forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi proljeće 2014 - "U zemlji Dakota"
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/06/2014 : 22:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I ja sam se veoma začudio kada sam ga vidio uz bok Evil Angelu ali šta ćeš, takav je život.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/06/2014 : 22:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

znači nitko nema pojma. A cijeli forum pun nekakvih Zagorologa itd,...a onda jedno jednostavno pitanje, nitko ne zna odgovor,....znate samo naslovnice svi komentirat.....


Vjerojatno se ništa nije dogodilo, pojavio se u maxiju Crni osvetnik, a mislim i kasnije...



pa u Crnom Osvetniku je bio mislim da u ludnici,....sve je to veoma čudno sa tim pukovnikom Perry-jem


Nije, u ludnici je bio u Tropical corpu, to je bila davno, možda čak i prvo njegovo pojavljivanje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/06/2014 : 23:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

znači nitko nema pojma. A cijeli forum pun nekakvih Zagorologa itd,...a onda jedno jednostavno pitanje, nitko ne zna odgovor,....znate samo naslovnice svi komentirat.....



Nisam još pročitao sve od ove zadnje godine, ali mislim da je Perry još uvijek živ, zdrav i šef svoje utvrde.

Zadnji put sam naletio na njega u Huronima.
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-173-176-huroni/1119/

Proporuka za tebe Ojro. Odličan crtež, Darkwood, indijanci, Pleasant Point, pukovnik Perry, potjera za kočijom, riječni brodovi... čak je i srpski plemić u igri. Možda ti se svidi iako nije toliko retro.

Edited by - nagor on 03/06/2014 23:02:48
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/06/2014 : 23:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Perry? I dalje je glavni baja u Tvrđavi Pitt. Nisam obratio pažnju u ovom Maxiju, ali ako je posredi vojska iz Pitta, onda se scenarista malo zeznuo u računu.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/06/2014 : 23:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by 1Euro

znači nitko nema pojma. A cijeli forum pun nekakvih Zagorologa itd,...a onda jedno jednostavno pitanje, nitko ne zna odgovor,....znate samo naslovnice svi komentirat.....



Nisam još pročitao sve od ove zadnje godine, ali mislim da je Perry još uvijek živ, zdrav i šef svoje utvrde.

Zadnji put sam naletio na njega u Huronima.
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-173-176-huroni/1119/

Proporuka za tebe Ojro. Odličan crtež, Darkwood, indijanci, Pleasant Point, pukovnik Perry, potjera za kočijom, riječni brodovi... čak je i srpski plemić u igri. Možda ti se svidi iako nije toliko retro.


Savršen crtež!

Ali mislim da je osvetnik još poslije objavljen.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/06/2014 : 08:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Perry? I dalje je glavni baja u Tvrđavi Pitt. Nisam obratio pažnju u ovom Maxiju, ali ako je posredi vojska iz Pitta, onda se scenarista malo zeznuo u računu.




pa nije više glavni,...u ovom maxiju ništa nisu rekli zašto nije,...ali umjesto njega je bio neki drugi Pukovnik Conors (ili tako nešto,...) i lijepo su rekli da je on novi zapovjednik utvrde Pitt,....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/06/2014 : 08:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by 1Euro

znači nitko nema pojma. A cijeli forum pun nekakvih Zagorologa itd,...a onda jedno jednostavno pitanje, nitko ne zna odgovor,....znate samo naslovnice svi komentirat.....



Nisam još pročitao sve od ove zadnje godine, ali mislim da je Perry još uvijek živ, zdrav i šef svoje utvrde.

Zadnji put sam naletio na njega u Huronima.
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-173-176-huroni/1119/

Proporuka za tebe Ojro. Odličan crtež, Darkwood, indijanci, Pleasant Point, pukovnik Perry, potjera za kočijom, riječni brodovi... čak je i srpski plemić u igri. Možda ti se svidi iako nije toliko retro.




mislim da sam čitao tu priču, nekako se sječam naslovnice,ali nisam siguran,...u poslednje vrijeme jako brzo zaboravljam
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 04/06/2014 : 09:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Odlicna prica...

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/06/2014 : 14:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Perry? I dalje je glavni baja u Tvrđavi Pitt. Nisam obratio pažnju u ovom Maxiju, ali ako je posredi vojska iz Pitta, onda se scenarista malo zeznuo u računu.




pa nije više glavni,...u ovom maxiju ništa nisu rekli zašto nije,...ali umjesto njega je bio neki drugi Pukovnik Conors (ili tako nešto,...) i lijepo su rekli da je on novi zapovjednik utvrde Pitt,....



Au!!!

Ovo me podsijeća na ono akd je Mignacco u divljoj zemlji promjenio mit cijelih Bosellijevih vrhunskih priča o Komančima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/06/2014 : 15:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Perry? I dalje je glavni baja u Tvrđavi Pitt. Nisam obratio pažnju u ovom Maxiju, ali ako je posredi vojska iz Pitta, onda se scenarista malo zeznuo u računu.




pa nije više glavni,...u ovom maxiju ništa nisu rekli zašto nije,...ali umjesto njega je bio neki drugi Pukovnik Conors (ili tako nešto,...) i lijepo su rekli da je on novi zapovjednik utvrde Pitt,....



