forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Lego
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

naker
Advanced Member



3530 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 07/04/2024 : 10:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Oficijalne Lego stranice su OK, ali tamo se setovi prodavaju po punim cenama, a Lego je skup hobi. Nemci su najpovoljniji, a mnogo ljudi iz ex-yu živi i radi u Nemačkoj pa nije teško nekoga zamoliti da ti donese set. Meni drugar nedavno doneo ovo pa uporedite cene:


https://lstore.hr/products/lego-icons-10315
https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/202984465_-icons-garten-der-stille-10315-lego.html
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/04/2024 : 15:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
koja neobična situacija:

-18.4.2024 sam naručio lego set medieval town square i za nagradu sam trebao dobiti i besplatan mali set Fruit store

Onda čekam i čekam da mi dođu ta dva seta (obično dođe za 2-4 dana) i danas vidim da je kao pošiljka več jučer bila isporučena (ono WTF!???). Naravno ja nisam ništa dobio ni jučer ni danas i kontaktiram Lego.com da mi objasne o čemu se radi i kada ču ja dobiti ta dva seta?
I dok čekam na njihov odgovor, ja vidim da imaju kod Lego store Slovenija, da oni daju ako se kod njih kupi za više od 150 eura, da daju besplatno set Majisto magical workshop (koji mi se više sviđa i bolje ide uz medieval tematiku) i onda kontaktiram lego.com i pitam ih da li je moguče, da oni meni pošalju taj Majisto magical workshop umjesto Fruit Store i oni su mi izašli u susret i zamijeniče mi ta dva setova (koja su ionako besplatna, jer ja sam za taj medieval town potrošio 229,99 eura), tako da su još jednom poslali taj medieval i taj Majisto.
Tako da na kraju če sve dobro završiti (nadam se) jedino što ču se načekati.

Ali svejedno, izgubila se ta prva pošiljka, kako može pisati da je bila dostavljena kada nije bila....mislim tu nešto smrdi i ne ide im na čast!
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000