forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Z nation
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/12/2018 : 23:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Počeo sam gledati treću sezonu Jedno pitanje jer sam zaboravio neke stvari (SPOILER): Kada je onaj koji je imun dobio dijete i kada su zarazili tu njegovu curu, te zašto ona nije skroz "pozombila"?:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/12/2018 : 18:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Pokušao,odgledao dvije epizode,za moj pojam totalno negledljiva serija.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/12/2018 : 18:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ma daaaaaajjj...:D
Pa idu okolo i ubijaju zombije.
I to napušene zombije.
Zombije na Viagri.
Zombije konobare.
Zombije koji zaglave u kotaču auta.

Što više čovjek može poželjeti od života?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/12/2018 : 18:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Eh, tu je razlika,ti očito voliš humor na svim razinama, bijeli,crni,ljubičasti...kako je netko davno rekao na ovom forumu, ja sam cijepljen protiv humora
Strah me nakon tvoje preporuke vojnika Švejak i nabavke, istoga čitati

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/01/2019 : 21:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ovo sam izgleda jedino ja bio lud pa odgledao svih pet sezona, a inače jako slabo gledam i filmove i serije.
Sjećam se da je u početku tu bilo nekog humora koji me je privukao, ali u konačnici, ovo je jedna vrlo debilna serija i predugo je trajala ta zajebancija.
Mislim da su konačno otkazali snimanje novih sezona i fala k.
Uglavnom, zgodno za pogledati na mobitelu kako bi si skratili noćnu smjenu jer ne zahtjeva nikakvo naprezanje mozga.

Pošto mi je jedino ova posljednja peta sezona ostala u glavi (posljednju epizodu sam odgledao pred nekih 10-tak dana), pa ću prokomentirati tih završnih 13 epizoda uz jedan veliki spojler alarm!

Mislim da je peta sezona najlošija do sada jer scenarij za istu kao da su pisala neka napušena djeca.
U njoj smo dobili zombije koji govore a isti se mogu preobratiti u prave zombije ako redovito ne konzumiraju z kolačiće sa tajnim sastojkom ili malo ljudskog mozga-u jednoj epizodi se čak jedan talker zombi farmer žrtvovao za svoje kolege pa im je svako malo davao komadić po komadić svojeg mozga kako se nebi preobratili.
Imamo crvenog Muphya kroz cijelu sezonu.
Imamo komandos zombija.
U jednoj epizodi na smetlištu imamo “terminatora” zombija koji ima ugrađen cilkular na jednoj ruci.
Imamo “two face” ženskog zombija koji kao da je izašao iz neke japanske mange i u biti to je glavni neprijatelj za kraj.
Onaj mali snajperist je ostao bez ruke za opaljivanje pa mu je jedna Indijanka ugradila srndaćev rog koji mu služi kao stalak za snajper😂
Na kraju, kada ovo pišem, stvarno ne znam što me je natjeralo da sve to odgledam do kraja?
Ova glavna glumica što glumi Warrenovu (Kellita Smith) mi je nekako sirovo privlačna, seksipilna...možda je to;) ....samo je problem što opisujem ”babu” od 50 godina!



Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/01/2019 : 06:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Meni su prve tri sezone bile odlicne,cetvrta podnosljiva a peta negledljiva..

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 06/01/2019 06:55:58
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000