Au!!!

Ovo me podsijeća na ono akd je Mignacco u divljoj zemlji promjenio mit cijelih Bosellijevih vrhunskih priča o Komančima.




Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/06/2014 : 16:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ojro, nađi vremena i pročitaj ponovno Hurone i javi utiske. Baš me zanima da li će ti se svidjet. :)
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/06/2014 : 17:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ojro, nađi vremena i pročitaj ponovno Hurone i javi utiske. Baš me zanima da li će ti se svidjet. :)



ma sigurno če mi se svidjet, samo ja nemam skoro ništa od stripova kod kuče,....ja samo čitam stripove i onda mijenjam, prodam ili poklonim,....nisam kolekcionar,...tako da ne mogu pročitati stripove za "u nazad",....imam samo nekoliko stripova u svojoj kolekciji, koje čuvam,....ostalo sve ide,...

Jel to onaj strip, gdje su oteli neku djecu od nekog senatora?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/06/2014 : 18:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ne, nije to taj.

Koje stripove čuvaš u kolekciji? :)
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/06/2014 : 18:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ne, nije to taj.

Koje stripove čuvaš u kolekciji? :)



pa imam Zagor Gigant onog gdje nastupa Red Warrior (ili kako se zvao), onda imam strip album serijal MEKSIKAJNARJI, onda imam PLAVE BLUZE od Cinebook, pa nekoliko malih Rendžera, pa TEX specijalno Kolor Izdanje 1 i 2(ovo ču sakupljati), pa još jedan TEX (Staza Uspomena,libellus),čekam još da mi dođe Čarobnjak Zoltan (Mali Rendžer),imam još i CHICO I COMPANY (ostale sam prodao), imam jedan Mikijev zabavnik iz 1985 (kojeg sam čitao na moru),....to je u biti to haha.

Imam još nekoliko Zagora ali to če iči prije ili kasnije,....redovno kupujem Zagora (redovni, extra, almanah, specijal, maxi, gigant,prije još chico specijal), ponekad Texa (sada npr ovu u vezi sa Custerom), ponekog Bleka (sada vjerovatno ovu Saratogu,...) nešto od Libellusa,....prije sam kupovao još marka, Bleka, ali sam odustao,....ako krenu sa Ken Parkerom kiosk izdanje, to ču vjerovatno kupovati i sakupljati,...a ostalo kupim tu i tamo nešto, pa ond arazmijenim, prodam,....
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/06/2014 : 19:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Perry? I dalje je glavni baja u Tvrđavi Pitt. Nisam obratio pažnju u ovom Maxiju, ali ako je posredi vojska iz Pitta, onda se scenarista malo zeznuo u računu.




pa nije više glavni,...u ovom maxiju ništa nisu rekli zašto nije,...ali umjesto njega je bio neki drugi Pukovnik Conors (ili tako nešto,...) i lijepo su rekli da je on novi zapovjednik utvrde Pitt,....



Au!!!

Ovo me podsijeća na ono akd je Mignacco u divljoj zemlji promjenio mit cijelih Bosellijevih vrhunskih priča o Komančima.







Boselliizgradi kompletna plemena Komanca I pricu o njim, Mignacco napravi pricu s Komancima I pravi se lud.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/06/2014 : 19:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Mignacco je ispao moron... Nije si dao truda ni da pogleda sto je Boselli napravio, kako bi prica imala kakav - takav smisao... Stvarno ne znam cim je taj lik zasluzio toliko posla u SBE.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/06/2014 : 22:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Primjetio sam jedan detalj kod maxija ''U zemlji Dakota'' koji mi se čini malo čudan... tabla na 87. stranici se doima kao da ju je radio netko drugi a ne Mangiantini, kao da nema tako fine linije poput ostalih i djeluje nekako grublje... razlike su vidljive i ne vjerujem da mi se samo učinilo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/06/2014 : 23:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Perry? I dalje je glavni baja u Tvrđavi Pitt. Nisam obratio pažnju u ovom Maxiju, ali ako je posredi vojska iz Pitta, onda se scenarista malo zeznuo u računu.




pa nije više glavni,...u ovom maxiju ništa nisu rekli zašto nije,...ali umjesto njega je bio neki drugi Pukovnik Conors (ili tako nešto,...) i lijepo su rekli da je on novi zapovjednik utvrde Pitt,....



Au!!!

Ovo me podsijeća na ono akd je Mignacco u divljoj zemlji promjenio mit cijelih Bosellijevih vrhunskih priča o Komančima.







Boselliizgradi kompletna plemena Komanca I pricu o njim, Mignacco napravi pricu s Komancima I pravi se lud.



izgleda da im fali mašte,....izgleda da ne čitaju stripove od drugih autora,...
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 05/08/2015 : 23:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Primjetio sam jedan detalj kod maxija ''U zemlji Dakota'' koji mi se čini malo čudan... tabla na 87. stranici se doima kao da ju je radio netko drugi a ne Mangiantini, kao da nema tako fine linije poput ostalih i djeluje nekako grublje... razlike su vidljive i ne vjerujem da mi se samo učinilo.


Slažem se, po srednjem kaišu bih rekao da je Ferrijev crtež.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000