forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 18. Crtani romani šou i Goran Parlov
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 18/05/2015 : 12:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Malicius

Btw. jeli kome poznato zašto je Laurenti crtao one komične crteže Zagora i ostalih u terminu predviđenom za fanove. Kome su predviđeni jer su bili bez posvete i potpisa...




Ako se ne varam, bile su to nagrade za natječaj "Mladi lav".
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/05/2015 : 12:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Kad se pogleda, CRŠ je ponudio hrpu interesantnih stvari i vjerujem da je svako mogao naći barem nešto što u odgovara. Ali ako dođeš samo i isključivo na CRŠ da ti Font nacrta nešto, i onda ne dođeš na to zbog gužve ili čega već, naravno da ostaneš razočaran. I sve ostale aktivnosti koje su bile ponuđene ostanu tako u sjeni, a dojam cijelog festivala negativan.

Što nitko nije pohvalio one cure što su radile maske na festivalu, one su bile super primjerice...

Program tribina jest kasnio i sve je počelo nekih pola sata kasnije od predviđenog, što je možda uzrokovalo i pomake u crtanju crteža, no mislim da je prednost ipak bilo dana ljudima koji su htjeli svoje crteže.

Trebalo bi sljedeće godine sve bolje označiti, program i mjesta događanja u veliko formatu okačiti na što više vidljivih mjesta da ljudi više što i gdje. I cure u crvenim majicama se uvijek moglo pitati za smjer. A i momak na šanku koji je točio pive znao je puno stvari.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 18/05/2015 : 14:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
znam organizatora pa sam svejedno izvisio s brojevima, a ako su se brojevi dijelili po kafićima to je stvarno neprofesionalno.

zbog takvog dijeljenja brojeva odustao sam od svega. idem sada zapalit sve stripove kaj imam.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 18/05/2015 : 14:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Najviše se veselim CRŠ-u zbog mogućnosti razgledanja originalnih radova pojedinih strip autora kao i neposrednog konakta sa samim autorima.

Uvijek se pitam što motivira poznate autore da nas posjećuju. Uzmimo za primjer Fonta. Hoće li zbog njegovog dolaska na CRŠ porasti prodaja njegovih stripova, a samim tim i njegov prihod? Neće. Na tribinu/interview dođe 15-ak ljudi u neku malu mračnu prostoriju. Kakvu poruku može prenijeti kolegama koji eventualno razmišljaju o dolasku na CRŠ?

Nadao sam se prisustvovati Pasamonicovim tribinama, ali na žalost nisam uspio prije svega zbog termina. U petak me zadržao posao i stigao bih taman na kraj. U subotu koliko god sam se trudio (a ta mi je tribina bila najzanimljivija) nisam mogao zbog obiteljskog ručka. Kada je prošli put bio Pasamonic na CRŠ-u uspio sam uloviti 2 njegova termina, ali sve skupa ne znam da li je tada bilo po 10-ak ljudi.

Ne znam da li će tko napisati koje slovo o tribinama ove godine, što se na njima govorilo i razgovaralo, ali mislim da bi trebalo, ako ništa drugo kao info za one koji su htjeli, a nisu uspjeli doći, , što bi po meni trebali učiniti moderatori ili netko drugi ispred organizatora.

Što se tiče izloženih originala s tim dijelom CRŠ-a sam iznimno zadovoljan. Od Fontovih radova na mene su poseban dojam ostavili originali iz stripova Taxi i Jon Rohner, ali i ostali su mu radovi mrak. Oduševili su me i originali Marka Dješke i Žeželja (iako i dalje ne znam koliko takvo crtanje ima smisla za stripove). Iako je bilo svega par Kordejevih tabli svaka izložba njegovih originala je za mene velika radost. Ribića jako cijenim i sretan što sam imao prilike vidjeti i njegov rad, ali čini mi se da kod njega nažalost ima sve više kompjuterskog rada koji guši sliku, bar po mojem mišljenju. Snažno su me se dojmile i izložene table Dylan Doga iako je taj strip izvan mog fokusa.

Bez želje za dodatnom raspravom oko crteža, od Fonta sam dobio crtež iako nisam imao broj već samo strpljenje. I na prethodnim CRŠ-ovima sam dobio crteže bez brojeva iako nisam imao nikog da mi bude veza.

Sve u svemu, osobno nisam nezadovoljan CRŠ-om.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/05/2015 : 15:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo
Uvijek se pitam što motivira poznate autore da nas posjećuju. Uzmimo za primjer Fonta. Hoće li zbog njegovog dolaska na CRŠ porasti prodaja njegovih stripova, a samim tim i njegov prihod? Neće. Na tribinu/interview dođe 15-ak ljudi u neku malu mračnu prostoriju. Kakvu poruku može prenijeti kolegama koji eventualno razmišljaju o dolasku na CRŠ?


