forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 nasilje u obitelji
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/11/2014 : 00:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by mamlaz

sta nisi nikad nacipelario lika na ulici zbog takvih stvari?

Gore sam ti napisao da ne poznajem ni jednog nasilnika.
Tako da, ne, nisam nikad nekog iscipelario na mrtvo ime zbog tih stvari.

Edit: jesi ti koga prebio radi takvih stvari?



Rece veliki torcidas... umro sam od smijeha... pazi ti izjave... ne znam niti jednog nasilnika...

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/11/2014 : 00:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Inace znas da imam clansku iskaznicu Torcide ili... ?

I s tobom ici na cugu... Yeah, right. Radije cu rucno hranit cegrtuse.

EDIT: da ne pisem novi post... Tema nije o ultrasima, vec o nasilju u obitelji.
Ali naravno, najbolje je prosipat gluparije u nadi da ces tako diskreditirat nekog.
Pohvalno, nema sto.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 17/11/2014 00:25:29
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/11/2014 : 00:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ajde, mozes priznati da si torcidas cega se sramis?
Tako je momak samo nisi tako govorio kad smo dogovarali pa ja nisam mogao ako se dobro prisjecam...
Jos nesto momak, malo previse podcjenjujes, da si ok osoba kakvom se pokusavas prikazivati onda bi dosao s covjekom popricao i onda ga procjenio... a ne ga procjenjivao na temelju foruma... ili si ti toliko genijalan kao sto se predstavljas pa tebi ne treba u zivo kontakt ti sve ovako vidis?

Steta...mogli smo si biti jako dobri... ovako sam si birao...

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/11/2014 : 00:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kad smo kod teme... godinama bilo u valastitoj kuci... ne bojim se to ovdje napisati, znam da ce fikus, charlita i mozda jos poneko odma izvrsiti psiholosku analiu stanja mojega uma... ali ja sam spreman na svaku raspravu za razliku od njih koji ni ne znaju rapravljati kako Bog zapovjeda.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/11/2014 : 00:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Mozes pricat sto hoces, ali ne, nemam clansku iskaznicu. Nisam clan ni jedne organizacije niti stranke.

Sjecam se toga o dogovoru. Ja nemam problema u nalazenju s ljudima. Ako se ti dobro sjecas, ja sam nazvao po dolasku. Lijepi mi etikete koje hoces ako te to zabavlja.
I da, moze te se procjenit preko foruma, bolje nego sto mislis.
I ne, nisam genijalan niti se tako predstavljam.
I ne, nisam niti neki dobrica niti se tako predtavljam.
Uostalom, to sam ne mogu procjenit.


Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/11/2014 : 00:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Imas moj PM... i ne ne mozes me procjeniti... jer ljudi se procjenjuju uzivo, gledajuci oci u oci a ne preko tipkovnice... sory ako si ti moderno osvjesten pa je za tebe procjenjivanje ljudi preko tipkovnice normalno, ja nisam moderno osvjesten i za mene je procjenjivanje ljudi uzivo kada covjeka gledam u oci, mogu nabadti ovako o osobnosti, ali procjeniti ne da ja ne mogu nego ne moze nitko... a sada on topic :)

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 17/11/2014 : 06:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Povrat temi:
U takvim se slucajevima ne treba q.rciti, ozbiljno, samo ja to ne mogu.
Vozio ja (ima tome par godina) ovdje kroz jedan njemacki grad i priblizavam se semaforu. Direktno uz semafor stoje covjek i zena s dijetom, ne znam mozda 12-godisnjakom ili slicno. Zena se ko furija osula na dijete i gruva ga pesnicama sve po glavi, a on uvukao glavu u kragnu. Ja spustim sajbu i viknem na nju:" Hej, p.cko, ostavi dijete na miru!" Ona me pogleda i rece:"Gledajte svoja posla!"
Jbt, kad sam ja zaokrenuo volan, kad sam skrenuo i jurnuo za njima. Gonio sam ih sve dok nisam ogledalima zaglavio izmedju zgrade i znaka.
Nikad nisam i ne bih digao ruku na zenu, al mislim da bih se nje natabao ko koma za rakiju. Zamanta ti se u glavi i ne razmisljas o posljedicama, jer ispao bih sve drugo osim heroj, sto uostalom ne bih ni htio biti.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/11/2014 : 09:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

? da li se bojite intervenirati u takvim slucajevima?



