forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 The Meaning of Life
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

kiky
stripovi.com suradnik



7309 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 08/05/2014 : 11:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Sjetila sam se.

Kontinuirano ucenje i osobni razvoj kroz spoznajna prostranstva.



to sam ja vec odavno ustvrdio i izjavio na ovom topiku nekoliko postova prije, ali dobro da si se i ti toga konacno dosjetila.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/05/2014 : 12:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
9 dana i nije toliko strašno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/05/2014 : 13:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

9 dana i nije toliko strašno.


Dodo, sto mislis, na koju foru sam ja Boginja u svom zivotu, a ti Dodo koji dane broji.

:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/05/2014 : 17:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

9 dana i nije toliko strašno.


Dodo, sto mislis, na koju foru sam ja Boginja u svom zivotu, a ti Dodo koji dane broji.

:)


He he, prilicno pogrešna interpretacija... pogledaj moje carstvo gdje sam ja vladar a to je samo jedan mali dio svega http://www.metal-archives.com/bands/Dodsferd/54536
U tome se ujedno krije moj odgovor na pitanje ove teme.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/05/2014 : 19:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
Ja bih rekao da je smisao zivota ono sto je rekao Ljevin u ,,Ani Karenjini" ne znam tacni citat ali ide ovako nekako, svakodnevne sitne stvari su smisao zivota takodje i imati i mogucnost da u svom zivotu ucinis i uneses nesto dobro i za sebe i za druge!

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/05/2014 : 22:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

9 dana i nije toliko strašno.


Dodo, sto mislis, na koju foru sam ja Boginja u svom zivotu, a ti Dodo koji dane broji.

:)


He he, prilicno pogrešna interpretacija... pogledaj moje carstvo gdje sam ja vladar a to je samo jedan mali dio svega http://www.metal-archives.com/bands/Dodsferd/54536
U tome se ujedno krije moj odgovor na pitanje ove teme.



Ne razumijem tvoj link, odn. carstvo.
Moja recenica nije imala veze s virtualnim carstvom, vec s tim da se ne zamaram njime. Ne me bri ga za vrijeme, a ti mi ga brojiš

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/05/2014 : 23:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Ma ja sam aludirao na to da moj nickname nema veze sa onom izumrlom pticom jer mi se ucinilo da ti ciljaš na nju u prenesenom znacenju na mene, gdje ispada da ja nemam druge zanimacije u životu nego brojati dane.
Zato sam stavio ovaj link kao objašnjenje imena a istovremeno i pokazatelj u kakvom svijetu ja najviše egzistiram... ali to nije samo virtualno carstvo nego nacin života u pravom smislu rijeci.
Kužiš

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/05/2014 : 01:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Ne kuzim.
Na "Dodo" sam skratila jer ja to svima uvijek radim.
Kao sto su i mene skratili na Charlitu..itd.

Noc Dodo.

Svaki razgovor je jedan mali nesporazum..Onaj koji govori jedno misli, onaj koji slusa, ne cita misli..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/05/2014 : 01:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

Samo za Charlitu...

xxxx




Vec drugi slucaj.
Forum je poceo oboljevati od inkontinencije.

Fikus! Sunce ti tvoje!



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7309 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 12/05/2014 : 19:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
još jedna stvar/navika u kojoj bi se mogao, dapace, trebao pronaci smisao života, koja se nadovezuje na moje prijašnje postove na ovu temu, te cija efikasna i dosljedna primjena može uciniti cuda od vaših života, ali i stvar koja je samim time za ogromnu vecinu ljudi nemoguca za uhvatiti se i održavati, a zove se; DISCIPLINA.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/05/2014 : 20:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Sasvim je sigurno da postoje ljudi koji jednostavno ne žele sprovoditi disciplinu u svojem životu jer ih ista sprijecava da podignu taj život na željenu razinu... naravno, poželjno je da postoje neke granice u svemu tome.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/05/2014 : 21:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

još jedna stvar/navika u kojoj bi se mogao, dapace, trebao pronaci smisao života, koja se nadovezuje na moje prijašnje postove na ovu temu, te cija efikasna i dosljedna primjena može uciniti cuda od vaših života, ali i stvar koja je samim time za ogromnu vecinu ljudi nemoguca za uhvatiti se i održavati, a zove se; DISCIPLINA.



KICME

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000