forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 240 - Bijeg u preriju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 20/09/2014 : 10:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
koliko toga ima o Zagoru....

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/09/2014 : 17:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by wolf

Niste razumjeli što sam napisao. Rekoh da se čudim kako na ovom stripu nisu kemijali s naslovnicama, što im je bio običaj.


a krivi si što nisi napisao naslovnicom a ne naslovnicama kad si mislio samo za ovaj strip.



formalno da, logično ne.
jer napisao je covjek "da se čudi", a da je mislio da nisu inače brljavili, kako bi se onda čudio da nisu brljavili ovdje????



Sve što sam napisao napisano je s razlogom. Naslovnice zato jer se post odnosi na cijelu priču u izdanju ZS (775 i 776), u kojoj nisu brljavili s naslovnicama. Nisu ni u idućoj priči s dvojnikom, ali zato jesu u slijedećoj s Veribadom, pa kasnije Nepoznati svijet... Inače mi je, kad su u pitanju Dnevnikove brljavije sa Zagorovim naslovnicama, najmrskije što su ubacili onu smiješnu naslovnu u ZS 942 (ista kao i u ZS 815). A izbacili možda i najbolju od svih originalnih u toj priči.

Edited by - wolf on 20/09/2014 17:28:53
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/09/2014 : 17:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by wolf

Ovim ritmom Pećina mumija mogla bi nas razveseliti krajem godine.

Daj Boze,ali mislim da ostajemo pri mjesecnom ritmu.Prosli broj je isto izasao krajem mjeseca,osmog.
Posto izdavac preslaze redove,sad bi valjalo da Tromislavski najavi Mister No-a ili Tim i Dastija.



Pa tim ritmom prvi dio priče o Pećini mumija bi i trebao izaći u prosincu. S obzirom da je ovomjesečno izdanje izvorno br. 233 taman za tri mjeseca izaći će br. 236 La grotta delle mummie.
Go to Top of Page

Fiju
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 03/01/2003

Posted - 20/09/2014 : 19:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Fiju's Homepage  Send Fiju a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by piquet

slijedeća naslovnica ove priče nije objavljena kod nas...





Rekao bih da je i dobro sto nije objavljena jer bas spoila rasplet price...

Prve tri epizode sam kao klinac citao, a zadnju epizodu sam tek prije par godina uspio procitati, i to mi je bila jedna od najvecih misterija - identitet tajanstvenog ubojice :)
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/09/2014 : 20:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by wolf

Niste razumjeli što sam napisao. Rekoh da se čudim kako na ovom stripu nisu kemijali s naslovnicama, što im je bio običaj.


a krivi si što nisi napisao naslovnicom a ne naslovnicama kad si mislio samo za ovaj strip.



formalno da, logično ne.
jer napisao je covjek "da se čudi", a da je mislio da nisu inače brljavili, kako bi se onda čudio da nisu brljavili ovdje????



Sve što sam napisao napisano je s razlogom. Naslovnice zato jer se post odnosi na cijelu priču u izdanju ZS (775 i 776), u kojoj nisu brljavili s naslovnicama. Nisu ni u idućoj priči s dvojnikom, ali zato jesu u slijedećoj s Veribadom, pa kasnije Nepoznati svijet... Inače mi je, kad su u pitanju Dnevnikove brljavije sa Zagorovim naslovnicama, najmrskije što su ubacili onu smiješnu naslovnu u ZS 942 (ista kao i u ZS 815). A izbacili možda i najbolju od svih originalnih u toj priči.



I meni je bas ta izbacena najbolja... Ziva steta, ali docekat cemo mi to
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 20/09/2014 : 22:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by wolf

Ovim ritmom Pećina mumija mogla bi nas razveseliti krajem godine.

Daj Boze,ali mislim da ostajemo pri mjesecnom ritmu.Prosli broj je isto izasao krajem mjeseca,osmog.
Posto izdavac preslaze redove,sad bi valjalo da Tromislavski najavi Mister No-a ili Tim i Dastija.



Pa tim ritmom prvi dio priče o Pećini mumija bi i trebao izaći u prosincu. S obzirom da je ovomjesečno izdanje izvorno br. 233 taman za tri mjeseca izaći će br. 236 La grotta delle mummie.


Jest,u pravu si,moja greska.Trebali bi dobit jos taj jedan broj,13-i,u ovoj godini.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/09/2014 : 22:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Da, Winter Snake u prosincu, jos jedan odlican strip iz tog razdoblja...
Go to Top of Page

kris77
Starting Member

Serbia
17 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 21/09/2014 : 13:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kris77 a Private Message  Reply with Quote
Stvarno su bili šampioni sa tim preskakanjem, preslagivanjem ili šta već naslovnica. Inače, ovo je moja prva epizoda Zagora koju sam pročitao u životu, 8 godina mi beše, ležim u bolničkom krevetu zbog upale pluća, a tata mi donese Brodolom na Misuriju. Jedva sam čekao nastavak, odnosno ovu svesku, tada to beše Žrtva Ki-Noah da vidim šta se desilo dalje. Mada sam početak priče Opklada za strah pročitao tek nakon godinu, dve.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2320 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 27/09/2014 : 09:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
na kioscima, koja navala sjećanja
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/09/2014 : 20:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Uh, ja ću ga valjda sutra kupiti... To su trenuci kada je život stvarno lijep. Ove Zagorove epizode uvijek će mi biti najdraže.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/09/2014 : 20:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Život je lijep kada je u pitanju extra serija ali s vremenom ga zasjeni neki otpadak iz redovne.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/09/2014 : 20:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Život je lijep kada je u pitanju extra serija ali s vremenom ga zasjeni neki otpadak iz redovne.



Evo sada se poklopilo da su u obje edicije "vani" lijepa izdanja... Nije valjda da ne voliš Della Monicu?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/09/2014 : 23:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam na prošlu epizodu od Laurentija... od Della Monice sam čitao nekoliko epizoda prije 5-6 godina gdje mi je bio onako prosječan, nadam se da je napredovao u ovoj novoj koju tek trebam uzeti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 28/09/2014 : 20:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam bio u SNK jučer (27.9) i još nije bilo tog nastavka....dok jest na kioscima.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/09/2014 : 20:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Mislio sam na prošlu epizodu od Laurentija... od Della Monice sam čitao nekoliko epizoda prije 5-6 godina gdje mi je bio onako prosječan, nadam se da je napredovao u ovoj novoj koju tek trebam uzeti.



Della Monica je trenutno među najboljim crtačima u ekipi... Vjerojatno i najbolji koji ne slijedi Ferrijev stil. Rubinija više ne računam
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000