forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gayevi na Stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 29/01/2015 : 19:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Rahazlam

Inspiriran Murdocovim topicom "zena na Stripovi.com" odlucih otvorit ovaj topic.Nadam se da necu dobit ban,nije politika nije provokacija nego cista znatizelja!!

E pa jebemu misa rahazl,rahazl ame , slomih jezik dok ti izgovorih nik ime.:))
Kakav ti je to naslov topica?, nekako je prozivacki i djeluje hladno i odbojno za eventualne izlazke iz ormara.
Probaj sa necim kao Under the Rainbow ili ti Ispod Duge
Neka se ljudi osjecaju udobno, neka kada zavire ovdje budu kao u svojoj primacoj,u slafroku i carapama .
Biti ce kandidata medu stripofilima, to ti ne brini.
Pogledaj samo prenapucenost svih onih Zagorovih topica, tu ako ih nema , neces ih nigdje naci.
Mislim ono, pazi tematike..Dva muskarca zive sami u kucici usred sume i to jos mracne sume pod imenom Darkwood, dani su dugi,a noci jos duze , isto kao ona dvojica iz Brokeback Mountain, jebiga ,desi se..sta sad
Mogu sad oni pizdit i vikat da nisu, ali zrno sumlje je uvijek tu
Ima medu stripadijama naravno jos kandidata, ali su mi ovi obozavatelji lika u tijesnom jeansu i crvenoj majici bez rukava nekako najbrojniji, pa ih zato spomenuh.
E sad, imat ces ovdje posla sa razlicitim fobicnim strujama koje ja osobno dijelim na par kategorija, ali u sustini ih mozes strpati u isti lonac.
1Kategorija.--Meni oni ne smetaju dok god me ne diraju, izlaze na parade i traze svoja prava.
2Kategorija--Radi se o oboljelim ljudima kojima se moze pomoci preko medicine, psihologije, egzorcizma.
3-kategorija--Doticne treba odgajati bejzbol palicom, metalnom sipkom, poljevati benzinom, kamenovati i slati u logore.
Nerijetko se dogodi da doticni na istom topicu ovakve tematike produ koz sve kategorije i to vec pomenutim redom
Kao pokretac topica moras biti spreman na sve vrste podjebancija, insuinacija i uvreda.
Budi cool i drzi se one engleske Keep Calm and Carry On.

A, da , sad se sjetih.
Otvorio sam ja gore na bonelliju jednom neki metrosexualni topic o modi, pa pomislih da bi pasao u ovaj sareni topic.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45130

by, by



Koji si ti filozof!!
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 29/01/2015 : 21:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Hej, mišići moji (tepam vam) sada kada je tema otvorena, neka je.
Vjerujem, a moja vjera se temelji na statistici koja govori da već ima dovoljno klikova, što znači da će ljudima biti zanimljiva.
Pa može biti edukativna.
Dakle, tu sam ja, deklarirani gej na forumu i priznala sam da me privlače muškarci. Tako isto i muškarce privlače muškarci i to nije ništa posebno, ako si priznamo koliko je to danas već uobičajeno, samo nas koče nametnute dogme, predrasude, odgoj i koješta.
Ali, zar sam ja bolesna ako me privlači muškarac? Ne vjerujem baš da jesam. To što ponekad spalim na živce ili otkačim, to nije zbog bolesti niti me zbog toga privlače muškarci već zato što mi je jedan poljuljao hormonalni sklad i životnu ravnotežu.
Tako je svima nama, nije to bolest, ali da možeš oboljeti, možeš.
Dakle, bolest nije uzrok što nas privlače muškarci, ali da može biti posljedica toga, itekako može.

Dobro, sad smo riješili to kad nastupa bolest. Nakon što se zaljubiš. I nitko od nas prije toga nije bio bolestan.

