forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Crimson
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 11/09/2014 : 16:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Evo kopam nesto po strip kolekciji , preslazem i skidam prasinu , kad mi negdje sa dna ormara ovo ponovo izroni na povrsinu.
Neznam dali je ova tema vec bila, topic uglavnom nisam uspio pronaci.
Sjetih se kako mi se ovaj strip ustvari prilicno svidio krajem proslog stoljeca , pa reko daj da vidim jeli ga tko jos citao i kakve utiske imate o njemu.
Izdan je 1998 i spada pod fantasy/horror tematiku.
Kreatori su mu Humberto Ramos ,Brian Augustyn, Oscar Pinto.
Ramos je radio i hrpu druge superherojstine i za DC i za Marvel.
Story se jednostavna i kada sam procitao prvo izdanje nisam mislio da ce se razviti u tako jedo siroko cirkusko platno koje pokriva toliko puno klisea i fantasy i horrora.
Alex Elder mi je postao simpatican antihero , a sam strip jedan od drazih u 90-tim.





“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

bisley
Senior Member



Croatia
1182 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 12/09/2014 : 07:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Evo kopam nesto po strip kolekciji , preslazem i skidam prasinu , kad mi negdje sa dna ormara ovo ponovo izroni na povrsinu.
Neznam dali je ova tema vec bila, topic uglavnom nisam uspio pronaci.
Sjetih se kako mi se ovaj strip ustvari prilicno svidio krajem proslog stoljeca , pa reko daj da vidim jeli ga tko jos citao i kakve utiske imate o njemu.
Izdan je 1998 i spada pod fantasy/horror tematiku.
Kreatori su mu Humberto Ramos ,Brian Augustyn, Oscar Pinto.
Ramos je radio i hrpu druge superherojstine i za DC i za Marvel.
Story se jednostavna i kada sam procitao prvo izdanje nisam mislio da ce se razviti u tako jedo siroko cirkusko platno koje pokriva toliko puno klisea i fantasy i horrora.
Alex Elder mi je postao simpatican antihero , a sam strip jedan od drazih u 90-tim.




Izišle su 4 knjige. Sjećam se da je (dio priče, mislim iz 3. knjige) ekipa koja je prodavala krv vampirima imala snajper kroz čiju optiku su mogli vidjeti anđele. Tako su ih mogli ubijati i njihova krv je imala posebnu cijenu...
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 12/09/2014 : 09:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Čitao i ja prije više od 10 godina, tad mi se svidjelo, polako zalazio u američku scenu. Ne znam kako bi mi sjelo danas, postao sam zahtjevniji.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/09/2014 : 16:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Meni je ludilo bilo kada su poceli uvlaciti hrpu karaktera od andela, vukodlaka, st georga , vampira i naposljetku vrhunac...sam bog u liku male djevojcice..prejebana scena koja ce mi uvijek ostati u sjecanju kao coool






“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000