Mislis ako me zena tuce da li se bojim uzvratiti?
































Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 17/11/2014 : 10:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
evo kako je bilo kod nas. U stanu iznad našeg stalno neka dreka i plač i pizdematerine. Momak + djevojka (oba ex narkiča) + čerka od 2,5. Pošto nisam bio mnogo na balkonu (ne pušim) a moja žena jest, više puta je čula tu galamu. Ponekad me i zvala kao "de bre sredi tu pizdariju, ne mogu više da slušam, najela sam se toga više prije" a ja ko pizda - zvaću pajkane ili nek srede sami. I .... ništa. Posle nekog vremena ista pizdarija jedno popodne - ja u wc sa stripom a moja me zove i kaže "idi sredi tu fukaru" a ja "šta je bilo" "ništa ne čujem" i "evo sačekaj malo" i .... smirilo se sve. Kad za jedno 10-15 minuta ko projektil moja žena izlazi iz stana sa komentarom "mrš u pizdomatrno, ubila ga bom". U sledečih 15 sekundi sledilo je: bacim strip - navučem gače - izlazim trkom jedan kat više - (susjedi več bili na hodniku) kad ono vidim moju na centimetar od tipa, koji je u bran sebe odma podigao čerku u naručje valjda da se obrani - skačem između - tip odstupa za par koraka i počne nekakvo izvinjavanje kao "ona je kriva blablabla" - djevojka plače - čerka izbezumljeno gleda okolo - moja mu j..mamu a ja smiravam sve kao "nije to način, nema više tučnjave, nema galame, sredite pizdariju sami na kulturan način". Tip se onda izmigolji sa čerkom i svi idemo kuči.
Posle par dana izvinjavanje na sve strane od strane tipa i djevojke.....nedugo zatim odselili su.....nisu više zajedno....vidim ponekad tipa i čerku (njegova mama pazi malu u susjedstvu). Mir. Kod nas.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 24/11/2014 : 21:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

? da li se bojite intervenirati u takvim slucajevima?

niko se ne usudjuje praviti sranja u mom prisustvu
prednost kanibala-nekrofila
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/12/2014 : 01:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Forume, ovdje sam vec napisala da sam svjedocila nasilju u obitelji.
Pa zar opet, jebemtezivote. Rano mi se bas spavalo i prije ponoci pogasim sve i tada shvatim da se ispod mene odvija nesto, da to nisu zvukovi i lupanja neka od bure.
To mora da je bio namjestaj od naguravanja i glasovi.. Svada i zrtva - zena. Posvuda u stanu sam sve cula i pomisljala sam pozvati policiju, pa opet, cekam.. pa mozda mi bas frend radi nocnu, da ga zovnem privatno i pitam..
Za to vrijeme, ali toliko dugo, nista nije utihnulo.
Uzasan osjecaj i ne znam u koju bi sobu..
Otvorila sam svoja vrata i zvonila sama sebi i to prilicno odzvanja da cuju ispod i shvate ali nije pomoglo.
Nemam kamo i ne mogu zabosti glavu u pijesak, doista sad sam shvarila. Ugledala sam svoj stolic s priborom za svasta i svoj cekic i posla u svoju sobu, tocno iznad svih elemenata nasilja. Odredila sam gdje mogu i odlupala mu upozorenje i zastala da shvati. Nakon pauze ponovim poruku jednako jasnu kao i prvu i tada je stao. Shvatio je. Mozda smo se jednom sreli od kad su doselili, ali smo se nocas razumjeli.
Zgrada je zapala u takav muk, cak je i vjetar stao.
Ostali supci u stanovima sve su isto culi jer nismo velika zgrada. Mislim da su prisluskivali ili se pokrili po usima.
Pa nije Charlie bez veze na vrhu.
Eto, i Bog samuje na 7. katu nebodera i pita se postaje li ateista kad vidi sto se dogadja "dole".


