forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Broj 73304-23-4153-6-96-8
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Residents
New Member



Serbia
138 Posts

Member since 15/02/2015

Posted - 29/03/2015 : 22:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Residents a Private Message  Reply with Quote
Izvanredno zanimljivo delo, uradjeno u maniru slikovnica za odrasle. Uraditi strip na 142 strane, bez ijedne reči, je malo remek-delo. Čeka se izdanje još jednog odličnog stripa"Cinema Panopticum".
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 13/10/2015 : 19:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
dosta slabo.

nikaj orginalnog, a i dosta predvidivo.

fora je jedino kaj je prošlo sve bez ijedne riječi,al teško popravlja ukupni dojam.

Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
613 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 24/10/2015 : 09:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Svaka čast vjerujem barem jako dobrom stripu!
Ali ono "...suvremenih majstora poput M. Night Shyamalana...", hm, hm, hm...
Dvojbeno, ali neka bude.



Mene Šamalan smara, a ovo mi je odličan strip.
Nemaš razloga za brigu



smarao ili ne on je danas najprofitabilniji autor, ponajvise zgob toga sto se drzi manjih budzeta pa mu je margina odlicna
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 15/07/2017 : 05:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Vidio ga u knjižnici i uzeo kako bih malo prolistao, na kraju sam ga na mjestu pročitao u nekih 10-ak minuta. Jako mi se svidio.
Iako je istina kako u njemu nema nema ničega pretjerano originalnog te što je donekle predvidljivo prema kakvom kraju se ide, po meni je upravo crtež glavna karika ovog stripa koji nosi cijeli strip, pa tako i priču. Priča nije dobra zbog onoga o čemu pripovijeda koliko zbog crteža i načina na koji ju isti pripovijeda (ako je to imalo ikakvog smisla).
Barem se za ovaj strip može reći kako ga se isplati pročitati prolistati do kraja upravo zbog vremena i brzine kojim se čita.
8/10

Edited by - Sarghan on 15/07/2017 05:21:51
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 02/10/2017 : 04:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam većinu stvari od Otta u poslednjih nekoliko dana, pa i ovu.

Dobar mi je ovo strip, iako na 3. mestu od radova pomenutog autora.

1. Cinema Panopticum - odlična atmosfera koja podseća na Twin Peaks, bizarno, jezivo. Nisu sve priče tako dobre kao prva, koja mi je ipak najbolja, ali su veoma dobre. A ''priča u priči'' je takođe odlična. 4/5

2. Dead End - Prva priča mi se svidela a i lepo je 'nacrtana' ali ipak je druga fantastična i meni najdraža od svih koje sam pročitao od ovog autora (uz neke od priča iz Panopticuma). 4/5

3. Broj 73304... - Složio bih se da je strip pomalo predvidiv, ali na stranu to, svakako sam veoma zadovoljan pogledanim. Priča je u početku dosadnjikava, onda postaje zanimljiva kada situacija krene da se zahuhtava u vezi sa brojem, a zatim nakon vrhunca (one burne noći) polako ali sigurno skreće u ludilo i bizarnost u jednom trenutku, da bi anti-vrhunac tj potpuni pad doživela u meni možda i najdražoj i drugoj najbizarnijoj sceni ovog stripa - sceni sa brojanjem krompirića. Što se najbizarnije scene tiče, neću je pomenuti ovde. I složio bih se sa nekim komentatorima na sajtu Goodreads kako priča ima neki hipnotišući šarm usled brojeva koji se ponavljaju. Ipak 4/5

4. Greetings from Hellville - Zbirka 4 kraće priče. Prve dve su dosta dobre. Treća je pravi kliše, a četvrta je samo simpatična. 3.5/5

5. Tales of Error - Takođe zbirka više kratkih priča, od sjaja do očaja. Najbolje su ovim redom: Clean up, Headbanger, Honeymoon... 10 ways to kill husband i Wrinkled tragedy su đene đene, a Hero je baš bezveze. 3.5/5

6. Dark Country - ovo je izgleda obrada priče izvesnog Taba Marfija po kojoj je snimljen film. Meni se čini prilično nedovršeno i loše, a kada sam pročitao tu priču još sam se više razočarao izmenama. Nije to to... 3/5

Kratke priče Customs i Beast with five fingers su takođe dobre.



Edited by - Jocko on 02/10/2017 04:32:26
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000