forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 CL 2014/15 Barca-Juve finale
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7611 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 07/06/2015 : 12:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
ma nema govora o penalu nad pogbom...ono je trebao svirati faul u napadu nad alvešom...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7764 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/06/2015 : 12:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Barcelona bolja i zasluženo je pobijedila, imam osjećaj da su utakmicu trebali i prije riješiti... Penal je po meni trebao biti, da su uloge bile obrnute siguran sam da bi ga svirao, možda bi i koji kartončić pao...al dobro, to je nogomet i to tako ide, jači i popularniji redovno su i privilegirani. Talijani su dugo vremena uživali te privilegije, sad neki drugi vjetrovi u druga jedra pušu...
Slažem se i za Vidala, odma bi mu ja odlipija žuti i ne bi on meni dočekao kraj utakmice, a tko priča o penalu za barcelonu zbog one ruke taj o nogometu nema, ono baš, blaaaaaaaage veze.

Čestitke supermarku, znam da mu ovo dođe nešto ko rođenje djeteta.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/06/2015 : 13:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Steta sto se utakmica na onakav nacin zavrsila. Barca bi ionako dobila, nije im bio potreban poklon zbog nedosudjenog penala. Taj potez im vise steti nego sto koristi.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 07/06/2015 : 13:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/06/2015 : 13:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto


Slažem se i za Vidala, odma bi mu ja odlipija žuti i ne bi on meni dočekao kraj utakmice, a tko priča o penalu za barcelonu zbog one ruke taj o nogometu nema, ono baš, blaaaaaaaage veze.




S ovin je sve rečeno.
Penal za Barcu ni u ludilu.
S druge strane za Juve penal više nije nego je, a Vidal je ima puno sriće šta je završija utakmicu.
Sve skupa, ka Juventin ne osjećan se pokradeno.
Nakon utakmice u kojoj je vratar najbolji igrač ekipe, a Buffon je stvarno čudo toga poskida, nema smisla pričat o jednoj dvojbenoj odluci.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7764 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/06/2015 : 14:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto


Slažem se i za Vidala, odma bi mu ja odlipija žuti i ne bi on meni dočekao kraj utakmice, a tko priča o penalu za barcelonu zbog one ruke taj o nogometu nema, ono baš, blaaaaaaaage veze.




S ovin je sve rečeno.
Penal za Barcu ni u ludilu.
S druge strane za Juve penal više nije nego je, a Vidal je ima puno sriće šta je završija utakmicu.
Sve skupa, ka Juventin ne osjećan se pokradeno.
Nakon utakmice u kojoj je vratar najbolji igrač ekipe, a Buffon je stvarno čudo toga poskida, nema smisla pričat o jednoj dvojbenoj odluci.

Ma onako na prvu sam odma rekao da je li-la. Stvar onog glupog sudačkog uvjerenja koje uglavnom ide na ruku velikima i štiti samo suce. Ja bi ga u tom trenutku sigurno svirao, ovako kad se pogleda snimka možda i ne bi.
Jel ko gleda beusana, šta reče soko okolovo?

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/06/2015 : 14:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 07/06/2015 : 14:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Beusan je rekao da bi odmah sudio povlačenje juveovog igrača pa do prekršaja za penal ne bi ni došlo. I da onda nitko ne bi pričao o nedosuđenom penalu.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.

Edited by - dr strangelove on 07/06/2015 14:20:08
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16364 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 07/06/2015 : 14:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Juventus je pružio dobar otpor.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/06/2015 : 19:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nakon što su dva njegova pogotka uvrštena među pet najljepših ove sezone, Ivan Rakitić zaslužio je i mjesto među 18 najboljih igrača u Ligi prvaka.
Uefina Tehnička komisija u utorak je izabrala najljepše ovosezonske golove u elitnom europskom natjecanju, a nedugo potom objavila je i najbolju momčad sezone.
Prema mišljenju Jean Francoisa Domerguea, Ioana Lupescua, Ginesa Melendeza, Mixua Paatelainena i Thomasa Schaafa, idealnu momčad sezone čini deset igrača Barcelone, pet igrača Juventusa, dva Real Madrida i jedan Chelseaja.
Najbolji su vratari Ter Stegen i Buffon, a obranu čine Ivanović, Chiellini, Alba, Pique i Mascherano.
Novo je veliko priznanje zaradio i hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, kojemu društvo u veznom redu rade suigrači Iniesta i Busquets, suparnici iz finala Pirlo i Marchisio te Kroos.
Napadačka su petorka Messi, Suarez, Neymar, Morata i Ronaldo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/06/2015 : 15:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dinamo je dobio dosta laganog protivnika, ako takav uopće i postoji.

http://www.hrsport.net/vijesti/487042/nogomet-liga-prvaka/dinamo-europski-put-pocinje-u-luksemburgu-jasno-da-smo-bolji-ali-nitko-se-nece-predati/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000