forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Koncerti - Zagreb - Arena - koju ulaznicu kupiti?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 26/01/2015 : 18:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Opcenito, gdje se isplati sjesti za koncerte u Areni. Bio sam jednom na tribini gore i to je, iako najjeftinije, potpuno bacanje novaca.

Sad gledam tribinu dolje samo se neckam da li sjesti nasuprot pozornice ili lijevo/desno? Tko je bio na koncertima neka da savjet.

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 26/01/2015 : 20:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Sa strane, od polovice prema stageu, barem meni.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 27/01/2015 : 08:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Ako sjedneš nasuprot pozornice stage je dosta daleko i ništa ne vidiš.
Najbolje je biti sa strane što blizu stagea.
Samo, ne znam na kakav koncert ideš, jer ako želiš sjediti ne vjerujem da ćeš nešto vidjeti. Zato bolje odi u Lisinski.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 27/01/2015 : 09:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Arena ima užasnu akustiku. Na koncerte idem isključivo na parter, a i tamo zvuk zna trokirati. Na Maidenima je zvuk bio užasan. Par ljudi koje poznam su išli na tribinu i kažu da to baš je "bačen novac". Sječam se da je neki lik na Knoplferu stalno vikao s tribine da se ništa ne čuje.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/01/2015 : 12:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Na Depeche Mode, Iron Maiden i slicnim koncertima sam bio na parteru. Nisam ni znao da se moze na tribinu.

S druge strane gledao sam Circus de Soleil sa tribine gore i to je besmisleno jer je predaleko.

Sad bi isao na Moriconnea i koliko sam shvatio treba sjesti sto blize pozornici iako je to bocno. Hvala svima.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/01/2015 : 14:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Da, što je bliže pozornici, meni bolje.
Gledao sam Maidene i rammsteina s tribina, bili su ko mravi, no muzika je bila slušljiva. Zato i manje stoji ulaznica; tko hoće bliže, plati malo više.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 27/01/2015 : 14:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Da, što je bliže pozornici, meni bolje.
Gledao sam Maidene i rammsteina s tribina, bili su ko mravi, no muzika je bila slušljiva. Zato i manje stoji ulaznica; tko hoće bliže, plati malo više.


Pretpostavljam da si Maidene gledao s tribine silom prilika, jer to sigurno nije koncert na kojem možeš mirno sjediti .

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/01/2015 : 17:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Upravo tako, poklonjenom konju se ne gleda u zube!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 27/01/2015 : 17:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Da, što je bliže pozornici, meni bolje.
Gledao sam Maidene i rammsteina s tribina, bili su ko mravi, no muzika je bila slušljiva. Zato i manje stoji ulaznica; tko hoće bliže, plati malo više.



Ja sam gledao Rammstein (onaj koncert iz 2010.) s partera, a Maidene s gornje tribine full naprijed i na oba koncerta je zvuk bio stvarno dosta los, mada je na Maidenima ipak bio mrvicu bolji, Rammstein je bio stvarno koma.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 30/01/2015 : 15:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Parter. Ako nema partera, tribina bočno dolje.
Go to Top of Page

okudzava
Average Member



500 Posts

Member since 03/06/2009

Posted - 31/01/2015 : 16:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send okudzava a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Sad bi isao na Moriconnea i koliko sam shvatio treba sjesti sto blize pozornici iako je to bocno. Hvala svima.



Pozdrav frende, ja takodje idem na Morikonea. Nisam nikad bio u ZG Areni, ali gledao sam već isti koncert u BG Areni 2009, pa sam na osnovu toga uzeo:

"Sektor 115, tribina dolje C, red 1, mjesto 173".

Kad sam kupovao ovde u NS video sam na Eventimu plan Arene dok sam birao sedište (i našao to odlično blizu bine za 390 kuna; nije mi toliko bitno da sam preblizu, ne interesuju me face muzičara i hora ili Morikoneova ledja, bitan je zvuk a on će oduvati - nadam se), uglavnom čini mi se da je dosta karata ostalo. Čak je bilo par mesta u drugom redu odmah iza Morikonea, ali mi ne pada na pamet da dam 560 kuna, kad sam i ovako vrlo blizu. Ali sve je to vrlo jeftino u odnosu na cenu njegovog koncerta recimo u Parizu - prošle godine najbolje mesto je koštalo 150 eura! Sad vidim da je u Frankfurtu 100 eura (tamo mi je otac pa me zvao), ali mnogo mi je lakše ovako - 50 eura karta + 45 eura odlazak i povratak u NS = oko 100 eura max!

Evo nadjoh plan Arene, šema je očigledno za neku utakmicu, ali to je to. Bina je na levoj strani mape, a ja sam dakle sektor 115, prvi red (odmah do te bele površine). Trebalo bi da gledam otprilike u Morikoneov desni profil.



Vidimo se!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000