Znači, i neka naša (nas, koji se palimo na muškarce) devijantna ponašanja nastaju kao posljedica svega onoga što nam se događa kad te okolina prepuna vrlina krene osuđivati i u krevet ti zavirivati jer im je u njihovom dosadno. To nikome ne bi trebao biti problem shvatiti jer je svatko barem jednom imao neku situaciju kad spališ na živce jer te maltretira rodbina kojekakvim pitanjima tipa: "Ka˙š se ženit?" Ka`š dicu imat"? "Kad misliš ovo..kad misliš ono..pa im ne paše ta s kojom bi se ženio, ne paše njena familija, njena frizura..što god..Pa ti se nađe susjeda koja misli da ona najbolje zna kako treba djecu odgajati..Kako ovo..kako ono..pa te pili po mozgu svaki dan a ne znaš kako je se riješit.. Ili roditelji..stalno prigovaraju i ništa im ne valja što učiniš ili odlučiš..nikad dovoljno dobro..- Dakle, nametanje tuđih vrijednosti i mišljenja je nešto što se svima događa i nose se s tim ili spale na živce. Ne trebaš biti gej da ti se to događa, da proplupaš od muke od tuđih nametanja. prije toga niste bili ludi, niti se smatrate ludima, ali vas samo ponekad izlude drugi.. Tako možete razumjeti i kako je gej populaciji, ljudima jednako zdravima i nimalo drugačijima, kada im priroda i društvo hoće nametnuti svoje vlastite moralne kakti i ine naputke. Ovo društvo je jednostavno po defaultu postavljeno da gleda tuđa posla. To je u genima ukorijenjeno i dok ne pomru sve generacije kontaminirane tim balkanskim virusom, jadna nam majka.

Znači, svi smo mi normalni i zdravi. I vi ste isto, koji se ne palite na muškarce.
Jedino ... nije mi jasno.. kako to da onda vi koji se ne palite na muškarce, toliko vremena utrošite na razmišljanje o nama koji se palimo na muškarce.
Što vas u toj priči toliko pali?

Isto kao što ni nama nije jasno-ako su vam svi muškarci isti zašto vama ženama toliko vremena treba da odaberete jednoga.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/01/2015 : 21:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Hej, mišići moji (tepam vam) sada kada je tema otvorena, neka je.
Vjerujem, a moja vjera se temelji na statistici koja govori da već ima dovoljno klikova, što znači da će ljudima biti zanimljiva.
Pa može biti edukativna.
Dakle, tu sam ja, deklarirani gej na forumu i priznala sam da me privlače muškarci. Tako isto i muškarce privlače muškarci i to nije ništa posebno, ako si priznamo koliko je to danas već uobičajeno, samo nas koče nametnute dogme, predrasude, odgoj i koješta.
Ali, zar sam ja bolesna ako me privlači muškarac? Ne vjerujem baš da jesam. To što ponekad spalim na živce ili otkačim, to nije zbog bolesti niti me zbog toga privlače muškarci već zato što mi je jedan poljuljao hormonalni sklad i životnu ravnotežu.
Tako je svima nama, nije to bolest, ali da možeš oboljeti, možeš.
Dakle, bolest nije uzrok što nas privlače muškarci, ali da može biti posljedica toga, itekako može.

Dobro, sad smo riješili to kad nastupa bolest. Nakon što se zaljubiš. I nitko od nas prije toga nije bio bolestan.

Znači, i neka naša (nas, koji se palimo na muškarce) devijantna ponašanja nastaju kao posljedica svega onoga što nam se događa kad te okolina prepuna vrlina krene osuđivati i u krevet ti zavirivati jer im je u njihovom dosadno. To nikome ne bi trebao biti problem shvatiti jer je svatko barem jednom imao neku situaciju kad spališ na živce jer te maltretira rodbina kojekakvim pitanjima tipa: "Ka˙š se ženit?" Ka`š dicu imat"? "Kad misliš ovo..kad misliš ono..pa im ne paše ta s kojom bi se ženio, ne paše njena familija, njena frizura..što god..Pa ti se nađe susjeda koja misli da ona najbolje zna kako treba djecu odgajati..Kako ovo..kako ono..pa te pili po mozgu svaki dan a ne znaš kako je se riješit.. Ili roditelji..stalno prigovaraju i ništa im ne valja što učiniš ili odlučiš..nikad dovoljno dobro..- Dakle, nametanje tuđih vrijednosti i mišljenja je nešto što se svima događa i nose se s tim ili spale na živce. Ne trebaš biti gej da ti se to događa, da proplupaš od muke od tuđih nametanja. prije toga niste bili ludi, niti se smatrate ludima, ali vas samo ponekad izlude drugi.. Tako možete razumjeti i kako je gej populaciji, ljudima jednako zdravima i nimalo drugačijima, kada im priroda i društvo hoće nametnuti svoje vlastite moralne kakti i ine naputke. Ovo društvo je jednostavno po defaultu postavljeno da gleda tuđa posla. To je u genima ukorijenjeno i dok ne pomru sve generacije kontaminirane tim balkanskim virusom, jadna nam majka.

