forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Nacionalna baština
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/07/2014 : 22:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ploce su isto masu interesantne.



Ne budi sarkastican, Leonid bi te moga natamburat



Jedina vojarna u kojoj san služija vojsku u kojoj nema straže na ulazu je bila u Plocama.
Prvo mi nije bilo jasno zašto je tako, a onda san 2 puta izaša i skužija.
Šta ceš bižat kad je u vojarni bolje nego vanka.

Inace, kraj Ploca su Bacinska jezera, i njih je lipo vidit.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 20/07/2014 22:25:02
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8372 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/07/2014 : 22:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Cjelokupnu sliku kvari raskopani kolodvor.




Da zaista, na raskopanom kolodvoru se nema šta za vidjet, osim glavnog foruma i glavne ceste rimske Siscije.

To je treunutno jedino šta imaš za vidjet u Sisku.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7869 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/07/2014 : 22:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
sisak je lijep grad i ima veliki potencijal
danas je zapušten i tužan, ali ružan nikako nije
šetnja uz kupu, od starog mosta do željeznickog, pa dalje do tvrdave, smještene izmedu kupe i save
preko puta koje je dio rafinerije, a iznad na brdu jako lijepo groblje
rijetki su gradovi koji imaju takav položaj, toliko rijeke koja vijuga i okružuje grad...

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/07/2014 : 23:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

sisak je lijep grad i ima veliki potencijal
danas je zapušten i tužan, ali ružan nikako nije
šetnja uz kupu, od starog mosta do željeznickog, pa dalje do tvrdave, smještene izmedu kupe i save
preko puta koje je dio rafinerije, a iznad na brdu jako lijepo groblje
rijetki su gradovi koji imaju takav položaj, toliko rijeke koja vijuga i okružuje grad...



Pa zar ima i takvih.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/07/2014 : 23:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mladjo

Kao što rekoh vec gore - za jedno popodne se fino vidi sve - Stari grad, šetnja Prvom ulicom uz Kupu, možda se malo bucne na plaži na Zibelu, nešto za prigristi i popiti u Malom Kaptolu, slikati se sa Starim mostom u pozadini i to je to :D



više me dojmila Gavrilovic tvornica u petrinji




Naravno, Zimska salama je iznad svega
Makar u Petrinji više skoro da uopce nema Gavrilovica, sve je premješteno u Bosnu.Grad je skoro pa ostao bez svog simbola...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 20/07/2014 : 23:53:39  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by ken2

sisak je lijep grad i ima veliki potencijal
danas je zapušten i tužan, ali ružan nikako nije
šetnja uz kupu, od starog mosta do željeznickog, pa dalje do tvrdave, smještene izmedu kupe i save
preko puta koje je dio rafinerije, a iznad na brdu jako lijepo groblje
rijetki su gradovi koji imaju takav položaj, toliko rijeke koja vijuga i okružuje grad...



Ajde bar ovima što rade u rafineriji nije daleko do groblja.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/07/2014 : 00:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by ken2

sisak je lijep grad i ima veliki potencijal
danas je zapušten i tužan, ali ružan nikako nije
šetnja uz kupu, od starog mosta do željeznickog, pa dalje do tvrdave, smještene izmedu kupe i save
preko puta koje je dio rafinerije, a iznad na brdu jako lijepo groblje
rijetki su gradovi koji imaju takav položaj, toliko rijeke koja vijuga i okružuje grad...



Ajde bar ovima što rade u rafineriji nije daleko do groblja.


Lako moguce da su unaprijed ugovorili neki popust za kremiranje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7869 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/07/2014 : 00:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
vidim da niste ni zapoceli popis, pa evo da nabacim nešto zicera
inace, nije zaludu himna 'lijepa naša' jer stvarno imamo prelijepu zemlju, koju ocito ne zaslužujemo
- dioklecijanova palaca u splitu, ili ono što je postala kroz stoljeca
- dubrovnik - jer je jednostavno prelijep, usput pogledati i ljetnikovce u župi i rijeci dubrovackoj i otici do cavtata
- plitvicka jezera - doživjeti 4 puta minimalno - u svako godišnje doba
- zagreb - jer je glavni grad i ima puno za vidjet, od zrinjevca preko gornjeg grada i crkve svetog marka, sve do mirogoja
- otoci srednje i južne dalmacije: npr. starigrad na hvaru, zlatni rat, pustinja blaca, grad korcula, kupanje na lumbardi,
- kornati
- makarska rivijera - to onako lokalpatriotski, tamo je ipak more plavije, borovina zelenija, a biokovo jedinstveno - ipak, doci u pred i posezoni, špicu izbjegavati u širokom luku,
i stati na vruji kad dolazite ili odlazite, jer to je nešto najljepše
- šibenska katedrala
- trogir i katedrala
- zadar
- crkva svetog križa u ninu
- pag
- istra, i obala i unutrašnjost, npr rovinj i porec na obali, a grožnjan, višnjan, motovun... u unutrašnjosti
- muzej krapinskog pracovjeka - to mi je u planu
- spomen dom jasenovac
- muzej narone u vidu kod metkovica
- tura po zagorskim dvorcima - i to planiram pa nikako
- varaždin je obavezna tocka
- osijek i tvrda
- kopacki rit
- vukovar i dunav i nuštar i marinci...
- skradin, slapovi krke
- zir - to nevjerojatno brdo uz autocestu, koje sada svi vidimo, ali rijetki dohodaju blizu
- karlovac na 4 rijeke
itd, itd

