forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Recenzija za Povratak Digging Billa!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/10/2014 : 17:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Kako samo možete da direktno kažete: "nisu za tebe recenzije" ili drugo... Umjesto da mene kao početnika ohrabrite vi samo zadate lošu kritiku od koje se kasnije osječam loše da mi dođe da ni ne pišem recenzije.


Zašto bih te ohrabrivao u nečemu u čemu si loš. Sutra ćeš htjet bit kirurg jer ti se sviđaju noževi i sad bi te ljudi kao trebali ohrabrivati u tvom naumu da se učiš rezati ljude, a nemaš pojma što radiš. Nije problem u nama. Problem je u tebi i sličnima, koji se guraju u nešto za što nisu spremni.

quote:
Evo, uzmimo npr. ove današnje pjevače, nemaju pojma da pjevaju a zarađuju milione, a kada im čuješ glas uživo ne bi im dao ni da čuvaju WC na vašerima kakvi su, a ipak ispujevaju na prevaru sa onim aparatima koji prerađuju glas.


Da, dobra ti analogija. Ti si taj. Loš pjevač, kojemu ne bih dao da mi čuva WC... tebe sad jebe to što ti mi ne želimo dati "milijone".


quote:
Nagore, zato što volim stripove iz dna srce, i kliko ih god da volim ima da se trudim da napišem recenzije sve dok ne budu valjale, pa makar trajalo nekoliko godina, meni se nikuda ne žuri...


Pa baš zbog toga što i ja volim Zagora mi smeta što ga se tako loše recenzira. Ako imaš respekt za junaka pusti drugima da to odrade onako kako treba. Ovako, ovo nije dobro ni za tebe, niti za junaka niti za sajt. Još bi da te čekamo godinama.

Moj savjet... počekaj ti još koju godinu, malo ćeš dozoriti, shvatiti da sam u pravu i onda kreni u recenziranje na pravi način.

Nemoj mi se sad previše uvrijediti. Kladim se da si OK tip... platim pivo ako se ikada sretnemo, ali loš si recenzent...

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/10/2014 : 18:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ma svako može napredovat, tu nema dvojbe. Ali mislim da ima krivi pristup. Mislim da bi mu bilo puno bolje da ide polako jednu po jednu. Kao što tekoh, moje zadnje recenzije nisu bogznašto, a postale su bolje kad sam se manje žurio (prve tri su užas).
Uglavnom, Wolfe rezerviraj ono što ti je posebno zanimljivo za recenziranje, a ne nasumično. I rješi se više rezervacija. :)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 09/10/2014 : 19:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
U redu Tintone, u pravu si.
Što se tiče glavne priče Zoro, ja sam je mislio da uradim jer me uglavnom bila moja ideja ali eto tebi dajem da uradiš opis likova dok ću ostatak ja da uradim :)
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000