forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Predsjednik Bonellijevac!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/08/2014 : 23:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Ljeto, udarile vrucine, danas sam procitao najvise uvreda na forumu otkad ga pratim.



Je li de?! Evo i mene danas jedan momak pocasti na temi "Novi Zagor u Italiji", vjerovatno nenamjerno. Ja mu postavio pitanje, neku vrstu "sacekuse" i pripremio referat o padu i usponu Zagora u Italiji devedesetih godina sa svim faktima, tek toliko da mu priredim virtuelni samar i pokazem kakav sam strasan baja kada je Zagor u pitanju. I tako, vidim nije se jos pojavio na forumu i razmisljam "ma koji mi klinac ovo treba?!", i pobrisem post.
Sto vise razmisljam, to mi je sve jasnije da sam mudro postupio. Nekada treba stati na kocnicu, inace se sve pretvara u djeciji vrtic, a i covjek gubi tako manje vremena na gluposti. Nekada prije bi se ganjao do sudnjega dana, ali valjda godine ucine svoje...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/08/2014 : 00:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ali stvarno..od predsjednika (muskarca) koji ima stripove (ne znamo da li ih cita)..zar nije veca fora jedna ja koja ovdje uspjesno obitavam godinama.
Od milijardu muskaraca uspjet cete pronaci jos jednog Bonellijevca i slaviti to, ali rijetku zenu..neeee...
Da znate koju muku mucim da preodgojim zene da shvate strip, cak mi je palo na pamet, jer ga neke jednostavno ne znaju citati - da pocnem stripove prerađivati u pisane romane ko jebene trakavice ne bih li popularizirala ga među zenskom populacijom.
Ali neee..predsjednik je milijunti bonellijevac..
Zivio Predsjednik.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5139 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/08/2014 : 00:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ali stvarno..od predsjednika (muskarca) koji ima stripove (ne znamo da li ih cita)..zar nije veca fora jedna ja koja ovdje uspjesno obitavam godinama.
Od milijardu muskaraca uspjet cete pronaci jos jednog Bonellijevca i slaviti to, ali rijetku zenu..neeee...
Da znate koju muku mucim da preodgojim zene da shvate strip, cak mi je palo na pamet, jer ga neke jednostavno ne znaju citati - da pocnem stripove prerađivati u pisane romane ko jebene trakavice ne bih li popularizirala ga među zenskom populacijom.
Ali neee..predsjednik je milijunti bonellijevac..
Zivio Predsjednik.


Svako malo posudim poneki strip nekoj curi,ženi ili sestri...također i preko akcija se dogodi da poneki strip prodam nekoj curi, ženi...i Just Charlie također;)
...ali još me niti jedan predsjednik nije tražio ili kupio strip od mene...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/08/2014 : 00:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Svako malo posudim poneki strip nekoj curi,ženi ili sestri...također i preko akcija se dogodi da poneki strip prodam nekoj curi, ženi...i Just Charlie također;)
...ali još me niti jedan predsjednik nije tražio ili kupio strip od mene...


Aaaa..otisla sam provjeriti..ti si onaj s kojim sam brze od brzine svjetlosti obavila aukciju..
Stalno si mislim kako vas sve moram staviti na "Bijelu listu" topic.

A sto se tice teme - sumnjam da ce ti se desiti da ti predsjednik kupi ili posudi strip... prije moguce opet naleti Charlie..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/08/2014 : 01:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Oki

Svako malo posudim poneki strip nekoj curi,ženi ili sestri...također i preko akcija se dogodi da poneki strip prodam nekoj curi, ženi...i Just Charlie također;)
...ali još me niti jedan predsjednik nije tražio ili kupio strip od mene...


Aaaa..otisla sam provjeriti..ti si onaj s kojim sam brze od brzine svjetlosti obavila akciju..




e Oki Oki, al' me razocara...

Charlie, ako Kolindu izaberu na iducim izborima, imas zadatak preobratiti je na bonelli
to onda nece biti samo tema, nego supersticky!!!
evo, mladjo ce ti se zakleti

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/08/2014 : 01:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

I dajte intervju na net :D



http://vijesti.hrt.hr/predsjendik-josipovic-uzivo-u-dnevniku-o-buducnosti-ratnog-zrakoplovstva

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5139 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/08/2014 : 01:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Oki

Svako malo posudim poneki strip nekoj curi,ženi ili sestri...također i preko akcija se dogodi da poneki strip prodam nekoj curi, ženi...i Just Charlie također;)
...ali još me niti jedan predsjednik nije tražio ili kupio strip od mene...


Aaaa..otisla sam provjeriti..ti si onaj s kojim sam brze od brzine svjetlosti obavila akciju..




e Oki Oki, al' me razocara...



