forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Phoenix Press -Ja sam Legija- u prodaji
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/02/2017 : 17:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Pretjera san da mi je jedan od najgorih jer čita san dosta lošijih stripova od Legije, ali očekiva san puno više.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 05/06/2017 : 15:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
Meni je strip na više momenata konfuzan, ne prati se lako, nije u pitanju moja koncentracija nego je to jednostavno mana stripa. OK strip, ali moglo je bolje.


quote:

Nemojte čitati dalje ako niste čitali strip, jer imam neka pitanja za one koji se sjećaju detalja...


I meni je ostalo par nerešenih pitanja oko stripa, evo – po sećanju - šta mislim da su odgovori na tvoja pitanja... Molim da bolji poznavaoci prokomentarišu ako grešim.

quote:

SPOILERS

  • Kako su nacisti uopće došli do Radua i uspostave projekta Legija? Možda im se Radu sam ponudio, ali ne razumijem zašto.




  • Radu im se sam javio. To je i Nemcima sumnjivo u jednom trenutku. Takođe, imaš par slika, negde u trećem delu, kada se Vlad i Radu raspravljaju, i gde Vlad kritikuje Radua što je izašao u javnost.
    quote:

  • Je li Vlad istovremeno bio u Engleskoj u tijelu Torpa pa zatim Vilksa, kada i u Rumunjskoj u tijelu Sajksa?




  • Da.
    quote:

  • Je li Vlad otišao u Englesku preko Rumunjskog sluge Torpa, kako bi ponudio suradnju saveznicima, jer je već nekako znao da Radu surađuje s nacistima? Zašto bi inače išao ako je znao da je Radu u Rumunjskoj.




  • Mislim da je sudbina Vlada u tom pogledu potpuno nezavisna od sudbine Radua.
    quote:

  • Zašto su admiral Kamaris i Von Klakst/Vegner bili protiv projekta Legija? Objašnjenje da se kosi s Arijevskim principima mi je malo nategnuto




  • Mislim da su oni bili, u neku ruku, protiv rata. To treba shvatiti uslovno. Seti se kako se Von Klakst grozi spaljivanja sela. Seti se njihovog plana da smaknu Hitlera i počnu razgovore o primirju. Priča o Arijevskim principima je nešto što je Hitler mogao da prihvati kao opravdanje.
    quote:

  • Tko je na kraju uopće preživio, Vlad ili Radu?




  • Dobro pitanje. Rekao bih da je namerno ostavljeno da sami odredimo. Možda obojica, možda Vlad i još Neko Treći, možda ...
    Go to Top of Page

    AlenT
    New Member



    Croatia
    179 Posts

    Member since 19/11/2009

    Posted - 07/06/2017 : 18:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
    Super, hvala ti! Prvo sam čitao srpsko izdanje, no nabavio sam i englesko pa ću naknadno još jednom pročitati strip.
    Meni su ideja, radnja, likovi i atmosfera jako zanimljivi, ali slažem se, malo je konfuzno. Trebalo je malo usporiti i dodati još epizodu dvije.
    Go to Top of Page

    AlenT
    New Member



    Croatia
    179 Posts

    Member since 19/11/2009

    Posted - 19/07/2017 : 16:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
    Ako će koga zanimati, napravio sam kratki sažetak po likovima. Dokument je pun spojlera!

    http://docdro.id/t62J49r
    Go to Top of Page

    risbozg
    Advanced Member



    Croatia
    14933 Posts

    Member since 10/08/2003

    Posted - 19/07/2017 : 17:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
    super

    10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
    Go to Top of Page
    Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
    Previous Page
     New Topic New Poll New Poll
     Reply to Topic
    Jump To:
    forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
    This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000