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 11/12/2014 : 09:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
isuse koja hrabrost..koji kuraž..za kuckat čekićem po zidu

nevjerojatno

koja smjelost

neki gase svjetlo
,neki kuckaju po zidu..kao da slike vješaju

i sve staje..u trenu..zlostavljač je slomljen,zaustavljen u svom naumu
i nikad više..nikad
jer on čuje..u mraku...boji se...kuc-kuc
kuc-kuc

kuc

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 11/12/2014 : 09:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/12/2014 : 11:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
bila bi baza da je čarlita bacila bombu u stan pa da se hvali po forumu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 11/12/2014 : 11:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Forume, ovdje sam vec napisala da sam svjedocila nasilju u obitelji.
Pa zar opet, jebemtezivote. Rano mi se bas spavalo i prije ponoci pogasim sve i tada shvatim da se ispod mene odvija nesto, da to nisu zvukovi i lupanja neka od bure.
To mora da je bio namjestaj od naguravanja i glasovi.. Svada i zrtva - zena. Posvuda u stanu sam sve cula i pomisljala sam pozvati policiju, pa opet, cekam.. pa mozda mi bas frend radi nocnu, da ga zovnem privatno i pitam..
Za to vrijeme, ali toliko dugo, nista nije utihnulo.
Uzasan osjecaj i ne znam u koju bi sobu..
Otvorila sam svoja vrata i zvonila sama sebi i to prilicno odzvanja da cuju ispod i shvate ali nije pomoglo.
Nemam kamo i ne mogu zabosti glavu u pijesak, doista sad sam shvarila. Ugledala sam svoj stolic s priborom za svasta i svoj cekic i posla u svoju sobu, tocno iznad svih elemenata nasilja. Odredila sam gdje mogu i odlupala mu upozorenje i zastala da shvati. Nakon pauze ponovim poruku jednako jasnu kao i prvu i tada je stao. Shvatio je. Mozda smo se jednom sreli od kad su doselili, ali smo se nocas razumjeli.
Zgrada je zapala u takav muk, cak je i vjetar stao.
Ostali supci u stanovima sve su isto culi jer nismo velika zgrada. Mislim da su prisluskivali ili se pokrili po usima.
Pa nije Charlie bez veze na vrhu.
Eto, i Bog samuje na 7. katu nebodera i pita se postaje li ateista kad vidi sto se dogadja "dole".






konstruišeš

zaslepljena feminističkom paranojom

možda je komšija

samo naplaćivao bračni harač
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/12/2014 : 11:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Iwoode, uozbilji se. :)

Da majke nisu bile fukare koje radjaju slabice ne bi bilo ni ovih postova.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 11/12/2014 : 12:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Lol... Čarli ne ostaje dužna. Bravo Čarli!

Evo dečki:


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/12/2014 : 12:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/12/2014 : 13:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Imao sam ja scenu prije par godina da sam, kad sam izlazio iz jednog noćnog kluba, ugledao kako neki lik šamara curu/ženu, ne znam. Ja priđem, uhvatim curu i sklonim je od lika i onako 'paunovski' se krenem širiti i prijetiti liku, uglavnom stojimo na odstojanju i on i ja, i uz mene ta cura. Lik se isfura i sjedne u auto. Cura lagano kaže meni 'izvini' i pogne glavu i uđe u auto s njim.
Jbg, škakljivo za intervenisanje u tim situacijama, ne treba se zalijetati i džonvejnovski ulijetati u stan, možeš napraviti još veće sranje. Ali ne treba se praviti da ništa ne vidiš. Alarmiraj policiju, C za soc.rad, razgovaraj sa akterima, ali oko uplitanja dobro paziti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/12/2014 : 14:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Imao sam ja scenu prije par godina da sam, kad sam izlazio iz jednog noćnog kluba, ugledao kako neki lik šamara curu/ženu, ne znam. Ja priđem, uhvatim curu i sklonim je od lika i onako 'paunovski' se krenem širiti i prijetiti liku, uglavnom stojimo na odstojanju i on i ja, i uz mene ta cura. Lik se isfura i sjedne u auto. Cura lagano kaže meni 'izvini' i pogne glavu i uđe u auto s njim.
Jbg, škakljivo za intervenisanje u tim situacijama, ne treba se zalijetati i džonvejnovski ulijetati u stan, možeš napraviti još veće sranje. Ali ne treba se praviti da ništa ne vidiš. Alarmiraj policiju, C za soc.rad, razgovaraj sa akterima, ali oko uplitanja dobro paziti...



