forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 231 - Povratak u pećinu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/02/2015 : 12:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

meni je najbolji onaj sa zaraženim selom, to je valjda drugi. sviđa mi se ta atmosfera okuženog sela.



I meni je drugi vampir daleko najbolji, atmosferičnost briljantna, svako malo otvorim te stripove i divim se velikom Ferriju.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 04/02/2015 : 12:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Od Nolitte i Castellija nije bolji, možda eventualno od Bosellija.



Od Boselija sigurno. Od ove dvojice vjerojatno ne.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 04/02/2015 : 12:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by adriano

meni je najbolji onaj sa zaraženim selom, to je valjda drugi. sviđa mi se ta atmosfera okuženog sela.



I meni je drugi vampir daleko najbolji, atmosferičnost briljantna, svako malo otvorim te stripove i divim se velikom Ferriju.



I meni, eh to je nostalgija.
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 04/02/2015 : 12:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Tintilinic

Ma sve je to kod Nolitte ok s obzirom na period kad je nastala priča


ne bi se baš sa tom tezom složio.
primjetio sam da je mnogima taj nekakav period nastanka priče jeftin izgovor za loše Zagorove epizode.
mislim da to jednostavno nije točno.
i prije i poslije prvog vampira bilo je odličnih,solidnih i loših epizoda.


Loša epizoda? Ne bih rekao; samo bih nadodao da je Bosellijev vampir prikazan onakvim kakav bi trebao biti, dakle nadogradio ga je u odnosu na Nolittu u Castellija, ali meni ta prva dva dijela ostaju daleko bolja.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/02/2015 : 13:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U svakom slučaju Nolittin vampir se po ozbiljnosti ne može mjeriti sa recimo Castellijevim ali barem posjeduje napetost i isčekivanje za vrijeme putovanja karavane, boravak u onoj crkvi ima neke nelogičnosti u scenariju i nepotrebnog humora ali to je bilo takvo vrijeme... ipak, završni obračun Zagora i vampira je vrlo dobro napravljen.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 04/02/2015 : 14:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ma Nolittin vampir je najobičniji papak.kakav princ noći,kakav sotonin sin..najobičniji kokošar koji bježi čim ga Zagor dva-tri put lupi iza uha.pazi ovo:on bježi iz sobe u u kojoj je Zagor poskrivečki ga čekao.
ej,bez otpora,bez sukoba,bez da je one svoje zubine iskezio..crta,tutanj kroz prozor kao da je uhvaćen od strane nekog ljubomornog muža jedne švalerke.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 04/02/2015 : 14:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Tintilinic

Ma sve je to kod Nolitte ok s obzirom na period kad je nastala priča


ne bi se baš sa tom tezom složio.
primjetio sam da je mnogima taj nekakav period nastanka priče jeftin izgovor za loše Zagorove epizode.
mislim da to jednostavno nije točno.
i prije i poslije prvog vampira bilo je odličnih,solidnih i loših epizoda.


Loša epizoda? Ne bih rekao; samo bih nadodao da je Bosellijev vampir prikazan onakvim kakav bi trebao biti, dakle nadogradio ga je u odnosu na Nolittu u Castellija, ali meni ta prva dva dijela ostaju daleko bolja.


nisi me skužio,al da ne ostanemo u zabludi obojica,daj mi reci što si mislio sa ovim:Ma sve je to kod Nolitte ok s obzirom na period kad je nastala priča

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 04/02/2015 : 15:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Tintilinic

Ma sve je to kod Nolitte ok s obzirom na period kad je nastala priča


ne bi se baš sa tom tezom složio.
primjetio sam da je mnogima taj nekakav period nastanka priče jeftin izgovor za loše Zagorove epizode.
mislim da to jednostavno nije točno.
i prije i poslije prvog vampira bilo je odličnih,solidnih i loših epizoda.


Loša epizoda? Ne bih rekao; samo bih nadodao da je Bosellijev vampir prikazan onakvim kakav bi trebao biti, dakle nadogradio ga je u odnosu na Nolittu u Castellija, ali meni ta prva dva dijela ostaju daleko bolja.


nisi me skužio,al da ne ostanemo u zabludi obojica,daj mi reci što si mislio sa ovim:Ma sve je to kod Nolitte ok s obzirom na period kad je nastala priča


Evo npr. teško je sad zamisliti kako bi te epizode prošle kod čitatelja da izlaze dan danas. Tu ima dosta naivnih epizoda da se tako izrazim i vjerovatno ne bi imale taj naziv klasik uz svoje ime. Evo, kao dobar primjer mi se čini ova Buretova epizoda povratak Digging Bila, većina ljudi nije bila zadovoljna njome, a da je izašla u zlatno doba vjerovatno bi bila bolje prihvaćena. Evo, ovdje sam malu ukratko to objasnio jer sam trenutno na mobitelu.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 01/04/2015 : 19:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Tintilinic, imamo mnogo nabijanja mnogo postova? jel to u redu??
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 01/04/2015 : 19:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Tintilinic, imamo mnogo nabijanja mnogo postova? jel to u redu??


Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 02/04/2015 : 00:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Castelli je tu bio najjači, kakav Boselli...
Općenito je Castelli radio puno briljantnih epizoda, osim vampira njegovi su Tkač, Povratak Supermajka itd.
Osobno bih ga, uz meni također genijalnog Sclavija, od svih bivših scenarista najviše volio vidjeti u nekom novom izdanju. Ali to su pusti snovi, Zagorom sada vladaju teški mediokriteti poput Raucha, Mignacca, pa može se reći i Burattinija.

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/04/2015 : 08:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by DODSFERD

Od Nolitte i Castellija nije bolji, možda eventualno od Bosellija.



Od Boselija sigurno. Od ove dvojice vjerojatno ne.


Ruch bolji od Bosellija.
Što sve neću čuti?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000