forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Orka 32 - Ribari Nove zemlje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Bokoja
New Member



137 Posts

Member since 26/11/2020

Posted - 17/04/2021 : 23:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Bokoja a Private Message  Reply with Quote
Davno sam ovo čitao, sličan utisak sam imao, samo nisam učitavao tu intenciju kod crteža koja se provlači u par postova.
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 27/04/2021 : 23:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Pročitao jučer ribare i baš mi je dobar strip, slažem se sa prije nekim navedenim zamjerkama al mi ne smetaju previše. Super bi bio kao nekakva tv mini serija. U srednjoj školi sam imao ribolovnu ekipu s kojom smo lovili na parangale, uzbudljivi su bili ti dani, bilo je svakakvih avantura, često i opasnih koji su završili sretno pa ih se sad rado sjećamo kad se vidimo. sjećam se kad smo po oluji dizali parangal na otvorenom moru prema italiji, velik valovi, tada doduše još mrtvi odnosno bez pjenjenja al veliki do 2 metra, mi u otvorenom plastičnjaku dužine 4 metra, kao u kadi, to dizanje parangala po valovima, kad se spuštaš na valu grabi što više možeš, a kad te val diže puštaj nazad u more da ne ostaneš bez prstiju. Na povratku je bilo veselo, oluja se zahuktala, kiša, tuča i valovi krcaju plastičnjaka vodom, jedan od nas dvoje na penti upravlja čamcem drugi kantom grabi vodu & more van, u čamcu plivaju živi ugori i morski pas (modrulj), a mi pjevamo pjesme, imamo provod života. Taman smo ušli u uvalu i ugasio se motor, već smo bili spremni skačemo u more i plivamo do kraja, kad se netko sjetio da se možda potrošila nafta i samo treba natočiti još u rezervoar. Tako je i bilo i sretno smo stigli doma. Ah ti dani :))))
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000