Znači, svi smo mi normalni i zdravi. I vi ste isto, koji se ne palite na muškarce.
Jedino ... nije mi jasno.. kako to da onda vi koji se ne palite na muškarce, toliko vremena utrošite na razmišljanje o nama koji se palimo na muškarce.
Što vas u toj priči toliko pali?

Isto kao što ni nama nije jasno-ako su vam svi muškarci isti zašto vama ženama toliko vremena treba da odaberete jednoga.




Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/01/2015 : 23:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Teško pitanje.

Jedan od mogućih odgovora može glasiti da su muškarci neka boja.
Svaki druge nijanse pa još s dodatkom ostalih iz palete boja.
To je bezbroj kombinacija i nijansi boja.
Ponekad naiđe šaren u komplementarnim bojama koje poželim implementirati i integrirati u svoju paletu boja čime se dobiva skladna proširena paleta boja.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/01/2015 : 00:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
hahaha.. ali nije ni to sve..
ponekad se desi da je sve kao gore opisano, samo što je muškarac za nijansu više premazan svim bojama, stoga jednostavno znaš da tu paletu komplementarnih boja želiš samo utrošiti u jednu sliku, bez integracije boja u vlastitu paletu jer bi dugoročno njezin sklad bio narušen.

heh.. teške su to boje, kažem vam

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 30/01/2015 00:12:12
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2323 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 30/01/2015 : 03:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Dakle, gej osobe imaju paletu teških boja?

Piši propalo!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/01/2015 : 06:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Ma ne.Ja sam gej, palim se na muskarce.
Teske su boje muskaraca koji se ne pale na muskarce.
Onih koji nisu ispod duginih boja. Koji se pale na zene.
Gejevi su friendly boja.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 30/01/2015 06:33:12
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 30/01/2015 : 23:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Teško pitanje.

Jedan od mogućih odgovora može glasiti da su muškarci neka boja.
Svaki druge nijanse pa još s dodatkom ostalih iz palete boja.
To je bezbroj kombinacija i nijansi boja.
Ponekad naiđe šaren u komplementarnim bojama koje poželim implementirati i integrirati u svoju paletu boja čime se dobiva skladna proširena paleta boja.



Jel ti želiš slikati ili se poj....? Previše filozofije u par rečenica. Ako i nađeš takvoga-javi,da znamo da si uspjela. Ako uspiješ naći prije nego li ti se od starosti budu ruke tresle i vid zamaglio,pa nam nebudeš mogla javiti...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/01/2015 : 23:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Teško pitanje.

Jedan od mogućih odgovora može glasiti da su muškarci neka boja.
Svaki druge nijanse pa još s dodatkom ostalih iz palete boja.
To je bezbroj kombinacija i nijansi boja.
Ponekad naiđe šaren u komplementarnim bojama koje poželim implementirati i integrirati u svoju paletu boja čime se dobiva skladna proširena paleta boja.



Jel ti želiš slikati ili se poj....? Previše filozofije u par rečenica. Ako i nađeš takvoga-javi,da znamo da si uspjela. Ako uspiješ naći prije nego li ti se od starosti budu ruke tresle i vid zamaglio,pa nam nebudeš mogla javiti...



genijalno.

Ali da .. više mi vrijedi jedna naslikana slika i zadovoljstva pruža taj trenutak slikanja, to što osjećam u sebi, to što izlazi iz mene, što proživljavam radeći ono što volim, taj zanos, to ispunjenje, ushit..ponavljam se :), ono što osjećam i doživljavam kada radim,..ponavljam se :), ta spoznaja da u meni vrvi od života kao u košnici, od toliko toga, ta ekstaza stvaranja, osjećaj moći da izraziš i zamrzneš vrijeme -to je neprocjenjivo..
Ali da ..imati i inspiraciju za jebeno dobar tekst i zbog njega otkazati spoj, dejt, muškarca u životu..ta duhovna hrana koja me prožima koju sama sebi pružam i koja me ispunjava i koju postižem ipak i unatoč vremenu, svijetu, svemu, njemu .. heh..
Ta što je to naspram par sekundi spuštanja na nivo primitivnog nagona kao jedinog načina, puta, ostvarenja, pražnjenja, trošenja..

provociram


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 31/01/2015 : 02:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Teško pitanje.

