forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 FAR CRY.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 25/10/2014 : 16:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Sječam se davne 2004.godine kada sam bio uzeo jači kompjuter, pa prva igra koju sam igrao na njemu je bila Far Cry - meni najbolja igra poslije Hitman serijala. Sječam se dobro da se radnja odvijala na nekome otoku gdje su na vama vršili eksperimente kako bi od vas napravili zvijer - čovjeka koji je spreman na sve prepreke i koji može da ubije bilo kakvog protivnika. Tada je ta igra bila mnogo zahtjevna, no srećom imao sam neku jaku grafičku i dosta memorije pa sam je mogao da igram na najvišim standardima.

Igra je bila stvarno teška, ali mi se zato jako svidila. I tako kada sam je prešao za tri mjeseca, bio sam tužan što se već završila, no nakon 4 godine se pojavio Far Cry2 koji se pojavio 2008. godine, pa sam rekoh sebi "hajde da je igramo, ionako mi se prvi dio svidio", i nakon igranja, onako bila je OK ali mi se nije svidilo što se radila u Africi jer nisam neki ljubitelj savane, više sam volio tropske otoke. I tako nakon što sam je prešao, ostavio sam je na policu i nisam je više od tada ni dirao.

2012. godina je bila prava godina za svijet gaminga, zato što su izašla dva naslova mojih dva najdraža serijala. Bili su to Hitman: Absolution i Far Cry3. Kada sam ubacio 3, ja sam se ozario koliko je to samo bila dobra igra. Sve sam prešao, sve sam obavio pa sam i čak skupio sve relice i poubijao skoro sve neprijatelje i sklopio cijelu tetovažu na ruci. Najviše od svega mi se svidio negativac, Vaas Montenegro koji je zakon! Igrao sam i Blood Dragon, DLC za FC3, i on je bio dobar ali ne ko originala.

A sada će još malo pa će izaći 4 dio, koji je smješten na Himalajima, i to jedva čekam da igram jer će biti zakon igra kao i prošli dio...

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/10/2014 : 17:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Probao, ali meni je bolja Assassin's Creed, a dio u Rimu (Brotherhood) nesto najbolje sto sam ikad igrao.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 25/10/2014 : 20:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Već sam nakoliko puta odigrao i završio treći dio, i meni je to jedna od najdražih igara.
Iako mnogi nisu baš bili zadovoljni sa dvojkom, meni je igra sasvim solidna.
Za ovaj najnoviji sam baš danas gledao trailer i jedva čekam igru.

Jedina loša stvar je to što i far cry 4 i novi assassins creed izlaze na isti dan.

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 25/10/2014 : 20:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Btw. vidim da opet pokušavaju ubacit nekog skroz poremečenog lika kao glavnog negativca, no čisto sumnjam da će biti na razini Vaasa...
Lik koji mu je dao glas je baš odlično odradio posao

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 25/10/2014 : 21:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

Btw. vidim da opet pokušavaju ubacit nekog skroz poremečenog lika kao glavnog negativca, no čisto sumnjam da će biti na razini Vaasa...
Lik koji mu je dao glas je baš odlično odradio posao




Vass Montenegro je najbolji i ostat će tako!
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 26/10/2014 : 18:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 24/11/2014 : 14:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Spyro je najbolji serijal igara ikad.
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 24/11/2014 : 14:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Probao, ali meni je bolja Assassin's Creed, a dio u Rimu (Brotherhood) nesto najbolje sto sam ikad igrao.


Odličan mada meni je bolja četvorka i revelations.
Trojka mi je prelaka.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 25/11/2014 : 17:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

quote:
Originally posted by selanne

Probao, ali meni je bolja Assassin's Creed, a dio u Rimu (Brotherhood) nesto najbolje sto sam ikad igrao.


Odličan mada meni je bolja četvorka i revelations.
Trojka mi je prelaka.



I meni je 4 dio odličan, jaka grafika. Probao sam ovaj novi Unity i Rogue naslove, nisu loši ali su mi bolji stariji dijelovi, jeste da ovi imaju bolju grafiku, ali stariji dijelovi imaju ono.. znate već na šta mislim...
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 25/11/2014 : 20:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Igrao sam far cry instict: predator, zapeo sam na jednom djelu gdje me svaki put otkriju koliko god da se ja šunjao. Dvojku sam igrao samo malo i nikako se nisam mogao uživiti u ambijent. Gledao sam review četvorke na Ginx TV-u, čini se zanimljivo.
Kad svi komentiraju, omiljeni Assassin's creed mi je dvojka bez dileme, a prešao sam jedinicu, dvojku i broterhood, igram povremeno revelation.
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 26/11/2014 : 22:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Od Far Kraja kec je najbolji.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000