forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tim i Dasti
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

jaki
Advanced Member



Croatia
25759 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/01/2023 : 19:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Skini par skenova pa vidi da li ti paše?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 15/01/2023 : 20:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Zar ti ja izgledam ka neko ko zna skidat skenove😄
A jel tebi ok, koje je tvoje misljenje kao jedne stare iskusnjare?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11080 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/01/2023 : 20:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

Jel može savjet..
Nisam jos nikako do sada citao ovaj serijal, u dilemi sam dal da ga nabavljam ili da ipak preskocim..
Valja li to šta?
Jel prenaivno ili se nađe pokoja dobra priča?
U usporedbi sa malim rendžerom, bolje ili lošije?
Svaki savjet ili mišljenje su dobrodošli.


Bolje od Bleka i K. Mikija.
Dijelom može parirati i K. Telleru ( što je i normalno s obzirom na broj epizoda ).
Simpatično. Korektno nacrtano ( za ono doba )

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/01/2023 : 20:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by mmihoci



Ako voliš Gianluigi Bonellia te Giovanni Ticcia i Franco Bignottia onda bi ti trebalo biti ok.

Po meni je malo bolji od Kit Tellera u rangu ranog Texa te možda u rangu s K.Mikijem od EsseGesse.


Malo je reci volim, ali K. Miki mi nikako ne lezi.
Kit i rani Tex su mi ok.
Najvjerojatnije cu na kraju ipak nabavit komplet serijal, jer to je Bonelli i na to sam slab.



Tim i Dasti ne mogu u istu recenicu s Kiton.
Bili su mi dosadni kad san ima 10 godina a kamoli sad.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

942 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 15/01/2023 : 20:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
E da, vjerujam da znaš ali eto: tvrde korice, a unutra bijeli glatki papir.
Uvez solidan.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 15/01/2023 : 20:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Ma kvragu, nabavit ce se pa kud puklo, citale su se i lošije stvari i uživalo se.
P.s. lwoode tebi ne valjaju ni Leovi svjetovi Aldebarana, a meni osobno je to najjaca Fibra..a sta cemo dalje pricat😉
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/01/2023 : 21:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Leovi svjetovi? Pa za to je Tim i Dasti remek djelo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

942 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 16/01/2023 : 14:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Kome je tandem Nolitta/Ticci dobar na Texu trebao bi im biti ok i cijeli opus Tima i Dastija.
Tipični western s dosta natjeravanja i pucačine bez neke dublje psiho analize i teških emocija.

Klasičan western Bonelli iz tih vremena (70-te 20. stoljeća).

Velim pakiranje je tvrde korice i glatki sjajni papir pa nekom koji preferira retro štih (žućkasti roto papir i meke korice) bi mu to moglo smetati.

Mene osobno ne, jer crtež je Ticcijev i Bignottijev. Mislim da im bolje paše bijeli papir nego žućkast.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25759 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/01/2023 : 16:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Leovi svjetovi? Pa za to je Tim i Dasti remek djelo.


istina.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/01/2023 : 17:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Tim i Dasti bi dušo dali za pokoji broj u LUNOV MAGNUS STRIPU!
Valjda je FormaB izpucala prava pa može sad Golkonda objaviti našeg Tim Cartera!..
Ništa lošiji strip od svih u ono vrijeme!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 16/01/2023 : 21:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Kome je tandem Nolitta/Ticci dobar na Texu trebao bi im biti ok i cijeli opus Tima i Dastija.
Tipični western s dosta natjeravanja i pucačine bez neke dublje psiho analize i teških emocija.

Klasičan western Bonelli iz tih vremena (70-te 20. stoljeća).

Velim pakiranje je tvrde korice i glatki sjajni papir pa nekom koji preferira retro štih (žućkasti roto papir i meke korice) bi mu to moglo smetati.

Mene osobno ne, jer crtež je Ticcijev i Bignottijev. Mislim da im bolje paše bijeli papir nego žućkast.


Pa to je vec samo po sebi dovoljna preporuka, bar za mene.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000