forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Savršena budućnost
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 06/06/2014 : 10:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Što bih ja dao za negativne reakcije!

mcn



Buuuuuu

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 06/06/2014 : 14:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by mogorovic

Možda ti se kroz strip malo osjeti, ipak, političko svrstavanje, jer, zločine su radili i ekstremnom lijevi totalitarni režimi. Ubijali, vješali, proganjali homoseksualce i manjinske nacionalne skupine. Zar tako brzo zaboravljamo Staljina, Crvene Kmere i Pol Pota, Mao ze Donga, Honeckera, Causescua, na koncu konca i Tita. Uza sve desne radikalne režime, ova nabrojena ekipa je, vjerovali ili ne, poubijala i ugnjetavala višestruko više ljudi od svih desnih radikalnih ražima skupa. Žalosna povijesna činjenica... A, kao latentna opasnost u budućnosti, vjerojatni su i jedni i drugi, nažalost. Stoga, malo opreznije, odnosno, manje eksplicitno izrazi neke svrstavajuće elemente, kao što su ti, otprilike, rekli wolf i IGMAN2, jer je totalitarni zločin univerzalan.


S ekstremnom ljevicom se suocio u Entropyju (Entropiji). Sad je valjda na redu i druga strana.



U tom slučaju, samo naprijed, crtaj i stavljaj na topic!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/06/2014 : 14:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Što bih ja dao za negativne reakcije!

mcn



pišeš gluposti


supermark dobri samaritanac
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/06/2014 : 15:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Kad je vec Zoroasterix spomenia Boje moga grada onda mogu i najavit da ce D.J.iduce godine izdat taj strip u SAD-u.S obzirom da nisam zadovoljan kako je nacrtan orginal odlucia san za americko izdanje ponovo nacrtat strip tako da san trenutno i time preokupiran.Evo par tabli nove verzije:


Sta se tice Savrsene buducnosti ni sam nisan siguran sta da napravim.Nek zasad bude na cekanju pa cemo vidit sta (savrsena) buducnost donosi.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/06/2014 : 16:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Kad je vec Zoroasterix spomenia Boje moga grada onda mogu i najavit da ce D.J.iduce godine izdat taj strip u SAD-u.S obzirom da nisam zadovoljan kako je nacrtan orginal odlucia san za americko izdanje ponovo nacrtat strip tako da san trenutno i time preokupiran.


odlična stvar,
o čemu se točno radi?

inače, meni su svi tvoji stripovi dobri (sa web stripova) tako da sigurno ima jos nekih koji zasluzuju bit objavljeni
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/06/2014 : 16:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Torghal

Kad je vec Zoroasterix spomenia Boje moga grada onda mogu i najavit da ce D.J.iduce godine izdat taj strip u SAD-u.S obzirom da nisam zadovoljan kako je nacrtan orginal odlucia san za americko izdanje ponovo nacrtat strip tako da san trenutno i time preokupiran.


odlična stvar,
o čemu se točno radi?

inače, meni su svi tvoji stripovi dobri (sa web stripova) tako da sigurno ima jos nekih koji zasluzuju bit objavljeni


Strip Boje moga grada ti je objavljen medju web stripovima.Ove table sta vidis su iz verzije za americko trziste koja ce izac iduce godine.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/06/2014 : 21:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Inace nije Savrsena buducnost jedini strip od kojega san (mozda)odusta,ima bar jos 4-5 stripova koje san pocea i odusta od njih prije nego sta sam ih pocea stavljat na forum.Evo jednog kojeg imam skeniranog,ako pronadjem ostale stavit cu i njih.




Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 06/06/2014 : 21:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>pišeš gluposti

Tanka je crta između negativne reakcije i trolanja pa nije ni čudo da si je promašio. >:)

mcn

PS Posve normalno da je Davor odustao od stripa u kojem se pojavljuje neki Macan. -.-

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/06/2014 : 21:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>pišeš gluposti

Tanka je crta između negativne reakcije i trolanja pa nije ni čudo da si je promašio. >:)

mcn

PS Posve normalno da je Davor odustao od stripa u kojem se pojavljuje neki Macan. -.-


Taj nema veze sa tobom,prijatelji su mu dali takav nadimak jer na sve moguce i nemoguce nacine pokusava(bezuspjesno)zavest zene.Misli za sebe da je macan a ustvari je sve osim macana.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/06/2014 : 21:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Torghal

Kad je vec Zoroasterix spomenia Boje moga grada onda mogu i najavit da ce D.J.iduce godine izdat taj strip u SAD-u.S obzirom da nisam zadovoljan kako je nacrtan orginal odlucia san za americko izdanje ponovo nacrtat strip tako da san trenutno i time preokupiran.


odlična stvar,
o čemu se točno radi?

inače, meni su svi tvoji stripovi dobri (sa web stripova) tako da sigurno ima jos nekih koji zasluzuju bit objavljeni


Strip Boje moga grada ti je objavljen medju web stripovima.Ove table sta vidis su iz verzije za americko trziste koja ce izac iduce godine.




Procitao vec, naravno
Vse me zanimalo to amer. izdanje
C/b? Vise prica ili samo BMG?
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/06/2014 : 21:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Torghal

Kad je vec Zoroasterix spomenia Boje moga grada onda mogu i najavit da ce D.J.iduce godine izdat taj strip u SAD-u.S obzirom da nisam zadovoljan kako je nacrtan orginal odlucia san za americko izdanje ponovo nacrtat strip tako da san trenutno i time preokupiran.


odlična stvar,
o čemu se točno radi?

inače, meni su svi tvoji stripovi dobri (sa web stripova) tako da sigurno ima jos nekih koji zasluzuju bit objavljeni


Strip Boje moga grada ti je objavljen medju web stripovima.Ove table sta vidis su iz verzije za americko trziste koja ce izac iduce godine.




Procitao vec, naravno
Vse me zanimalo to amer. izdanje
C/b? Vise prica ili samo BMG?



Samo BMG.Sve ostaje isto kao i u orginalu,radnja stripa ostaje u Splitu,vecina kadrova ce ostat ista kao i u orginalu samo sta cu cili strip ponovo nacrtat.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/06/2014 : 22:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Torghal

Kad je vec Zoroasterix spomenia Boje moga grada onda mogu i najavit da ce D.J.iduce godine izdat taj strip u SAD-u.S obzirom da nisam zadovoljan kako je nacrtan orginal odlucia san za americko izdanje ponovo nacrtat strip tako da san trenutno i time preokupiran.


odlična stvar,
o čemu se točno radi?

inače, meni su svi tvoji stripovi dobri (sa web stripova) tako da sigurno ima jos nekih koji zasluzuju bit objavljeni


Strip Boje moga grada ti je objavljen medju web stripovima.Ove table sta vidis su iz verzije za americko trziste koja ce izac iduce godine.




Procitao vec, naravno
Vse me zanimalo to amer. izdanje
C/b? Vise prica ili samo BMG?



Da ne bi bilo zabune, ja nisam trazio Davora da ponovo nacrta Boje. Meni je i stari crtez bio dobar. Tako da me ne krivite sto otimam naseg forumskog junaka Davora.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8372 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/10/2014 : 19:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Šteta šta mi je ovo promaklo.
Oko čega se samo prašina digla?
Najvjerojatnije ništa tolko šokantno.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 01/03/2016 : 16:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Za sve kojima je bilo zao sta sam svojedobno odustao od ovog stripa obavijest da ga mogu pratiti na www.mojstrip.com
Vec je izasla druga epizoda.

Edited by - Torghal on 01/03/2016 16:38:11
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 01/10/2016 : 08:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Nocas je izasa novi broj Mojstripa i u njemu nova epizoda Savrsene buducnosti.
Link je http://www.mojstrip.com/
Ako neko zeli procitat strip od pocetka moze
to napravit ovde:http://www.mojstrip.com/strip/savrsena-buducnost
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 01/12/2016 : 16:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujuci premijeru Plenkovicu nikad aktualnija epizoda Savrsene buducnosti dostupna je jednim klikom na:
http://www.mojstrip.com/
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 03/06/2017 : 16:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Nakon dva mjeseca pauze vraca se Savrsena buducnost u najbrutalnijoj epizodi dosad na www.mojstrip.com

Jedna tabla iz stripa:
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000