forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Koncipiraj ZAGOROVU EVROPSKU sagu...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 15/07/2014 : 02:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Ima dosta potencijala za ovu europsku sagu po meni, puno više nego za južnoameričku koja uskoro slijedi.

Za sam razlog dolaska Zagora u Europu nisam siguran, možda slučajno upadne na brod za Englesku sljedeći lopove ili otmica...

Možda je čak na neki način Rakosi nepotreban (mada mi je sto puta draži od Ylenie), po meni Ylenia ima više potencijala jer je nakon zadnjeg susreta sa Zagorom otišla u Europu i od nje se može puno toga očekivati. Sad kakva bi to već glupa slučajnost bila da se sretnu baš na istom mjestu i to na drugom dijelu svijeta ponovno Rakosi, Ylenia i Zagor. Naravno, sve ovisi o Rauchu koji je dobio zadatak vratiti dvoje vampira, ali bojim se da će to biti pravi fijasko.
Ali ako bude Rakosi u toj sagi, definitivno bi trebao biti glavni neprijatelj.

Slažem se da je epizoda "Huroni" ostavila dosta prostora za nastavak priče u Europi samo to treba dobro spojiti u zanimljivu priču.

Što se tiče susreta Zagora i Fride, tu ne znam kakva bi se epizoda mogla napraviti. Možda Zagor protiv Manfreda

Onda ima par likova iz Škotske koji bi tu mogli upasti, samo što su meni takve epizode bile stvarno dosdne tako da ne očekujem puno što se tiče toga.

Zagor je već bio u sukobu sa ljudima iz Rusije, tu bi se dao napraviti jedan put u Moskvu.

Trebale bi biti dobre epizode, jedino čega se ja bojim da ne budu prekomplicirane i previše duge bez potrebe.


Edited by - Tintilinic on 15/07/2014 02:21:58
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4323 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/07/2014 : 09:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Volio bi da Zagor posjeti Rumunjsku, Balkan i mediteranske zemlje i da bude upleten u međuklasne borbe. Zanimao bi me i njegov stav prema bečkom kongresu i ponovnom povratku monarhija na vlast nakon napoleonskih ratova.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000