forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 da li gutate?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/08/2014 : 23:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Tintilinic

Pa krv je slatka...


metalna malecki:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 26/08/2014 : 23:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by xilrion

ja proizvodim.


svaka cast. ja mislio da je jedina aktivna clanica foruma charlie. za tebe sam mislio da si musko, jbg , dobro si se prikrivao:)


jebiga, mislio sam na nešto drugo.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/08/2014 : 23:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Ovaj forum je u zadnje vrijeme obolio. Spustio se ispod svake razine. Ne znam sto se desilo s ljudima
opcenito da su toliko munjeni. Usto, ne samo da gutaju govna nego i puse sva sranja koja im se serviraju.
Munjenog dosadu koji ne zna sta bi od dosade, ko i onda kad se nasip spasavao, bez plana i nekog smisla u svemu navukla sam na temu na kojoj je pametovao ko u kabinetu kvantnog fizicara i srao gluposti koje samo njemu u ogledalu djeluju pametno. Ja sam hodala gradom u potrazi za necim i nabacila prvo sto mi naslo bez veze..njemu dosta da se prolijeva i prosipa ko pijesak po nasipu kojim vrece nije punio..popljuvao je mene..nasao manu mom gradu..velicao sebe i svoj grad.. S kim se, s cim taj covjek borio, pojma nemam..
Sto veca glupost ribe bolje grizu..
Polijte se kantom vode, progutajte govna i popusite sve sto vam servira novi dan..
Ludost ne trpi konkurenciju, nesto takvo sam zeljela poruciti mamlazu, onim postom.
Ovdje se ludost otela kontroli i vise nema konkurencije.
Svastara je postala ono sto je 1.razina u Nathanovom svijetu. Mozda jos i gore od toga.
Sjecam se mnogih clanova i njihovih komentara na temu svastare, dok je jos na nesto licila.
Sjecam se Parota, kao da je malo prije napisao:" Citamo se na recenzijama i komentarima"..i lik otisao.
Tako ce se iduci netko sjetiti mene.

Postovanje. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/08/2014 : 23:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by xilrion

ja proizvodim.


svaka cast. ja mislio da je jedina aktivna clanica foruma charlie. za tebe sam mislio da si musko, jbg , dobro si se prikrivao:)


jebiga, mislio sam na nešto drugo.


skuzio sam i ja sada:) pa sta vas nikad ne pitaju cure u one dane da li gutate? ili je to samo izraz u rijeci? ovaj topik je stvarno ispao malo cudan:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 26/08/2014 : 23:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
nije ispao cudan, ispao je gay.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/08/2014 : 23:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

jbt da mi je samo znati sta ste vi glasali? :)


Ovdje sam se suzdržao od glasanja jer sam predosjecao neku foru.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/08/2014 : 23:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

nije ispao cudan, ispao je gay.


A sve je kriv ovaj perverzni forum http://www.forum.hr/showthread.php?t=807821

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/08/2014 : 23:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ovaj forum je u zadnje vrijeme obolio. Spustio se ispod svake razine. Ne znam sto se desilo s ljudima
opcenito da su toliko munjeni. Usto, ne samo da gutaju govna nego i puse sva sranja koja im se serviraju.
Munjenog dosadu koji ne zna sta bi od dosade, ko i onda kad se nasip spasavao, bez plana i nekog smisla u svemu navukla sam na temu na kojoj je pametovao ko u kabinetu kvantnog fizicara i srao gluposti koje samo njemu u ogledalu djeluju pametno. Ja sam hodala gradom u potrazi za necim i nabacila prvo sto mi naslo bez veze..njemu dosta da se prolijeva i prosipa ko pijesak po nasipu kojim vrece nije punio..popljuvao je mene..nasao manu mom gradu..velicao sebe i svoj grad.. S kim se, s cim taj covjek borio, pojma nemam..
Sto veca glupost ribe bolje grizu..
Polijte se kantom vode, progutajte govna i popusite sve sto vam servira novi dan..
Ludost ne trpi konkurenciju, nesto takvo sam zeljela poruciti mamlazu, onim postom.
Ovdje se ludost otela kontroli i vise nema konkurencije.
Svastara je postala ono sto je 1.razina u Nathanovom svijetu. Mozda jos i gore od toga.
Sjecam se mnogih clanova i njihovih komentara na temu svastare, dok je jos na nesto licila.
Sjecam se Parota, kao da je malo prije napisao:" Citamo se na recenzijama i komentarima"..i lik otisao.
Tako ce se iduci netko sjetiti mene.

