forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 KOSULJA CRVENA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2014 : 23:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hexen

Kod Zagora me je uvijek živcirala ta njegova kričavost. Šulja se po šumi u crvenoj, plavoj i žutoj boji (dakle sve boje koje upadaju u oči u onom zelenilu)


Zato bi najbolje bilo da nosi zelenu majicu, zelene hlače i zeleni šešir pa bi onda bio nevidljiv u prirodnom okruženju za sve osim za čitatelje koji drže u ruci crno-bijeli strip.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 08/05/2014 : 01:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
A zamisli u tom slučaju Libellus kolorce, 15 - 20 stranica čitaš i misliš nigdje Zagora, koji cukar Chico sam forsira marš, puše, stenje i vreba iz grmlja, a ono Zagi stalno pored njega, samo ga ne vidiš od zelenila.
Bemti, izgledao bi kao Robin Hood ili Kekec.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/05/2014 : 02:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Ti topici o Zagoru postaju sve bizarniji. Baš me zanima kako će glasiti slijedeći. :D



Ili ovaj, "Does Zagor spit or swallow?"

(pitajte Chica)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 08/05/2014 : 03:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hexen

Kod Zagora me je uvijek živcirala ta njegova kričavost. Šulja se po šumi u crvenoj, plavoj i žutoj boji (dakle sve boje koje upadaju u oči u onom zelenilu) i onda ga nitko ne može ugledati i svi se čude kad se baci na njih sa grane.
Jednom je netko rekao da bi možda trebalo napraviti novu verziju Zagora, neku vrstu "remake-a", gdje bi bio u tamnijoj kamuflažnoj odjeći, sa crnim ratničkim bojama na licu, okrutniji, krvaviji, bez Chicota i njegovih gluposti. Ono Rambo style za odrasle. Nešto tipa Magični Vjetar + Punisher. Naravno da bi nastavio da izlazi i ovaj stari originalni Zagor, čisto da fanovi ne popizde ali ja mislim da bi novi svježiji Zagor bio odlična ideja.



A ovo?

Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3315 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 08/05/2014 : 07:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Hexen

Kod Zagora me je uvijek živcirala ta njegova kričavost. Šulja se po šumi u crvenoj, plavoj i žutoj boji (dakle sve boje koje upadaju u oči u onom zelenilu)


Zato bi najbolje bilo da nosi zelenu majicu, zelene hlače i zeleni šešir pa bi onda bio nevidljiv u prirodnom okruženju za sve osim za čitatelje koji drže u ruci crno-bijeli strip.



Zato u pojedinim zemljama(kao recimo u Grckoj)V.Blek ne nosi crvene, vec zelene pantalone, sto je mnogo bolje od onih drecavih crvenih...





I jedan od pokusaja menjanja Zagora:


http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153

Edited by - ddeki on 08/05/2014 07:46:03
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4345 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/05/2014 : 07:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Zagor mora ostaviti dojam, a to ne bi mogao ako bi se uklopio u zelenilo šume.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/05/2014 : 08:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Ovo je komotno moglo ići u sticky,



...od posete kojem sam i ja digao ruke.

Ljudi, iskulirajte malo! Pretvarate pdf Bonelli u svaštaru sa svojim fiks idejama, a sticky ZAGOR gore ko šiša. Novi topic, ako nekome nije jasno kako to funkcioniše, se otvara samo u slučaju novog izdanja, serijala, eventualno najave nečega (retko!) a ove "šta mislite ako..." pucajte u teme koje su za to stvorene:

ZAGOR sticky: topic za raspravljanje u kojem ostaje muk da vas i bog dragi vuče za jezik i u kojem vlada sveopšta debilana već mesecima

Ultimate Zagor topic: u njega stavljamo slike koje nađemo na mreži a koje će samo dva čoveka komentarisati jer je Ferri sve ređi

Novi Zagor u Italiji: naslovnice i novosti iz Italije glede omiljenog nam junaka

Neobjavljene table: solarov topic sa arhivom previewa tabli koje tek treba da izađu.

