forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mirisom i okusom kave i čokolade kroz život.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/09/2022 : 18:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Inače knjigu ću kad-tad izdati u papirnatom obliku. Već vidim tiraž od 10 000 primjeraka
Znam da će je, ukupno gkedajući vrijeme do uzdavanja i poslije više ljudi pročitati online nego u papirnatom obliku (pritom prvenstveno mislim na knjižnice, o prodaji niti ne sanjam) ali ipak je meni knjiga izdana tek kada je to u papirnatom obliku. Naravno, ne očekujem nikakvu zaradu, samo je pitanje koliko ću svojih para potrošiti.
Inače, orema nekim mjerilima, cijelu knjigu je dosad pročitalo 50-ak ljudi i još 200-tinjak samo neke djelove što je ako mene pitate velika stvar s obzirom na kulturu čitanja baših naroda i narodnosti.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/10/2022 : 02:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Nije me dugo bilo..
Malo sam se prepustila zivotu, malo se zabila u posao. Ja sam radoholicar. Ne znam jesam to oduvijek, mislim da jesam, samo sam naknadno spoznala da je u radu spas.. dođe mi kao most kojim se lakse prebacim na drugu obalu rijeke..
Kuzite to, ne:)

Probudila sam se nocas, bez razloga, ustala si ugrijati salicu mlijeka i zasladila ga. Nisam odavno to radila.
Onda se sjetim foruma, mjesto gdje mogu doci da ne budem sama. Malo sam tuzna no to sam ocekivala da cu prije ili kasnije biti. Ali, radujem se mnogim stvarima..uskoro pocinje nova liga Hrvatska trci..raduje me sudjelovati. To mi treba, ta odlicna vibra i pozitiva svih timova.
Nedavno sam ispricala u drustvu kako sam pocela trcati..
U dosta sam situacija sebe vidjela kako bjezim u tenisicama poput vihora..
Najcesce mi se to dogodilo u par navrata u kojima sam zaprosena..ono, udaja i taj đir..
Psihicki sam se nasla u tim trenucima doslovno u tenisicama, u trku asfaltom i beskonacnom cestom ispred mene
Onda sam si jednom pomislila, pa sve sam odradila, samo obuj tenisice, mozes ti to. I bilo je tako. Tijelo se samo prisjetilo onog sto je vec psihicki odradilo..
Nemam tu brzinu kao u mislima, ali sto sam izdrzljiva.. nakon 2.7 km prestanem sve osjecati, zagrijem se i ne da mi se vise stati..
Vec sam imala tu situaciju na jednom treningu mačem. Prvi put sam ga uzela u ruke toliko ispravno i savrseno s njim nesto odradila, na sto mi trener mirno rece, kao da je obicna stvar - tijelo se samo prisjeca.
Tada sam shvatila potencijal kojeg nismo svjesni, ako ne iskoracimo i ne istrazujemo van nas, zadanih, blesavih, kakvi inace jesmo.

Pusa, laku noc ♡


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 06/10/2022 02:40:04
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000