veoma efikasno (jasno, to ne važi za HR), a tek prevod...

Kvalitet odštampanog je uvek upitan, o povezu da ne govorim.

Što se cena tiče, takve su kakve prosto moraju biti, jasno je da tu nekakvog otklona zapravo i nema (a ako ga igde ipak bude, ide na štetu izdavača).

Piši propalo!
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 22/09/2013 : 18:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Predzadnja i
Zadnja opcija....

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost

Edited by - Villain on 22/09/2013 18:09:06
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20741 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/09/2013 : 19:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
pitanje za sve koji su glasali za zadnju opciju:
novi izdavač kreće sa nekim do jaja stripom koji se sastoji iz 11 trejdova - plan je da izdaje 2-3 trejda godišnje.Da li vam je nebitno ko je izdavač, već samo da je izdanje što jeftinije?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 23/09/2013 : 19:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

pitanje za sve koji su glasali za zadnju opciju:
novi izdavač kreće sa nekim do jaja stripom koji se sastoji iz 11 trejdova - plan je da izdaje 2-3 trejda godišnje.Da li vam je nebitno ko je izdavač, već samo da je izdanje što jeftinije?



Ti si mislio na one sto su glasali za predzadnju opciju jer njima je bitno da je strip jeftin, a oni koji su se prepoznali u zadnjoj opciji nije bitno koliko strip kosta. Sad i ako je strip jeftiniji onda ostatak novca ode na pivu jer je kupcu drago da je jeftino prosao pa se pocastio
I u tom slucaju ga opet strip neizadje jeftin

Sudbina stripa ovisi o intiligenciji citatelja.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000