forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 pa ti vjeruj svima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

cimerijanac
Starting Member



20 Posts

Member since 25/05/2013

Posted - 08/12/2014 : 11:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send cimerijanac a Private Message  Reply with Quote
Godinama kupujem na njuškalu... doduše najčešće knjige i nemam nikakvih negativnih iskustava. Ipak, nekoliko puta sam odustao od kupnje kada sam vidio da kupac previše komplicira. Svakako treba naćuliti oba uha... to je sigurno.
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 08/12/2014 : 15:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
na njuškalu sam kupia u lika Alan Ford album sa slicicama i proslo je sve u redu,i u par navrata sam uzea par stripova od ljudi sta sam skuzia da su isto registrirani na stripovi.hr .
duplikate iz kolekcije redovito stavim na njuskalo i od 50ak prodaja sam samo jednom dozivia da paket nije predignut.
dok sam na ovoj stranici nedugo nakon registracije odma ima neugodno iskustvo . kod clana sa hrpom pozitivnih komentara uzea sam neke vjesnikove alan fordove.kad je paket stiga ocjene nisu bile ka sta je receno,par stripove nisu imali humor,jedan strip je falia,i jedan nije ima zadnjih 15ak stranica.. kad sam posla mail sa primjedbama dobia sam odgovor tipa 'sta se zalis,mos bit sritan sta si za te pare to dobija',znaci broj pozitivnih komentara nije nikakvo mjerilo
osim te situacije nikad ni jedno neugodno iskustvo na ovoj stranici u 4 godine i priko 550 realiziranih aukcija.ovim putem hvala i pozdrav svima sa kojima sam ima priliku razmjenit stripove

stršljen spašen
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 08/12/2014 : 19:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by C Celtic

Mali offtopic- boddhisatva,da li je to još jedan ljubitelj Steely Dan-a (upravo slušam album Aja)



davno ima da sam Steelyja slušao bilo je to baš jako davno da sjećanje ne seže do tog doba .... sad sam na Morcheebi, jedva čekam koncert, jedva aaa....

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 09/12/2014 : 13:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

quote:
Originally posted by C Celtic

Mali offtopic- boddhisatva,da li je to još jedan ljubitelj Steely Dan-a (upravo slušam album Aja)



davno ima da sam Steelyja slušao bilo je to baš jako davno da sjećanje ne seže do tog doba .... sad sam na Morcheebi, jedva čekam koncert, jedva aaa....



Jedna od mojih neostvarenih želja je koncert Steely Dan-a.
(Izvinjavam se, neću više da offtopičarim)

What a long strange trip it's been

Edited by - C Celtic on 10/12/2014 10:24:08
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/12/2014 : 18:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Nije stvar do Njuškala. Njuškalo je o.k. Ja sam jako puno toga kupio (i nešto malo manje prodao) preko njuškala (nikad stripove) i nikad nisam imao problema. Između ostalog sam više puta kupio i prodao vrlo vrijedne (skupe) stvari. Između ostalog i 2 Canon DSLR fotoaparata, raznorazne objektive i sl. Nije stvar u Njuškalu nego u raznoraznim prevarantima koji tamo vrebaju.
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 20/12/2014 : 20:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
quote:

ma joj joj kad ja mislim da su drugi kao ja,riječ svetinja,a na žalost ima i gadova takvih,a bar je imao sv nikolu dobrog



I ja zapažam, da nekima dana riječ nije svetinja.
Gde su vremena, kad si sa stisnjenom rukom sve riješijo i dana riječ je vredila. A u odvašnja vremena, ne obraza, ne srama ...

Nadam se da češ stati u kraj s njim i šteta što si naleteo "na minu"

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 21/12/2014 : 23:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TomDar

quote:

ma joj joj kad ja mislim da su drugi kao ja,riječ svetinja,a na žalost ima i gadova takvih,a bar je imao sv nikolu dobrog



I ja zapažam, da nekima dana riječ nije svetinja.
Gde su vremena, kad si sa stisnjenom rukom sve riješijo i dana riječ je vredila. A u odvašnja vremena, ne obraza, ne srama ...

Nadam se da češ stati u kraj s njim i šteta što si naleteo "na minu"


Darko,to su neka prošla vremena. Nestalo je poštenje,čast,riječ i slični oblici koji su bili sinonim za čovjeka. Svaka čast izuzecima,srećom-ima ih još uvijek u većini,ali dovoljan je jedan nepošten,pa kad se čovjek opeče-puše i na hladno. Eto-ti npr.,ja tvoje aukcije netrebam ni vidjet slike,dovoljno je da mi kažeš u kakvom je stanju i ja znam da je strip još bolji nego što ga ti opišeš. Toliko sam stekao povjerenje u tebe i jedan si od nekolicine koji drži do svoje riječi i bez straha bih te mogao svakome preporučiti po tom pitanju. Ali ima ih dosta kojima je stalo samo da prodaju ono što nude i poslije ih više ništa ne zanima.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/12/2014 : 11:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
evo sad gledam uplatnicu... 8.10. sam uplatio poznaniku :D pare za knjigu od jednog forumaša s drugog foruma i reko da se ne žuri...

evo još čekam knjiga da mi se pošalje :D

lijeno liku

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/12/2014 : 11:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Možda je čovjek zaboravio, treba ga povremeno podsjetiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/12/2014 : 12:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
podsjeća me po forumima i fejsu da mi još nije poslao :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000