forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Poruke (Problem s prijemom poruka)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Nike581
Starting Member

12 Posts

Member since 26/12/2010

Posted - 24/06/2014 : 13:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Nike581 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav,

Događa mi se to da kada mi netko pošalje poruku (i to ne sve poruke, ali večinu) ne dobijem obavijest da imam novu poruku niti mi se ta poruka nalazi u "popisu primljenih poruka" na sjatu, vec samo dobijem kopiju te poruke na mail i tako znam da mi je tu poruku neko poslao. Također taj mail na koji mi šalje nije mail koji često provjeravam (jer po pravilima nisam stekao uvijete za to) tako da uvijek "lovam poruke".

Da li se radi o nekoj grešci ili je do nekakvih postavki?

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/06/2014 : 14:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nike581

Pozdrav,

Događa mi se to da kada mi netko pošalje poruku (i to ne sve poruke, ali večinu) ne dobijem obavijest da imam novu poruku niti mi se ta poruka nalazi u "popisu primljenih poruka" na sjatu, vec samo dobijem kopiju te poruke na mail i tako znam da mi je tu poruku neko poslao. Također taj mail na koji mi šalje nije mail koji često provjeravam (jer po pravilima nisam stekao uvijete za to) tako da uvijek "lovam poruke".

Da li se radi o nekoj grešci ili je do nekakvih postavki?



Cudno. Jeste li sigurni da vam netko salje poruku preko sajta, ili vam jednostavno posalje mail?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Nike581
Starting Member

12 Posts

Member since 26/12/2010

Posted - 24/06/2014 : 16:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Nike581 a Private Message  Reply with Quote


Moguće.

Kada osvojim neku aukciju dobijem obavijest tu na sjatu u inbox i na mail, pa sam mislio da i ostali odgovaraju tu na sjatu, pa da trebam dobiti jednu poruku u inbox, a drugu u mail, al sam zanemario info. o tome da se moj mail može vidjeti kada završi neka aukcija i da se preko toga neovisno o sjatu moze poslati poruka...

Niš izvinjavam se... budem probao skupiti dovoljno "bodova" da promjenim mail.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/03/2015 : 01:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
jel se može povečat inbox na 500 poruka sa sadašnjih 400?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/03/2015 : 08:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Može, ali možda je to malo previše. Vidjet cu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/03/2015 : 12:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
aj bar 450

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000