forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Živi mrtvaci - Prvi omnibus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/03/2017 : 08:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Nije mi jasno,kad vec toliko hvalis ove debeljuce,zasto si kupio njemacko izdanje WD ,koje je skuplje,a ne Fibrino,jeftinije i puno kvalitetnije?

E to ti mogu odgovoriti, jer je odluka po tom pitanju bila presudna, bez obzira što izdanja nisu kvalitete à la Fibra:
Isključivo zbog jezika. A pošto se ta tri "stripa" ne prelete tek onako površno, nego ih ima ohohooo za čitati, to mi je pri odluci bio najbitniji kriterij. Sasvim jednostavno. ;)



Pa moram priznat, da i nema bas toliko za citat, ajd puno se cini 3000+ stranica, ali ide to samo tako. Moja draga je npr 2 omnibusa procitala u 2 dana. A ja sam skuzio da mi je mozda vise trebalo za Eternauta od 1 ovog omnibusa. A i Watchemen ima materijala.

I kao sto je receno, nemozete nikako al nikako usporedjivat Hr i De cijene. Svabe su SF za nas ovdje po pitanju standarda.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/03/2017 : 09:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pa moram priznat, da i nema bas toliko za citat, ajd puno se cini 3000+ stranica, ali ide to samo tako. Moja draga je npr 2 omnibusa procitala u 2 dana. A ja sam skuzio da mi je mozda vise trebalo za Eternauta od 1 ovog omnibusa. A i Watchemen ima materijala.

I kao sto je receno, nemozete nikako al nikako usporedjivat Hr i De cijene. Svabe su SF za nas ovdje po pitanju standarda.



Navuci je na Bajke i na Vendettu, a onda joj pljasni nadimak DiSkAcHiCa i dovedi je na forum.
A onda ćemo u Svaštari raditi raspašoj :) "Feng shui u vašoj kući", "Toksični lakovi za nokte" itd.

Dule, da mi je vidjeti kako se tek onda lijepo izrazavaš na njemačkom! Oduvijek smatram da imaš snazan vokabular, zato me jako iznenadilo pročitati da ti je njemački jači.

I sad da ne bude offtopic: kod mene u knjimbi su izdanja očuvana, ne vidim da je veličina problem čitateljima. Ali, istina je da se, s druge strane, braću špagete ne usudim ni otvoriti kako spada, eno mi stoje na polici djevičanski netaknuti. Mislim da je taman neka debljinska granica na Mrtvacima.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/03/2017 : 10:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Bajke je procitala, Vendettu nemam, premda bi ju mogao posudit ako nis drugo. Ona je inace vise od knjiga (ja isto volim knjige, samo sam njih nakupovao dosta, a vremena nema, a za strip se uvijek nadje jer ih puno brze citam :D ), rekla je da su joj Bajke OK, ali nije odusevljena kao ja.
Jos sam joj rekao da obavezno procita Sagu. A sada je sva u Pjesmi leda i vatre (Game of Thrones) i knjizurine su dosta debele pa ima materijala ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

MSV
Starting Member

Serbia
2 Posts

Member since 11/11/2020

Posted - 13/11/2020 : 12:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send MSV a Private Message  Reply with Quote
@Markos
Hoće li biti reprinta ovog prvog omnibusa? Nema ga gotovo nigde.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000