Jedan od mogućih odgovora može glasiti da su muškarci neka boja.
Svaki druge nijanse pa još s dodatkom ostalih iz palete boja.
To je bezbroj kombinacija i nijansi boja.
Ponekad naiđe šaren u komplementarnim bojama koje poželim implementirati i integrirati u svoju paletu boja čime se dobiva skladna proširena paleta boja.



Jel ti želiš slikati ili se poj....? Previše filozofije u par rečenica. Ako i nađeš takvoga-javi,da znamo da si uspjela. Ako uspiješ naći prije nego li ti se od starosti budu ruke tresle i vid zamaglio,pa nam nebudeš mogla javiti...



genijalno.

Ali da .. više mi vrijedi jedna naslikana slika i zadovoljstva pruža taj trenutak slikanja, to što osjećam u sebi, to što izlazi iz mene, što proživljavam radeći ono što volim, taj zanos, to ispunjenje, ushit..ponavljam se :), ono što osjećam i doživljavam kada radim,..ponavljam se :), ta spoznaja da u meni vrvi od života kao u košnici, od toliko toga, ta ekstaza stvaranja, osjećaj moći da izraziš i zamrzneš vrijeme -to je neprocjenjivo..
Ali da ..imati i inspiraciju za jebeno dobar tekst i zbog njega otkazati spoj, dejt, muškarca u životu..ta duhovna hrana koja me prožima koju sama sebi pružam i koja me ispunjava i koju postižem ipak i unatoč vremenu, svijetu, svemu, njemu .. heh..
Ta što je to naspram par sekundi spuštanja na nivo primitivnog nagona kao jedinog načina, puta, ostvarenja, pražnjenja, trošenja..

provociram



Eto tocna da neznam da si zensko po nacinu razgovora dao bi zakljucit da se radi o zenskoj osobi,eto neznam jel to subjektivno ili i vi na drugin nacin dozivljavate zene od muskaraca ovdje na forumu!!
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 01/02/2015 : 00:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Teško pitanje.

Jedan od mogućih odgovora može glasiti da su muškarci neka boja.
Svaki druge nijanse pa još s dodatkom ostalih iz palete boja.
To je bezbroj kombinacija i nijansi boja.
Ponekad naiđe šaren u komplementarnim bojama koje poželim implementirati i integrirati u svoju paletu boja čime se dobiva skladna proširena paleta boja.



Jel ti želiš slikati ili se poj....? Previše filozofije u par rečenica. Ako i nađeš takvoga-javi,da znamo da si uspjela. Ako uspiješ naći prije nego li ti se od starosti budu ruke tresle i vid zamaglio,pa nam nebudeš mogla javiti...



genijalno.

Ali da .. više mi vrijedi jedna naslikana slika i zadovoljstva pruža taj trenutak slikanja, to što osjećam u sebi, to što izlazi iz mene, što proživljavam radeći ono što volim, taj zanos, to ispunjenje, ushit..ponavljam se :), ono što osjećam i doživljavam kada radim,..ponavljam se :), ta spoznaja da u meni vrvi od života kao u košnici, od toliko toga, ta ekstaza stvaranja, osjećaj moći da izraziš i zamrzneš vrijeme -to je neprocjenjivo..
Ali da ..imati i inspiraciju za jebeno dobar tekst i zbog njega otkazati spoj, dejt, muškarca u životu..ta duhovna hrana koja me prožima koju sama sebi pružam i koja me ispunjava i koju postižem ipak i unatoč vremenu, svijetu, svemu, njemu .. heh..
Ta što je to naspram par sekundi spuštanja na nivo primitivnog nagona kao jedinog načina, puta, ostvarenja, pražnjenja, trošenja..

provociram
Mene ne provociraš. Iskrenost je jedna od rijetkih osobina na koju se kod čovjeka danas još može naći. A ako je to istina što kažeš-jasno mi je u kojoj si životnoj fazi. Nije dovoljno što si dosad naletjela na krive (nekoliko sekunda???) nego cijelo vrijeme živiš u uvjerenju da su svi muški takvi. Još ispada da se trebam smatrati sretnikom što nemam s tobom "spuštanje na nivo primitivnog nagona" jer da imam-ko bi te se riješio da naletiš na pravog muškarca... Provociram?


