forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Charlie Hebdo, heroji slobode govora
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 28/01/2015 : 20:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

U jebote, tek sada vidjeh da smo ovaj topic dogurali na skoro 30 stranica

Bas sam htio komentirat da na skoro svim topicima imas puno stranica,pogotovo na topicima ovakve tematike!!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/01/2015 : 20:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

I da Nagor jos mi nisi odgovorio na pitanje koje sam ti postavio tamo negdje na 25 strani topica,jel ti lijepo dok masturbiras!!



Pa, da, normalno.

Jel tebi?
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 28/01/2015 : 20:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Dranki

quote:
Originally posted by Beva
Edit: I još da dodam, neki su govorili da je milijunima ljudi Muhamed poput oca. Pa što? Uvrijedi mi oca i najgore što ćeš dobiti zauzvrat je moje ignoriranje.



Kad na jednoj temi procitas ovakvu izjavu, pa izjavu nekolicine drugih a koja se moze parafrazirati kao: "Bog ne postoji, to je cinjenica i ja to znam", onda ne treba da cudi kad na jednom drugom forumu na jednoj temi nekoliko ucesnika tvrde za sebe da su prosvjetljeni, onda skontas sta je pravi problem ovog svijeta i zasto je svijet otisao u 3 persuna, i zasto nam treba vise ljudi tipa Sokrata ("Ja znam da nista ne znam"). Govorim o ljudskoj sujeti, egocentricnosti, kako god. I Lucifer je imao previse toga.



Pričamo o djedu mrazu i vilenjacima, dakle o nerealnim stvarima. Nitko nije spomenuo grmlje koje gori ili zmiju koja govori.

Inace biblija je pisana u metafori,tako da se to neshvaca doslovno ako nerazumijes imas djecju bibliju ona je pojednostavljena!!

Od toga jos uvijek imam traume
Braca grimm su mila majka za to

Jesi mi simpatican!!!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 28/01/2015 : 21:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Rahazlam

I da Nagor jos mi nisi odgovorio na pitanje koje sam ti postavio tamo negdje na 25 strani topica,jel ti lijepo dok masturbiras!!



Pa, da, normalno.

Jel tebi?

Uffffff svaki dan bar po tri puta ak ide,ak ne jebiga!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/01/2015 : 21:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Rahazlam

I da Nagor jos mi nisi odgovorio na pitanje koje sam ti postavio tamo negdje na 25 strani topica,jel ti lijepo dok masturbiras!!



Pa, da, normalno.

Jel tebi?

Uffffff svaki dan bar po tri puta ak ide,ak ne jebiga!



Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 28/01/2015 : 21:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Rahazlam

I da Nagor jos mi nisi odgovorio na pitanje koje sam ti postavio tamo negdje na 25 strani topica,jel ti lijepo dok masturbiras!!



Pa, da, normalno.

Jel tebi?

Uffffff svaki dan bar po tri puta ak ide,ak ne jebiga!





Vidio sam da si negdje napisao da je mastrubacija grijeh,kolko je meni poznato to se niti ne spominje u bibliji!!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/01/2015 : 21:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Ma ne... masturbacija je oke. To sam amosa nešto pitao, ali isti dan je dobio ban, pa mi nije odgovorio. ;)
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000