+topici koji se otvore za svako novoizašle Ludensove sveske mesečnog ritma

sve ostalo što se otvori je podjebavanje što zagorovaca, o ostalima da i ne pričam

mladjo bi trebao biti rigorozniji oko ovakvih stvari


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Hexen
New Member



Croatia
190 Posts

Member since 22/02/2011

Posted - 08/05/2014 : 10:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Hexen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Hexen

Kod Zagora me je uvijek živcirala ta njegova kričavost. Šulja se po šumi u crvenoj, plavoj i žutoj boji (dakle sve boje koje upadaju u oči u onom zelenilu) i onda ga nitko ne može ugledati i svi se čude kad se baci na njih sa grane.
Jednom je netko rekao da bi možda trebalo napraviti novu verziju Zagora, neku vrstu "remake-a", gdje bi bio u tamnijoj kamuflažnoj odjeći, sa crnim ratničkim bojama na licu, okrutniji, krvaviji, bez Chicota i njegovih gluposti. Ono Rambo style za odrasle. Nešto tipa Magični Vjetar + Punisher. Naravno da bi nastavio da izlazi i ovaj stari originalni Zagor, čisto da fanovi ne popizde ali ja mislim da bi novi svježiji Zagor bio odlična ideja.



A ovo?





E na to sam mislio. Znam da sam jednom vidio taj topic i tu sliku ali ga sada više nisam mogao naći. Hvala Windwalker!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2595 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 08/05/2014 : 10:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by solar

Ovo je komotno moglo ići u sticky,



...od posete kojem sam i ja digao ruke.

Ljudi, iskulirajte malo! Pretvarate pdf Bonelli u svaštaru sa svojim fiks idejama, a sticky ZAGOR gore ko šiša. Novi topic, ako nekome nije jasno kako to funkcioniše, se otvara samo u slučaju novog izdanja, serijala, eventualno najave nečega (retko!) a ove "šta mislite ako..." pucajte u teme koje su za to stvorene:

ZAGOR sticky: topic za raspravljanje u kojem ostaje muk da vas i bog dragi vuče za jezik i u kojem vlada sveopšta debilana već mesecima

Ultimate Zagor topic: u njega stavljamo slike koje nađemo na mreži a koje će samo dva čoveka komentarisati jer je Ferri sve ređi

Novi Zagor u Italiji: naslovnice i novosti iz Italije glede omiljenog nam junaka

Neobjavljene table: solarov topic sa arhivom previewa tabli koje tek treba da izađu.

+topici koji se otvore za svako novoizašle Ludensove sveske mesečnog ritma

sve ostalo što se otvori je podjebavanje što zagorovaca, o ostalima da i ne pričam

mladjo bi trebao biti rigorozniji oko ovakvih stvari





bravo +1

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4134 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 08/05/2014 : 12:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Bravo Patak!
Samo što bi mladjo u vrlo kratkom roku postao najomraženiji forumaš (ko da već sad nije). Teško je prčiju u kazalište pretvorit'.
Ipak, vjerujem da većina ljudi koji postaju u ovom podforumu imaju što reći, samo su jedni izgubili volju a drugi su se priklonili bezsadržajnoj i glasnoj većini.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 08/05/2014 : 21:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Forum je otišao u kurac.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/05/2014 : 21:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Forum je otišao u kurac.



Ma nije.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/05/2014 : 21:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Forum je otišao u kurac.



Predlog za novi topic: U koliko kuraca su otisli Zagorovi topici?

A) 100
B) 500
C) 1000
D) 10000
E) Bezbroj kuraca.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/05/2014 : 21:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/05/2014 : 21:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
On topic.

Zagorova košulja uopće ne upada u oči. Vidi ga... stopio se sa okolinom ko pingvini u božićnoj avanturi.

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/05/2014 : 21:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Forum je otišao u kurac.


filozofsko pitanje:

zbog intelektualaca što ćute ili budala što pričaju?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/05/2014 : 21:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Zagor12

Forum je otišao u kurac.



Predlog za novi topic: U koliko kuraca su otisli Zagorovi topici?

A) 100
B) 500
C) 1000
D) 10000
E) Bezbroj kuraca.



Filozofsko pitanje?
Je li bezbroj broj?
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/05/2014 : 21:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Zagor12

Forum je otišao u kurac.



Predlog za novi topic: U koliko kuraca su otisli Zagorovi topici?

A) 100
B) 500
C) 1000
D) 10000
E) Bezbroj kuraca.



Filozofsko pitanje?
Je li bezbroj broj?



i koliko su dugi dotični?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000