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/02/2015 : 01:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Teško pitanje.

Jedan od mogućih odgovora može glasiti da su muškarci neka boja.
Svaki druge nijanse pa još s dodatkom ostalih iz palete boja.
To je bezbroj kombinacija i nijansi boja.
Ponekad naiđe šaren u komplementarnim bojama koje poželim implementirati i integrirati u svoju paletu boja čime se dobiva skladna proširena paleta boja.



Jel ti želiš slikati ili se poj....? Previše filozofije u par rečenica. Ako i nađeš takvoga-javi,da znamo da si uspjela. Ako uspiješ naći prije nego li ti se od starosti budu ruke tresle i vid zamaglio,pa nam nebudeš mogla javiti...



genijalno.

Ali da .. više mi vrijedi jedna naslikana slika i zadovoljstva pruža taj trenutak slikanja, to što osjećam u sebi, to što izlazi iz mene, što proživljavam radeći ono što volim, taj zanos, to ispunjenje, ushit..ponavljam se :), ono što osjećam i doživljavam kada radim,..ponavljam se :), ta spoznaja da u meni vrvi od života kao u košnici, od toliko toga, ta ekstaza stvaranja, osjećaj moći da izraziš i zamrzneš vrijeme -to je neprocjenjivo..
Ali da ..imati i inspiraciju za jebeno dobar tekst i zbog njega otkazati spoj, dejt, muškarca u životu..ta duhovna hrana koja me prožima koju sama sebi pružam i koja me ispunjava i koju postižem ipak i unatoč vremenu, svijetu, svemu, njemu .. heh..
Ta što je to naspram par sekundi spuštanja na nivo primitivnog nagona kao jedinog načina, puta, ostvarenja, pražnjenja, trošenja..

provociram
Mene ne provociraš. Iskrenost je jedna od rijetkih osobina na koju se kod čovjeka danas još može naći. A ako je to istina što kažeš-jasno mi je u kojoj si životnoj fazi. Nije dovoljno što si dosad naletjela na krive (nekoliko sekunda???) nego cijelo vrijeme živiš u uvjerenju da su svi muški takvi. Još ispada da se trebam smatrati sretnikom što nemam s tobom "spuštanje na nivo primitivnog nagona" jer da imam-ko bi te se riješio da naletiš na pravog muškarca... Provociram?






razvedri se malo
http://youtu.be/YZ6-MF341Ro

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/02/2015 : 02:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Z: Ti i ja nikada nećemo isto percipirati fizička svojstva prostorno-vremenskog kontinuuma.

Sam sebe ovdje navodiš za primjer muškarca s kojim mi daljnji razgovor ne predstavlja nikakav izazov niti zadovoljstvo, osim gubljenje vremena, (kojeg si i ti mogao bolje utrošiti pišući negdje na forumu o stripovima). To nije vrsta razgovora koja mene zadovoljava da bih se duže u tome zadržala.
Nemoj se smatrati ugroženim zbog nečega što sam negdje napisala, a ako se i prepoznaš u tome, to nije moj problem i ja nisam ovdje da ga s tobom rješavam. Kada bih u obzir uzimala svakog pojedinca i sve njegove mane i komplekse s kojima pristupa onome što čita, tada nikada slova ne bih napisala. To se ne radi tako. Mogu biti ruka koja pred tebe pruža ogledalo, ali nisam krivac za sliku koju vidiš.

Opusti se i lijepo ti surfanje želim.

---

Voljela bih da netko proba poslušati ovo i ostavi dojmove. Možda nije u naslovu ta tema, ali možda baš ovdje to i treba.




