forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tim i Dasti
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/01/2023 : 19:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Skini par skenova pa vidi da li ti paše?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 15/01/2023 : 20:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Zar ti ja izgledam ka neko ko zna skidat skenove😄
A jel tebi ok, koje je tvoje misljenje kao jedne stare iskusnjare?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11080 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/01/2023 : 20:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

Jel može savjet..
Nisam jos nikako do sada citao ovaj serijal, u dilemi sam dal da ga nabavljam ili da ipak preskocim..
Valja li to šta?
Jel prenaivno ili se nađe pokoja dobra priča?
U usporedbi sa malim rendžerom, bolje ili lošije?
Svaki savjet ili mišljenje su dobrodošli.


Bolje od Bleka i K. Mikija.
Dijelom može parirati i K. Telleru ( što je i normalno s obzirom na broj epizoda ).
Simpatično. Korektno nacrtano ( za ono doba )

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/01/2023 : 20:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by mmihoci



Ako voliš Gianluigi Bonellia te Giovanni Ticcia i Franco Bignottia onda bi ti trebalo biti ok.

Po meni je malo bolji od Kit Tellera u rangu ranog Texa te možda u rangu s K.Mikijem od EsseGesse.


Malo je reci volim, ali K. Miki mi nikako ne lezi.
Kit i rani Tex su mi ok.
Najvjerojatnije cu na kraju ipak nabavit komplet serijal, jer to je Bonelli i na to sam slab.



Tim i Dasti ne mogu u istu recenicu s Kiton.
Bili su mi dosadni kad san ima 10 godina a kamoli sad.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

944 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 15/01/2023 : 20:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
E da, vjerujam da znaš ali eto: tvrde korice, a unutra bijeli glatki papir.
Uvez solidan.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 15/01/2023 : 20:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Ma kvragu, nabavit ce se pa kud puklo, citale su se i lošije stvari i uživalo se.
P.s. lwoode tebi ne valjaju ni Leovi svjetovi Aldebarana, a meni osobno je to najjaca Fibra..a sta cemo dalje pricat😉
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/01/2023 : 21:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Leovi svjetovi? Pa za to je Tim i Dasti remek djelo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

944 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 16/01/2023 : 14:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Kome je tandem Nolitta/Ticci dobar na Texu trebao bi im biti ok i cijeli opus Tima i Dastija.
Tipični western s dosta natjeravanja i pucačine bez neke dublje psiho analize i teških emocija.

Klasičan western Bonelli iz tih vremena (70-te 20. stoljeća).

Velim pakiranje je tvrde korice i glatki sjajni papir pa nekom koji preferira retro štih (žućkasti roto papir i meke korice) bi mu to moglo smetati.

Mene osobno ne, jer crtež je Ticcijev i Bignottijev. Mislim da im bolje paše bijeli papir nego žućkast.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/01/2023 : 16:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Leovi svjetovi? Pa za to je Tim i Dasti remek djelo.


istina.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/01/2023 : 17:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Tim i Dasti bi dušo dali za pokoji broj u LUNOV MAGNUS STRIPU!
Valjda je FormaB izpucala prava pa može sad Golkonda objaviti našeg Tim Cartera!..
Ništa lošiji strip od svih u ono vrijeme!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 16/01/2023 : 21:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Kome je tandem Nolitta/Ticci dobar na Texu trebao bi im biti ok i cijeli opus Tima i Dastija.
Tipični western s dosta natjeravanja i pucačine bez neke dublje psiho analize i teških emocija.

Klasičan western Bonelli iz tih vremena (70-te 20. stoljeća).

Velim pakiranje je tvrde korice i glatki sjajni papir pa nekom koji preferira retro štih (žućkasti roto papir i meke korice) bi mu to moglo smetati.

Mene osobno ne, jer crtež je Ticcijev i Bignottijev. Mislim da im bolje paše bijeli papir nego žućkast.


Pa to je vec samo po sebi dovoljna preporuka, bar za mene.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7004 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 09/04/2024 : 22:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Premijernu recenziju serijala kod nas najpoznatijeg po imenu "Tim i Dasti" donosi nam (a tko drugi nego) Salkan:

https://www.stripovi.com/recenzije/tim-i-dasti-td-ros-1a-djecak-sa-divljeg-zapada/3221/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 09/04/2024 22:38:39
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000