Ma nemaš pojma...bitna je predigra
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5139 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/08/2014 : 01:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by mladjo

I dajte intervju na net :D



http://vijesti.hrt.hr/predsjendik-josipovic-uzivo-u-dnevniku-o-buducnosti-ratnog-zrakoplovstva



Magični broj 9 i Martin Mestere broj 63
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/08/2014 : 02:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Oki

Svako malo posudim poneki strip nekoj curi,ženi ili sestri...također i preko akcija se dogodi da poneki strip prodam nekoj curi, ženi...i Just Charlie također;)
...ali još me niti jedan predsjednik nije tražio ili kupio strip od mene...


Aaaa..otisla sam provjeriti..ti si onaj s kojim sam brze od brzine svjetlosti obavila akciju..




e Oki Oki, al' me razocara...



Ma nemaš pojma...bitna je predigra


Da smo dogovorili pljacku banke ne bi brze bila izvedena. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/08/2014 : 02:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir


http://vijesti.hrt.hr/predsjendik-josipovic-uzivo-u-dnevniku-o-buducnosti-ratnog-zrakoplovstva



Mi nismo normalni..ni ja isto. Propada nam drzava, raspadaju avioni, on nesto prica..cujem bla..bla..bla..i nakrecem glavu da bolje vidim sto to ima na polici od tih stripova

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 08/08/2014 02:16:45
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/08/2014 : 07:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
nije mi jasno zasto je velika stvar sto ima stripove kad mu ih je gaston poklanjao za MAFEST
da mu je dao lutku na napuhavanje sad bi ona bila tamo
ajd da je neka kompletna/polu-kompletna kolekcija onda bi bila druga stvar...
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 08/08/2014 : 09:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Ljeto, udarile vrucine, danas sam procitao najvise uvreda na forumu otkad ga pratim.



Je li de?! Evo i mene danas jedan momak pocasti na temi "Novi Zagor u Italiji", vjerovatno nenamjerno. Ja mu postavio pitanje, neku vrstu "sacekuse" i pripremio referat o padu i usponu Zagora u Italiji devedesetih godina sa svim faktima, tek toliko da mu priredim virtuelni samar i pokazem kakav sam strasan baja kada je Zagor u pitanju. I tako, vidim nije se jos pojavio na forumu i razmisljam "ma koji mi klinac ovo treba?!", i pobrisem post.
Sto vise razmisljam, to mi je sve jasnije da sam mudro postupio. Nekada treba stati na kocnicu, inace se sve pretvara u djeciji vrtic, a i covjek gubi tako manje vremena na gluposti. Nekada prije bi se ganjao do sudnjega dana, ali valjda godine ucine svoje...



Meni a
Rado bih voleo da procitam stavi opet molim te!

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 08/08/2014 : 11:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Budući polica iza predsjednika stoji pod određenim kutom, može se pretpostaviti da u kutu pored Magičnog ima još poneki Bonelli, kao što red iznad vidimo samo djelić hrpta neke knjige.
Dado je bio široke ruke.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/08/2014 : 13:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
ja mislio neka prava kolekcija kad ono...
ali dobro, kriza je, uzima covjek broj po broj i ceka bolje dane :)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/08/2014 : 14:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dilan kucko

ja mislio neka prava kolekcija kad ono...
ali dobro, kriza je, uzima covjek broj po broj i ceka bolje dane :)


Neće ih dočekati kada se većina brojeva rasproda.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 08/08/2014 : 14:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by dilan kucko

ja mislio neka prava kolekcija kad ono...
ali dobro, kriza je, uzima covjek broj po broj i ceka bolje dane :)


Neće ih dočekati kada se većina brojeva rasproda.

Čekaj samo kad na aukcijama MM63 bude na prodaji, a nick je ivopijanist

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/08/2014 : 19:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:

stavio sam temu jer je simpaticna zgoda, i ne viđa se svakog dana.
nisam znao da ce ga idioti pokvariti, kunem se!!!!!!!!!!!!!!


idiot pokrenuo idiot komentirao
sestre mi

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 08/08/2014 : 20:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:

stavio sam temu jer je simpaticna zgoda, i ne viđa se svakog dana.
nisam znao da ce ga idioti pokvariti, kunem se!!!!!!!!!!!!!!


idiot pokrenuo idiot komentirao
sestre mi



Zašto vrijeđaš?
Jel to ovo vrijeme pa su svi ratoborni?
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11743 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 08/08/2014 : 21:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by zeljko

quote:

stavio sam temu jer je simpaticna zgoda, i ne viđa se svakog dana.
nisam znao da ce ga idioti pokvariti, kunem se!!!!!!!!!!!!!!


idiot pokrenuo idiot komentirao
sestre mi



Zašto vrijeđaš?
Jel to ovo vrijeme pa su svi ratoborni?



Čovjek samo uzvraća istom mjerom

Have mercy
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 10/08/2014 : 10:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Iveka su i prije znali zateći s prstima u ..., tj. s stripovima za vrijeme radnog vremena

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000