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 21/07/2014 : 00:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

- muzej narone u vidu kod metkovica




Da istaknem jednu od crtica
Veoma ugodno iznenadenje, kada sam tamo išao nisam znao što ocekivati, a muzej je i odlicno ureden i pun zanimljivih nalaza. Preporuka svima koji se nadu u blizini
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/07/2014 : 00:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Hrvatska je jedna od ljepših država na svijetu - proputovao sam ponešto i ovo odgovorno tvrdim
Ili kao što je netko jednom rekao:Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 21/07/2014 : 22:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
Kad je stvarao svijet dodijelio Bog svakoj naciji jedan dio zemlje. Podijelio on sve i gleda u red,a ono ostao još samo hrvat,a zemlje više nema. Pita ga hrvat:"A koji dio zemlje ceš dati nama hrvatima?" A Bog rece:"Pa hajde,pošto sam sve podijelio dat cu vam ono što sam ostavio za sebe."
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/07/2014 : 22:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

Kad je stvarao svijet dodijelio Bog svakoj naciji jedan dio zemlje. Podijelio on sve i gleda u red,a ono ostao još samo hrvat,a zemlje više nema. Pita ga hrvat:"A koji dio zemlje ceš dati nama hrvatima?" A Bog rece:"Pa hajde,pošto sam sve podijelio dat cu vam ono što sam ostavio za sebe."




ovo sam procitao sto puta i uvijek se radilo o drugoj zemlji izgleda da svaka zemlja to prijevodi po svome
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/07/2014 : 22:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Hrvatska je jedna od ljepših država na svijetu - proputovao sam ponešto i ovo odgovorno tvrdim
Ili kao što je netko jednom rekao:Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda


hahahaha pa jbt i mrtvi kanal je bistriji:) hahaha dobra usporedba:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/07/2014 : 22:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by zlatko900

Kad je stvarao svijet dodijelio Bog svakoj naciji jedan dio zemlje. Podijelio on sve i gleda u red,a ono ostao još samo hrvat,a zemlje više nema. Pita ga hrvat:"A koji dio zemlje ceš dati nama hrvatima?" A Bog rece:"Pa hajde,pošto sam sve podijelio dat cu vam ono što sam ostavio za sebe."




ovo sam procitao sto puta i uvijek se radilo o drugoj zemlji izgleda da svaka zemlja to prijevodi po svome


To je sasvim normalno, svatko misli da posjeduje najbolji komad zemlje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 22/07/2014 : 00:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by zlatko900

Kad je stvarao svijet dodijelio Bog svakoj naciji jedan dio zemlje. Podijelio on sve i gleda u red,a ono ostao još samo hrvat,a zemlje više nema. Pita ga hrvat:"A koji dio zemlje ceš dati nama hrvatima?" A Bog rece:"Pa hajde,pošto sam sve podijelio dat cu vam ono što sam ostavio za sebe."




ovo sam procitao sto puta i uvijek se radilo o drugoj zemlji izgleda da svaka zemlja to prijevodi po svome


To je sasvim normalno, svatko misli da posjeduje najbolji komad zemlje.




Nemoj me jebat!
Hrvatska nije najljepša zemlja na svijetu? I nije nam Bog dao komad(ic) raja koji je ostavio za sebe, valjda za pod stare dane???
Što cu sad? Srušio si mi najljepše snove!
A ako je ovu krpicu On ostavio sebi za stare dane, kad ce ti dani da nam stigne u trajniji smještaj i drasticno poveca izvanpansionsku potrošnju, otprilike onako kako je zamislio Nikica Gabric?
Zapravo, mi smo prije zaslužili komad(ic) kojem je Bog rekao laku noc, nego koji je ostavio za sebe.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2014 : 00:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

Kad je stvarao svijet dodijelio Bog svakoj naciji jedan dio zemlje. Podijelio on sve i gleda u red,a ono ostao još samo hrvat,a zemlje više nema. Pita ga hrvat:"A koji dio zemlje ceš dati nama hrvatima?" A Bog rece:"Pa hajde,pošto sam sve podijelio dat cu vam ono što sam ostavio za sebe."



Bochica?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000