forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Ne kužim...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 30/06/2014 : 22:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Evo gledam malo po aukcijama i nisu mi jasni tipovi koji stavljaju strip (u pitanju je izdanje Libellusa, nije bitno koji junak), koji je još uvijek dostupan u Libellusovoj redovnoj prodaji, po cijeni manjoj nekih 5, 6 kuna od redovne cijene! Mislim, pa neće valjda netko biti toliko lud i kupiti taj strip, praktički po istoj cijeni, preko aukcije i još platiti i poštarinu, a ako će od Libellusa uzeti još 2 stripa po približnoj cijeni neće ni poštarinu platiti! WTF?! Pa kam to ovaj svijet ide???!!!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/06/2014 : 23:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Otisli smo u PM... :)
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/06/2014 : 23:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

Evo gledam malo po aukcijama i nisu mi jasni tipovi koji stavljaju strip (u pitanju je izdanje Libellusa, nije bitno koji junak), koji je još uvijek dostupan u Libellusovoj redovnoj prodaji, po cijeni manjoj nekih 5, 6 kuna od redovne cijene! Mislim, pa neće valjda netko biti toliko lud i kupiti taj strip, praktički po istoj cijeni, preko aukcije i još platiti i poštarinu, a ako će od Libellusa uzeti još 2 stripa po približnoj cijeni neće ni poštarinu platiti! WTF?! Pa kam to ovaj svijet ide???!!!



Ne kužim što te boli tko će što i za koliko prodavati i tko će sto, kako i za koliko kupiti.
Topic otvoren za trenutke u kojima smo malo čangrizavi, ne?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 30/06/2014 : 23:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...ima logike ako umjesto novca u zamjenu uzima druge stripove...ja sam na taj način nabavio dosta libellusovih izdanja,a rješio se dosta starih zlatnih serija,LMS-a i inih prastarih nekvalitetnih izdanja, no danas su mi se moje zalihe gotovo istrošile(ostalo mi samo nekih pedesetak Markova u odličnom stanju koje nitko neće,a Texa ne dam;)a od kada je libellus smanjio naklade, nitko više ni ne nudi njihova izdanja u zamjenu:(
E da...i zanimljivo je to da kada je riječ o zamjenama, fibrina izdanja možeš utopiti bilo kome na sto strana makar se radilo o nekom meni krajnje nečitljivom stripu,a ono što mi se sviđa kao npr Spaghetti Brothersi ne možeš nabavit nikako...
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 01/07/2014 : 00:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Hajo

Evo gledam malo po aukcijama i nisu mi jasni tipovi koji stavljaju strip (u pitanju je izdanje Libellusa, nije bitno koji junak), koji je još uvijek dostupan u Libellusovoj redovnoj prodaji, po cijeni manjoj nekih 5, 6 kuna od redovne cijene! Mislim, pa neće valjda netko biti toliko lud i kupiti taj strip, praktički po istoj cijeni, preko aukcije i još platiti i poštarinu, a ako će od Libellusa uzeti još 2 stripa po približnoj cijeni neće ni poštarinu platiti! WTF?! Pa kam to ovaj svijet ide???!!!



Ne kužim što te boli tko će što i za koliko prodavati i tko će sto, kako i za koliko kupiti.
Topic otvoren za trenutke u kojima smo malo čangrizavi, ne?



Pa normalno da me boli jer često pratim aukcije u namjeri da nešto kupim! Ovako sam radije potrošio taj isti iznos i naručio strip ravno od Libellusa! Inače, topik je otvoren za trenutke u kojima smo malo realni!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 01/07/2014 : 00:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

...ima logike ako umjesto novca u zamjenu uzima druge stripove...ja sam na taj način nabavio dosta libellusovih izdanja,a rješio se dosta starih zlatnih serija,LMS-a i inih prastarih nekvalitetnih izdanja, no danas su mi se moje zalihe gotovo istrošile(ostalo mi samo nekih pedesetak Markova u odličnom stanju koje nitko neće,a Texa ne dam;)a od kada je libellus smanjio naklade, nitko više ni ne nudi njihova izdanja u zamjenu:(
E da...i zanimljivo je to da kada je riječ o zamjenama, fibrina izdanja možeš utopiti bilo kome na sto strana makar se radilo o nekom meni krajnje nečitljivom stripu,a ono što mi se sviđa kao npr Spaghetti Brothersi ne možeš nabavit nikako...



Ne bih rekao da je razmjena jedna od opcija, jer em to nije nigdje navedeno, em je riječ o iskusnom prodavaču s više stotina uspješno završenih aukcija.

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 01/07/2014 : 00:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Otisli smo u PM... :)


...and beyond!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000