forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Poruka za Dina Alića
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Collector
Junior Member



Serbia
338 Posts

Member since 12/06/2007

Posted - 16/12/2014 : 15:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Collector a Private Message  Reply with Quote
Zamolio bih Dina da pročita poruku i javi mi se, vezano za aukcije koje sam osvojio kod njega!
Zahvaljujem unapred, Dejan (collector)

Edited by - Collector on 16/12/2014 15:09:52

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 16/12/2014 : 15:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Collector

Zamolio bih Dina da pročita poruku i javi mi se, vezano za aukcije koje sam osvojio kod njega!
Zahvaljujem unapred, Dejan (collector)



Odgovorio sam ti na poruku.
Go to Top of Page

Collector
Junior Member



Serbia
338 Posts

Member since 12/06/2007

Posted - 16/12/2014 : 15:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Collector a Private Message  Reply with Quote
Sve je rešeno! Hvala!
Go to Top of Page

matija_k
Starting Member



Croatia
28 Posts

Member since 28/01/2007

Posted - 17/12/2014 : 15:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send matija_k a Private Message  Reply with Quote
Dino, molio bih te da se i meni javis ili odgovoris na mail. Hvala, pozz
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
840 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 18/12/2014 : 16:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
OK, onda se i ja ovde javljam u vezi sa Dinovim aukcijama. Dino, slao sam ti mislim da 2-3 mejla, no nisam bio dobio odgovor. Možda si mi i poslao odgovor, ali u nekim primjerima mejlovi mi ne stižu....a onaj mi mejl na sajtu nije korektan...jer koristim gmail:

jernejkoren2@gmail.com

Ne žuri mi se nikako, samo da znam kako dalje.

Pozdrav

Edited by - giant on 18/12/2014 16:28:29
Go to Top of Page

matija_k
Starting Member



Croatia
28 Posts

Member since 28/01/2007

Posted - 19/12/2014 : 20:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send matija_k a Private Message  Reply with Quote
Upravo tako, s razlikom što sam uplatio još 28.11.2014. Nije problem sačekati, ali volio bih znati u čemu je problem obzirom da je komunikacija bila ok sve dok nisam uplatio i javio da je uplaćeno.

quote:
Originally posted by giant

OK, onda se i ja ovde javljam u vezi sa Dinovim aukcijama. Dino, slao sam ti mislim da 2-3 mejla, no nisam bio dobio odgovor. Možda si mi i poslao odgovor, ali u nekim primjerima mejlovi mi ne stižu....a onaj mi mejl na sajtu nije korektan...jer koristim gmail:

jernejkoren2@gmail.com

Ne žuri mi se nikako, samo da znam kako dalje.

Pozdrav

Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 19/12/2014 : 21:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by giant

OK, onda se i ja ovde javljam u vezi sa Dinovim aukcijama. Dino, slao sam ti mislim da 2-3 mejla, no nisam bio dobio odgovor. Možda si mi i poslao odgovor, ali u nekim primjerima mejlovi mi ne stižu....a onaj mi mejl na sajtu nije korektan...jer koristim gmail:

jernejkoren2@gmail.com

Ne žuri mi se nikako, samo da znam kako dalje.

Pozdrav



Stripovi su ti u Ljubljani.Imaš mail.
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 19/12/2014 : 21:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matija_k

Upravo tako, s razlikom što sam uplatio još 28.11.2014. Nije problem sačekati, ali volio bih znati u čemu je problem obzirom da je komunikacija bila ok sve dok nisam uplatio i javio da je uplaćeno.

quote:
Originally posted by giant

OK, onda se i ja ovde javljam u vezi sa Dinovim aukcijama. Dino, slao sam ti mislim da 2-3 mejla, no nisam bio dobio odgovor. Možda si mi i poslao odgovor, ali u nekim primjerima mejlovi mi ne stižu....a onaj mi mejl na sajtu nije korektan...jer koristim gmail:

jernejkoren2@gmail.com

Ne žuri mi se nikako, samo da znam kako dalje.

Pozdrav






Poslani su.Sa zakašnjenjem,ali su poslani.Tiskanica.Nadam se da neće bit problema.Sačekaj još par dana pa ćemo vidjet.
Go to Top of Page

matija_k
Starting Member



Croatia
28 Posts

Member since 28/01/2007

Posted - 24/12/2014 : 18:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send matija_k a Private Message  Reply with Quote
[/quote]


Poslani su.Sa zakašnjenjem,ali su poslani.Tiskanica.Nadam se da neće bit problema.Sačekaj još par dana pa ćemo vidjet.
[/quote]

Riješeno.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000