forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 odmor u hrvatskoj
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/07/2017 : 14:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
@Supermark
Ovo za Gorski kotar san mrtav ozbiljan.
Fužine, Mrkopalj, Lokve, Ravna gora, sve ti je isto. Svugdi je lipo.
Ima se šta vidit, ima se di jest.
Po danu je lito, po noći ti triba deka.

Na more se kad nemaš dicu dolazi kad počne škola.
Najlipše vrime, najmanja gužva.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/07/2017 : 14:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
S obzirom na temperature (koje sve više rastu) ja već neko vrijeme govorim da će se za 20-ak godina na more ići najviše u lipnju i rujnu. Ja sam bio u Umagu poslom sredinom šestog mjeseca dva dana. More idealno za kupanac.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/07/2017 : 14:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fiju

Na cijelom potezu Ravno-Slano sam se mimoisao sa 5-6 auta, a na granici nije bilo nikog ispred mene.
Ne znam jel sad vise ljudi ide tuda (vrhunac sezone, reklamiranje prijelaza na tv-u), ali tesko da tu moze biti nekih velikih guzvi.


Hvala na informacijama, vjerovatno ću se ovih dana uputiti tim putem. Jeste da je to meni malo sputno, ali da za jedan dan izgubim četiri-pet sati čekajući na Ivanici stvarno je suludo, ovako kad se ide naobdan.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/07/2017 : 15:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

@mladjo
Mi vec godinama idemo na more vise manje samo u sestom mjesecu (najcesce druga polovina za 10 dana), em nema guzve, em nema jos one vrucine (razlog je malo zbog klinca a ni sam ne volim vrucinu, u biti mi je ljeto najbedniji dio godine ... ako jesenje kise ne traju predugo), te nekoliko dana sigurno je jos izvan sezone, mada sada sve cesce pomicu sezonu sve ranije.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 25/07/2017 : 23:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Dranki

quote:





Je li ovo Arena turist?


To ti je "Hotel Park Plaza Histria" - Punta Verudela.

P.S. I naravno incl. "Arenaturist".



Bio sam tamo davne 1992. na nekim sportskim pripremama. Taman u to vrijeme počela turistička sezona i šutnuli nas u neki hotel Žnj kategorije da oslobode prostor za strance. A voda u onom okruglom bazenu desno je više bila žuta nego plava, kao da im je bazen služio kao poljski WC. Jedino što mi je ostalo u pozitivnom sjećanju je nudistička plaža na koju nismo mogli obalom pa smo pedalinom izvršili invaziju i amfibijsko iskrcavanje *g*

Inače ne preporučujem ova turistička naselja, imate lijepih kuća za iznajmiti na par dana:


I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.

Edited by - Dranki on 25/07/2017 23:34:32
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 29/07/2017 : 21:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fiju

Na cijelom potezu Ravno-Slano sam se mimoisao sa 5-6 auta, a na granici nije bilo nikog ispred mene.
Ne znam jel sad vise ljudi ide tuda (vrhunac sezone, reklamiranje prijelaza na tv-u), ali tesko da tu moze biti nekih velikih guzvi.


