forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Pitanje za kupovinu iz Srbije?!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ZoranM
New Member



Serbia
124 Posts

Member since 07/12/2010

Posted - 27/12/2014 : 16:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranM a Private Message  Reply with Quote
Ljudi posto vidim da se ovde pise sve i svasta (a nisam znano gde da postavim pitanje) moze li mi neko reci ako kupujem strip na stripovi.com aukciji , dakle strip se salje iz hrvatske u srbiju, kakvi su tu uslovi slanja? tj da li placam samo postarinu ili jos neke carinske obaveze? pitam jer nisam nikad kupovao strip iz inostranstva...

ako sam postavio pitanje u pogresnom podforumu, neka ga admin slobodno prebaci.

fingolfin
Starting Member



Serbia
42 Posts

Member since 24/02/2013

Posted - 27/12/2014 : 16:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send fingolfin a Private Message  Reply with Quote
Za sada placas samo postarinu,ali bi i to moglo uskoro da se promeni s obzirom na to sta rade ovi nasi na vlasti u Srbiji.Posto je trgovina stripovima dosta rasirena na ovim prostorima (SRB-CRO),na jbolje je da pitas prodavca da li ima nekog sa racunom kod nas pa da mu tako uplatis ili ako on kupuje od nekog iz Srbije pa da mu ti platis.
Srecna kupovina!
Go to Top of Page

ZoranM
New Member



Serbia
124 Posts

Member since 07/12/2010

Posted - 27/12/2014 : 16:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranM a Private Message  Reply with Quote
Znaci koliko sam razumeo , kupim na aukciji , uplatim pare na racun prodavcu, on mi posalje strip i ja kad mi stigne samo platim postarinu prodavcu?

u svakom slucaju mnogo hvala na odgovoru!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/12/2014 : 17:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
strip i poštarinu platiš odmah i ond čekaš to što si platio

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ZoranM
New Member



Serbia
124 Posts

Member since 07/12/2010

Posted - 27/12/2014 : 17:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranM a Private Message  Reply with Quote
da, to sam cuo, nego me interesuje da li je postarina skupa i da li je provizija za uplatu na racun u hrvatsku skupa, da ne izadje posle da su me te peripetije skuplje od stripa :D. u svakom slucaju hvala na odgovoru
Go to Top of Page

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
646 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 27/12/2014 : 18:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message  Reply with Quote
Onoliko koliko ja imam iskustva sa tim stvarima poštarina dođe otprilike koliko i strip, pa još uplata novca ....
Po meni preskupo
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 27/12/2014 : 19:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ne samo da je preskupo, nego je i besmisleno.
Go to Top of Page

dragon_rage24
New Member

130 Posts

Member since 07/03/2009

Posted - 27/12/2014 : 19:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dragon_rage24 a Private Message  Reply with Quote
Najbolje ti je da kupiš od nekog tko šalje iz Srbije i gdje možeš uplatiti u Srbiji
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/12/2014 : 20:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by osmo

Onoliko koliko ja imam iskustva sa tim stvarima poštarina dođe otprilike koliko i strip, pa još uplata novca ....
Po meni preskupo


ovisi o cijeni stripa koji kupuješ.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ZoranM
New Member



Serbia
124 Posts

Member since 07/12/2010

Posted - 27/12/2014 : 21:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranM a Private Message  Reply with Quote
eh da onda ispadne kao sto sam pretpostavljao, skuplja pita od tepsije.. Pitao sam jer ovde na aukciji mogu da nadjem izdanja Fibre mnogo povoljnije, ali jbg, cekace se neka ponuda na domacem trzistu.

hvala svima na informacijama!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000