forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 243 - Pećina s mumijama
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/01/2015 : 11:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller

ma pustite vi Cassare...kakva je PEČINA S MIMIJAMA?...


Ukratko... Mimi i Jama su dugo bile zarobljene u pećini ali ih je Zagor uz puno muke uspio na kraju osloboditi.


spojler...sad neću kupit taj broj.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/01/2015 : 11:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

ma pustite vi Cassare...kakva je PEČINA S MIMIJAMA?...u deželu ga još nema a nisam več odavno čitao taj strip?



Pa to je klasik
Podsjetit ćeš se vrlo brzo.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/01/2015 : 12:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da je bolji klasik od one priče "Brodolom na Misuriju" koja mi je bila malo prerazvučena i sa nekim nepotrebnim dijelovima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/01/2015 : 13:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

ma pustite vi Cassare...kakva je PEČINA S MIMIJAMA?...u deželu ga još nema a nisam več odavno čitao taj strip?



Pa to je klasik
Podsjetit ćeš se vrlo brzo.


to sam siguran...fala velka031
a što se tiče Brodoloma...nije loš ali moglo je sve bit kraće..tu se slažem...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 02/01/2015 : 22:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Neka ovih priča. Te i jesu odlične, nešto kao Golf duja u cijelom serijalu Golfova
Go to Top of Page

Terminator
New Member



Bulgaria
195 Posts

Member since 26/06/2003

Posted - 09/01/2015 : 09:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Terminator a Private Message  Reply with Quote
Priča me nije oduševila.
Sastavljena je od nekoliko već viđenih elemenata (Zagor dobiva počast Indijanaca, Olaf B., Zagor lažno optužen...), ali najgori je od svih - Chico. 'Bem ti selo ako nisam odmah na početku skužio kamo to vodi. Ono se Winter Snake vraća, je l' da? To mi je, pored crteža i štiha klasičnog Zagora, jedino okej.
Prosječna epizoda, 6/10.

I am the law.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/01/2015 : 09:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Terminator

Priča me nije oduševila.
Sastavljena je od nekoliko već viđenih elemenata (Zagor dobiva počast Indijanaca, Olaf B., Zagor lažno optužen...), ali najgori je od svih - Chico. 'Bem ti selo ako nisam odmah na početku skužio kamo to vodi. Ono se Winter Snake vraća, je l' da? To mi je, pored crteža i štiha klasičnog Zagora, jedino okej.
Prosječna epizoda, 6/10.


Pa da, nije to nikad ni bila neka specijalna prica. Jedina specijalnost nam je bila sto ima Zagorov dvojnik, a to je nam je kao klincima bilo cool. I naravno ima dobra makljaza na nekoliko stranica u drugoj sveci.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/01/2015 : 10:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ako ništa drugo, mora biti bolje nego prvo pojavljivanje Olafa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/01/2015 : 10:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako ništa drugo, mora biti bolje nego prvo pojavljivanje Olafa.


To je garant! A trece je jos najbolje!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/01/2015 : 11:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Taj gigant je vrlo dobar ali mi je malo zasmetalo odvlačenje radnje u 2 potpuno različita smjera i ''putovanje'' na relaciji sadašnjost - prošlost.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 09/01/2015 11:06:04
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 09/01/2015 : 12:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
meni je ova priča vrlo dobra,pogotovo ambijent kako je ferri nacrta pecinu s mumijama,pa i nastavak je odličan
naravno i meni je gigant vrhunac dvojnika

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
594 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 09/01/2015 : 12:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
ostalo mi u dobrom pamćenju iz ZS

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000