Postovanje. :)



ne uzbudjuj se previse:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 26/08/2014 : 23:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message
Ovo ti je nesto ka i onaj topic SFRJ pa akumulator?Forum je zajebana stvar,bolje svasta progutat nego svasta rec,ha

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/08/2014 : 23:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

nije ispao cudan, ispao je gay.


:) jbg :) mastas malo drugacije od mene:) ja pitao nas muske da li volite gutati:) a ti to odmah prebacio na svoje mastarije:)
ps. ajd sada ozbiljno: jel volite gutati/piti/lizati u one njene dane kada ima menstruaciju? nadam se da sada shvacate bit ovoga topika.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/08/2014 : 23:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ovaj forum je u zadnje vrijeme obolio. Spustio se ispod svake razine. Ne znam sto se desilo s ljudima
opcenito da su toliko munjeni. Usto, ne samo da gutaju govna nego i puse sva sranja koja im se serviraju.
Munjenog dosadu koji ne zna sta bi od dosade, ko i onda kad se nasip spasavao, bez plana i nekog smisla u svemu navukla sam na temu na kojoj je pametovao ko u kabinetu kvantnog fizicara i srao gluposti koje samo njemu u ogledalu djeluju pametno. Ja sam hodala gradom u potrazi za necim i nabacila prvo sto mi naslo bez veze..njemu dosta da se prolijeva i prosipa ko pijesak po nasipu kojim vrece nije punio..popljuvao je mene..nasao manu mom gradu..velicao sebe i svoj grad.. S kim se, s cim taj covjek borio, pojma nemam..
Sto veca glupost ribe bolje grizu..
Polijte se kantom vode, progutajte govna i popusite sve sto vam servira novi dan..
Ludost ne trpi konkurenciju, nesto takvo sam zeljela poruciti mamlazu, onim postom.
Ovdje se ludost otela kontroli i vise nema konkurencije.
Svastara je postala ono sto je 1.razina u Nathanovom svijetu. Mozda jos i gore od toga.
Sjecam se mnogih clanova i njihovih komentara na temu svastare, dok je jos na nesto licila.
Sjecam se Parota, kao da je malo prije napisao:" Citamo se na recenzijama i komentarima"..i lik otisao.
Tako ce se iduci netko sjetiti mene.

Postovanje. :)



Slazem se samo mi j zao sto sam stavio temu lazara angelova u svastaru

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/08/2014 : 23:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by roby05

Ovo ti je nesto ka i onaj topic SFRJ pa akumulator?Forum je zajebana stvar,bolje svasta progutat nego svasta rec,ha


jbg navukli se svi i to na krivu pricu

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 26/08/2014 : 23:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by xilrion

nije ispao cudan, ispao je gay.


:) jbg :) mastas malo drugacije od mene:) ja pitao nas muske da li volite gutati:) a ti to odmah prebacio na svoje mastarije:)
ps. ajd sada ozbiljno: jel volite gutati/piti/lizati u one njene dane kada ima menstruaciju? nadam se da sada shvacate bit ovoga topika.


Zajeban si ti tip,ali sve je dobro kad se dobro svrsi i po mogucnosti,obilato Inace si moga postavit topic o crvenim brigadama

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/08/2014 : 00:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Dobro dosta ovih gluposti.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000