forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 herlok šolms 1 - završeno
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/11/2014 : 13:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
herlok šolms 1 - završeno

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 29/11/2014 22:37:46

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 20/11/2014 : 13:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Može li mi neko pomoći da nađem i kupim ovaj strip?
hvala unapred


Pa što ga ne uze na sajmu, bio je za crvenu.
Ja isto razmišljao, al reko bolje dogodine sva tri.
Ako ga ugledam negde po domaćim aukcijama-berzama, pišem ti ovde.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/11/2014 : 20:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Vidiš, i ja ga tražim.

Prije nekih mjesec dana popustila mi polica i među oštećenim stripovima našao se i Sherlock 1, kojeg se za nevolju kod Lastana više ne može kupiti pojedinačno nego samo u kompletu s ostala dva.

A toliki trošak za jedan album (mi) se ne isplati, pa sam ga uzalud tražio na Interliberu.

Ništa, tragam dalje...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/11/2014 : 21:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
jel valja to sto?
i kolika je cijena za komplet u lastanu?
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 20/11/2014 : 22:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Vidiš, i ja ga tražim.

Prije nekih mjesec dana popustila mi polica i među oštećenim stripovima našao se i Sherlock 1, kojeg se za nevolju kod Lastana više ne može kupiti pojedinačno nego samo u kompletu s ostala dva.

A toliki trošak za jedan album (mi) se ne isplati, pa sam ga uzalud tražio na Interliberu.

Ništa, tragam dalje...





Što još imaš oštećeno
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/11/2014 : 23:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
U međuvremenu sam uspio nabaviti ČK Valianta 1, Neznanca 4 i 5 i Fotografa, a pored Herlocka 1 još mi preostaje zamijeniti Marcela Labrumea (što je lako) i Spaghetti Brothers 1, 2 i 3 - što je neizvedivo. Tu ću se morati zadovoljiti sitnim intervencijama selotejpom.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/11/2014 : 23:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by anto

Može li mi neko pomoći da nađem i kupim ovaj strip?
hvala unapred


Pa što ga ne uze na sajmu, bio je za crvenu.
Ja isto razmišljao, al reko bolje dogodine sva tri.
Ako ga ugledam negde po domaćim aukcijama-berzama, pišem ti ovde.


ne uzeh ga iz istog razloga kao i ti.
dogovoreno za zadnje napisano.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dragon_rage24
New Member

130 Posts

Member since 07/03/2009

Posted - 20/11/2014 : 23:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dragon_rage24 a Private Message  Reply with Quote
Evo imaš ga kod Bobana na kupindu

http://www.kupindo.com/Stari-stripovi/10153445_Jules-Herlock-Sholmes
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 21/11/2014 : 00:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

jel valja to sto?
i kolika je cijena za komplet u lastanu?


Odličan strip, bar ga kao takvog pamtim kad sam ga poslednji put čitao davnih osamdesetih. Inače nikad nisam bio ljubitelj "domaćih" stripova, ali mi je ovaj ostao u lepom sećanju.

I ako može Johnny Difool ili neko da nam napiše cenu za komplet u Lastanu, da ne jurimo Ratka preko maila za informacije. Hvala unapred.

Eto Anto, Dragon ti je iskopao keca na kupindu pa uzimaj odma, a dvojku i trojku imaš i u AFu i DWu pa biraj.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 21/11/2014 : 00:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

U međuvremenu sam uspio nabaviti ČK Valianta 1, Neznanca 4 i 5 i Fotografa, a pored Herlocka 1 još mi preostaje zamijeniti Marcela Labrumea (što je lako) i Spaghetti Brothers 1, 2 i 3 - što je neizvedivo. Tu ću se morati zadovoljiti sitnim intervencijama selotejpom.




Pa kako baš da ti padnu Spaghetti Brothers prva tri, a ne ostali brojevi. Baš sam sad gledo 4, 5 i 6 ima u Bg striparnicama na akciji po 90kn, al prva tri jok. Pretpostavljam da su i kod vas u HR, prva tri rasprodata.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/11/2014 : 11:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Baš tako, rasprodana su i kod nas.

Stvar je i tome da su mi knjige bile vodoravno naslagane jedna na drugu po redu, i u padu pregrade stradala su prve četiri koje su se našle na udaru, a 5 i 6 ostale netaknute.

Četvorku sam među Fibrinim oštećenima nabavio na Interliberu, a za 1, 2 i 3 će poslužiti selotejp. Nisu oštećenja tako strašna, odnosno ne toliko da za njih dajem veći novac, makar mi bodu oči.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/11/2014 : 23:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dragon_rage24

Evo imaš ga kod Bobana na kupindu

http://www.kupindo.com/Stari-stripovi/10153445_Jules-Herlock-Sholmes


veliko hvala prijatelju!
Odradih kupovinu odmah!
Imaš za ovo piće,kad (i ako) se vidimo.

quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by supermark

jel valja to sto?
i kolika je cijena za komplet u lastanu?


Eto Anto, Dragon ti je iskopao keca na kupindu pa uzimaj odma, a dvojku i trojku imaš i u AFu i DWu pa biraj.


Hvala i tebi prijatelju na svim informacijama.

quote:
Originally posted by supermark

jel valja to sto?


Meni jedan od omiljenih "domaćih" stripova.
Od domaćica koje su izlazile pre devedesetih, imao sam želju da vidim u formi sledeće albume:Pahekove Astroiđane,Julesovog Herloka,Ano&Nep i Smogi boya.

Pahek je izašao u 1300 kadrova,Herlok u ova tri albuma,Dekara uskoro objavljuje Ano i Nep u dve albuma, i samo još ostaje Smogy boy.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 22/11/2014 00:03:38
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/11/2014 : 08:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
a koliko tog HS bi trebalo još izaći?
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 22/11/2014 : 09:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Ta 3 integrala su sve
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000