Jutros je bilo pola sata čekanja na granici, a u povratku ni pet minuta. Put nije loš, ali kako u tim krajevima nikad nisam bio i zbog nekih pogrešnih informacija nisam znao da je bilo u stvari lakše ići preko Trebinja, do te raksrnice za Ravno je čak 1 km bliže nego ovim putem preko Stoca i Ljubinja, a put je bolji, deset minuta je bilo kraće vožnje u povratku. Šta je tu je, sad znam ako nekad budem opet tamo išao.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/08/2017 : 10:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Koliko god malo dana mora uzela, uvijek mi je previse. Em mi s crvenim pigmentom uopce ne mozemo na sunce (evo sam jedan dan na moru, a na leđima ne mogu lezat), em ne podnosim guzve po ulicicama gdje se prodaju kojekakve cipele za gospođe, majice sa smijesnim natpisima i zjake od strane suspektnih bradatih Talijana.
Ali, nastranu moje preferencije, nesto drugo: zasto nema neka caka da onaj tko zna plati ulaznice manje? Sita sam toga da moram platit u eurima da vidim svaki bogovetni kamen.
Prosle godine bijah u BiH i tamo smo htjeli uci u dzamiju - ulaz, naravno, 1 euro. No, cim je vodic cuo da govorimo "nasim" jezikom, nije htio vidjeti novac. S druge strane, mozes stajati skroz sam kod Portala Majstora Radovana i brojiti lipe da uđes, neces ih vidjeti dok ne platis. Kuzim ja sve: i ja sam platila sramotnu cifru da prođem kroz Zlatnu ulicu u Pragu, ali onda sam vidjela da autohtono stanovnistvo ladno ulazi s druge strane gdje nema zastitara. A makar sam u Zlatnoj ulici vidjela vise od jedne plocice s objasnjenjem sto to gledam.
Prekabulila bih i nepostojanje postenog nogostupa (moras nositi macje oko kad ides do grada jer je na moru sve osim mora cesta) i guzve, ali ove ulaznice me bas bole, pogotovo sto placam zrak i ionako sama moram jos ici na internete da procitam nesto vise o konkretnom odredistu.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/08/2017 : 10:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Koliko god malo dana mora uzela, uvijek mi je previse. Em mi s crvenim pigmentom uopce ne mozemo na sunce (evo sam jedan dan na moru, a na leđima ne mogu lezat), em ne podnosim guzve po ulicicama gdje se prodaju kojekakve cipele za gospođe, majice sa smijesnim natpisima i zjake od strane suspektnih bradatih Talijana.
Ali, nastranu moje preferencije, nesto drugo: zasto nema neka caka da onaj tko zna plati ulaznice manje? Sita sam toga da moram platit u eurima da vidim svaki bogovetni kamen.
Prosle godine bijah u BiH i tamo smo htjeli uci u dzamiju - ulaz, naravno, 1 euro. No, cim je vodic cuo da govorimo "nasim" jezikom, nije htio vidjeti novac. S druge strane, mozes stajati skroz sam kod Portala Majstora Radovana i brojiti lipe da uđes, neces ih vidjeti dok ne platis. Kuzim ja sve: i ja sam platila sramotnu cifru da prođem kroz Zlatnu ulicu u Pragu, ali onda sam vidjela da autohtono stanovnistvo ladno ulazi s druge strane gdje nema zastitara. A makar sam u Zlatnoj ulici vidjela vise od jedne plocice s objasnjenjem sto to gledam.
Prekabulila bih i nepostojanje postenog nogostupa (moras nositi macje oko kad ides do grada jer je na moru sve osim mora cesta) i guzve, ali ove ulaznice me bas bole, pogotovo sto placam zrak i ionako sama moram jos ici na internete da procitam nesto vise o konkretnom odredistu.



hehe
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 03/09/2017 : 22:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
evo vratio se sa Ugljana i Pašmana. Super je bilo

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 03/09/2017 22:50:13
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2358 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 13/09/2017 : 08:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message  Reply with Quote
Neko ima preporuku za smestaj u Rijeku za 5 ili 7 dana pocetokom oktombra??
Za dvoje osobe do recimo 40 eura na dan.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/09/2017 : 13:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Solid Snake

Neko ima preporuku za smestaj u Rijeku za 5 ili 7 dana pocetokom oktombra??
Za dvoje osobe do recimo 40 eura na dan.



Ja sam u Lovranu apartman 200 kn dan našao i došao jučer,
provjeri apartmane na apartmanija.com
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/09/2017 : 15:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Solid Snake

Neko ima preporuku za smestaj u Rijeku za 5 ili 7 dana pocetokom oktombra??
Za dvoje osobe do recimo 40 eura na dan.



u 10mjesecu toga imaš slobodog na biranje..naći češ na internetu bez problems

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2358 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 26/09/2017 : 09:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message  Reply with Quote
ok hvala
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000