Binauralni ritmovi se tradicionalno koriste za opuštanje, meditaciju i postizanje dubokog sna. Sve većim znanstvenim otkrićima, binauralni ritmovi ušli su i u svijet metafizike i kvantnih realnosti. Pokazalo se kako su efikasan alat u području osobnog razvoja, jer pospješuju procese promjene vjerovanja i emocionalnih stanja na dubljim nivoima svjesti, te djeluju na poboljšanje energetskog stanja.

Naime, pomoću njih na jednostavan i prirodan način možemo ući u stanje meditacije, sna, transa i kreativnosti. Upravo zato binauralna glazba se koristi prilikom primjena raznih tehnika i metoda kojima se pospješuju promjene, transformacije u životu. Također, s ciljano napravljenom binauralnom glazbom možemo poboljšati svoj fokus, učenje, svjesnost, nivo energije i motivaciju.



----------- i riječ-dvije o temi--------

Zašto se mnogi "gejevi" ne usuđuju izaći iz ormara i živjeti vlastiti život onako kako se osjećaju? -Zato što mnogi sebe gledaju očima homofoba. Kako im pomoći da se toga oslobode, kako ih osloboditi zatočeništva vlastite homofobije?

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 01/02/2015 02:34:30
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 01/02/2015 : 05:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Z: Ti i ja nikada nećemo isto percipirati fizička svojstva prostorno-vremenskog kontinuuma.

Sam sebe ovdje navodiš za primjer muškarca s kojim mi daljnji razgovor ne predstavlja nikakav izazov niti zadovoljstvo, osim gubljenje vremena, (kojeg si i ti mogao bolje utrošiti pišući negdje na forumu o stripovima). To nije vrsta razgovora koja mene zadovoljava da bih se duže u tome zadržala.
Nemoj se smatrati ugroženim zbog nečega što sam negdje napisala, a ako se i prepoznaš u tome, to nije moj problem i ja nisam ovdje da ga s tobom rješavam. Kada bih u obzir uzimala svakog pojedinca i sve njegove mane i komplekse s kojima pristupa onome što čita, tada nikada slova ne bih napisala. To se ne radi tako. Mogu biti ruka koja pred tebe pruža ogledalo, ali nisam krivac za sliku koju vidiš.

Opusti se i lijepo ti surfanje želim.

---

Voljela bih da netko proba poslušati ovo i ostavi dojmove. Možda nije u naslovu ta tema, ali možda baš ovdje to i treba.




Binauralni ritmovi se tradicionalno koriste za opuštanje, meditaciju i postizanje dubokog sna. Sve većim znanstvenim otkrićima, binauralni ritmovi ušli su i u svijet metafizike i kvantnih realnosti. Pokazalo se kako su efikasan alat u području osobnog razvoja, jer pospješuju procese promjene vjerovanja i emocionalnih stanja na dubljim nivoima svjesti, te djeluju na poboljšanje energetskog stanja.

Naime, pomoću njih na jednostavan i prirodan način možemo ući u stanje meditacije, sna, transa i kreativnosti. Upravo zato binauralna glazba se koristi prilikom primjena raznih tehnika i metoda kojima se pospješuju promjene, transformacije u životu. Također, s ciljano napravljenom binauralnom glazbom možemo poboljšati svoj fokus, učenje, svjesnost, nivo energije i motivaciju.



----------- i riječ-dvije o temi--------

Zašto se mnogi "gejevi" ne usuđuju izaći iz ormara i živjeti vlastiti život onako kako se osjećaju? -Zato što mnogi sebe gledaju očima homofoba. Kako im pomoći da se toga oslobode, kako ih osloboditi zatočeništva vlastite homofobije?


A jebote,puno filozofiras a sto se tice teme zaboli me za gayeve!!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 01/02/2015 : 09:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
ja..

















ja sam...























ja sam BATMAN

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/02/2015 : 09:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
[i]Originally posted by Rahazlam[/i

A jebote,puno filozofiras a sto se tice teme zaboli me za gayeve!!



Drugim rečima, otvorio si temu u nadi da je dovoljno kontaverzna da izbije svađa. Naravno, ovde ima mnogo većih igrača, koji se ne pale na tvoje srednjoškolske fore.
Pripazi kad budeš otvarao novu temu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000