forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 akumulator?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 22/07/2014 : 14:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message
Ti bi trebao kupiti Duracell akumulator! Jedino,tada bi trebao nekad imati neku curu za provjeru snage,ona na plus,a ti na minus.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/07/2014 : 16:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

zahtjev odbijen




Nema trika u pitanju..
Jesi ikad konzumirao absinth?

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 22/07/2014 16:26:12
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2014 : 20:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by lwood

zahtjev odbijen




Nema trika u pitanju..
Jesi ikad konzumirao absinth?



ne

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/07/2014 : 01:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by lwood

zahtjev odbijen




Nema trika u pitanju..
Jesi ikad konzumirao absinth?



ne


Dobro. Istrazujem djelovanje absintha jer pijenje istog ima svoje faze opijenosti pa mi je palo na pamet (a bas i nisam zadovoljna time jer mi to oduzima vrijeme), kako se s Juge stiglo do akumulatora i tekucine u njemu, pa djelovanje iste na sudionike u razgovoru na ovom topicu, pa bacim jos pogled na topic "10" i ne znam bih li se smijala ili zaplakala..i tu uskace absinth, kao misao, kao ideja za tekst u kom bih kroz faze opijenosti paralelno prosla faze raspada Juge i dovela sve do ovog konacnog stadija danas u kom su se ovi nasi nadimili absintha i kroz taj ih stadij prikazala i donekle opravdala njihovu percepciju, dok bih narod podijelila po preostalim etapama opijenosti absinthom kojima bih mogla docarati tu rastimanost, odn. nesklad u poimanjima stvarnosti, nalazeci se u istom vremenu i prostoru. U absinth sam odlutala zbog nekih drugih tema ali mi ga preotela Juga, kako sam sama u fazi ispijanja caja, pa mi se ne da osobno prolaziti iskustvo o kom zelim rijec-dvije napisati, ovu stafetu raspada, Juga i munjen narod, mislim da ce morati istrcati bez mene, sami. Ja i nadalje ostajem trijezna, promatrajuci svijet oko sebe, zbog cega se ponekad moram napiti.

Uputa moderatorima za citanje: nista spirituoso. cista politika.
u komediju stavljena.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/07/2014 : 11:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
možda su pili etilni alkohol,a možda su u šumi

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 23/07/2014 11:11:20
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/07/2014 : 17:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

možda su pili etilni alkohol,a možda su u šumi

Ruske sume su tek molekula vode u oceanu, kolike su ove nase sumetine iz kojih jos nisu svi izasli. Drzavni nameti su golemi, naknada za sume, spomenicka renta, naknada za vode..
Sad mi je jasno zasto. Treba sve to po sumama nahranit i destilerije trebaju vodu a o spomenickoj renti vise malo kasnije jer je slozenije, ta renta je prikriven naziv za autorsko pravo i intelektualno vlasnistvo, genijalni izum koji im placamo beskonacna desetljeca za patent kojim nas cijelo to vrijeme, kao nepresusni izvor budala, jebu.

Tako nekako..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000