uletit nekome u stan bi bija top kretenizma.
još bi završija u zatvoru.
triba nazvat panduriju i to je to.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 11/12/2014 : 17:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ako se pažljivo iščita post one koja kucka po zidu(indijansko ime) shvatit ćete da ona nije reagirala kuckanjem zbog zlostavljanja..već zato jer su joj poremetili bjuti sleep

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 11/12/2014 : 19:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
2 sata ujutro.
Kuc...
...Kuc - Kuc...
....Kuc...
...Kuc- Kuc
- Tatice, kakva je to buka u 2 ujutro?
- Ne brini srce, vrati se u krevetac. To se ona luđakinja sa 7. kata opet napila, pa lupa po stanu.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 11/12/2014 : 21:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

2 sata ujutro.
Kuc...
...Kuc - Kuc...
....Kuc...
...Kuc- Kuc
- Tatice, kakva je to buka u 2 ujutro?
- Ne brini srce, vrati se u krevetac. To se ona luđakinja sa 7. kata opet napila, pa lupa po stanu.

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/02/2015 : 13:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Totalno valentinovski, razgolićeno do istine.


FAMOZNI MJESEC LJUBAVI

Hrvoje Šalković
http://www.becks.hr/blog/2015/02/13/famozni-mjesec-ljubavi/


... Po općem ljubavnom transu nacije koji se redovno događa sredinom veljače moglo bi se zaključiti kako smo mi Hrvati nevjerojatno romantična nacija, čudnovata grupa južnih Slavena koja svoje žene drži na pijedestalu, uzdiže ih u nebesa, mazi ih i pazi, tretira kao božanstva kojih smo mi, muškarci jedva dostojni. Pa što bi drugo čovjek mogao zaključiti, Čolić u Areni, Massimo u Lisinskom, Cetinski u Domu sportova, potoci crvenih ruža teku niz ulice, to se slavi, to je pažljivo, to je romantično, to je divno.

Sve me to natjeralo da malo dublje zakopam prema našem odnosu sa ženama pa sam konzultirao stričeka Googla koji mi je već na prvom surferskom valu izbacio sljedeće podatke o obiteljskom nasilju Ministarstva unutarnjih poslova:

Prema službenim podacima policije, prema Zakonu o zaštiti od nasilja u obitelji od 2003. godine kada je donesen, svake godine prijavljeno je između 11 500 i 17 500 počinitelja, a broj žrtava takvih djela kreće se između 14 500 i 22 200, od čega su žene žrtve u 64 % do 71 % slučajeva, ovisno o godini.

Ostale su žrtve valjda djeca i pokoji muškarac.

Po broju žena koje su ubijene svake godine, iz podataka policije vidimo da se radi o zabrinjavajućem broju od 22 do 45 žena godišnje. Njihovi sadašnji ili bivši partneri/supruzi bili su počinitelji u 20 % do čak 65 % slučajeva.

Neslužbeno, kako kažu neki drugi izvori, svaka četvrta udana žena barem jednom u bračnoj karijeri popuši šamarčinu od milog joj supruga. Samo što se takvi slučajevi nikada ne prijave, niti od strane žrtve, niti od strane nas, živućih svjedoka, susjeda, poznanika, kolega, svi okrećemo glavu na drugu stranu.

A i nije to zapravo neki veliki problem. K vragu, pa valjda je zaslužila. Ili je juha bila premalo slana, ili se krava našla na putu kada je cijenjeni suprug mrtav pijan došao kući, već osamstotu večer u nizu, ili je nešto treće, treba imati razumijevanja za sirote nasilnike.

Mi smo Hrvati nevjerojatno romantična nacija. Mi u večernjim satima uvijek pojačamo ton na televizoru kada iz smjera susjednog stana čujemo urlike žene koju susjed mlati sve u šesnaest. Mi smo Hrvati ljudi toplog srca. Uvijek se raspištoljimo na dan Svetog Valentina, nakupujemo čokoladna srca i šarene bukete i pravimo se blesavi kada na poslu primijetimo plavu šljivetinu ispod oka kolegice iz susjedne kancelarije.

Gospon Valentin nam kuca na vrata i neka nam ga. Tko voli neka izvoli. Nekome je to fora, pa neka mu je fora. Meni nije, ali ne želim nikome kvariti taj film.

Samo nemojte stišavati ton na televizoru kada čujete sranja koja se događaju u susjednom stanu. Nemojte stišavati pa ću zaista i pomisliti da striček Valentin i ima nekog smisla.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000