Mislim da su ti crtači/stripaši isto tako strip entuzijasti kao i mi čitatelji i posjetitelji, pa im je vjerojatno ko nepisano pravilo da dođu kad ih se pozove - ili ih izdavači jednostavno potiču na to. Platiš kartu, smještaj, klopu i štotijaznamsvene i evo njih. Ili ako ti se ne da izmisliš neki dobar izgovor, da nisi stigao pasoš na vrijeme ili osobnu produžiti, ili si uhvatio kakvu gadnu prehladicu i tako. Uglavnom se to dešava istima. ;) A ako je dobro na festivalu ljudi preporuče dalje ljudima. Znam da se za mafest priča da svi svim preporučuju kako je tamo super i da moraju doći.

quote:
Nadao sam se prisustvovati Pasamonicovim tribinama, ali na žalost nisam uspio prije svega zbog termina. U petak me zadržao posao i stigao bih taman na kraj. U subotu koliko god sam se trudio (a ta mi je tribina bila najzanimljivija) nisam mogao zbog obiteljskog ručka. Kada je prošli put bio Pasamonic na CRŠ-u uspio sam uloviti 2 njegova termina, ali sve skupa ne znam da li je tada bilo po 10-ak ljudi.


Možda 10 ih je bilo po tribini. Na Fontu malu više, na bonellijevcima možda i najviše, ali to ljudi izlaze i ulaze stalno. Nisu mi bile nešto te Pasamonicove tribine, posebno ona sa stanjem stripa u Francuskoj, ne znam jel se gubio on ili prevoditeljica.

quote:
Ne znam da li će tko napisati koje slovo o tribinama ove godine, što se na njima govorilo i razgovaralo, ali mislim da bi trebalo, ako ništa drugo kao info za one koji su htjeli, a nisu uspjeli doći, , što bi po meni trebali učiniti moderatori ili netko drugi ispred organizatora.


To treba neko sjesti i napisati, no nisam baš vidio forumaše koji su prisustvovali većini tih tribina. Ili pak neki ispred organizatora. Moderator bonellijevih tribina namjerava nešto napisati o njima, koliko čujem. za ostalo nije kvalificiran.

quote:
Bez želje za dodatnom raspravom oko crteža, od Fonta sam dobio crtež iako nisam imao broj već samo strpljenje. I na prethodnim CRŠ-ovima sam dobio crteže bez brojeva iako nisam imao nikog da mi bude veza.


Mora da si onda išao preko tintona...hm...

quote:

Sve u svemu, osobno nisam nezadovoljan CRŠ-om.


bravo, još jedan koji nije osobno nezadovoljan CRŠ-om. Diplomatski.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 18/05/2015 : 16:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Ja sam uglavnom dolazio na CRŠ zbog sajma stripova jer se prije moglo uvijek naći nešto na popustu. Uvijek sam se vraćao sa punom vrećicom fibrinih stripova ali i drugima novim stripovima. Stari me stripovi ne zanimaju jer uglavnom imam sve što mi treba. Od prošle godine ponuda je jako loša a ove godine nikakva pogotovo kod Stripovi na 2. Popusti skoro da ih i nema. Npr. stavili su cijenu za Essensial od ČK 95 kn i napišu sajamski popust 90 kn!?
Najviše mi se je svidjela izložba Dylan Dog radova jer sam zbog toga uglavnom i došao a i zbog crtača koje sam popušio. Neki rade u subotu pa ne mogu cijeli dan visjeti tamo i u kafiću zbog brojeva. To bi trebalo bolje organizirati. Loše se čovjek osjeća kad gleda kako neko skače od stolice do stolice i skuplja crteže a neko bi htio samo jedan koji mu puno znači.
Izložba je bila super ali one dječje igraonice na katu jako loše organizirane. Neke curke sa nezainteresiranom djecom u polumraku pod slabom rasvjetom na šarenom tepihiću slažu rasute lego kockice. Ja tako ne bi spojio ni jednu figuricu.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/05/2015 : 16:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine
Loše se čovjek osjeća kad gleda kako neko skače od stolice do stolice i skuplja crteže a neko bi htio samo jedan koji mu puno znači.



Sve što treba napravit je zabranit skakače koji skupljaju više crteža od istog autora i to je to.
Svakome po crtež i doviđenja.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 18/05/2015 : 16:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Evo, završio prvi punoljetni CRŠ, mogu reći i najmasovniji u zadnjih 6,7 godina koliko ga pratim. Najpozitivnija stvar oko ovogodišnjeg festivala su posjetitelji koji su bili svih dobnih kategorija. Sjećam se CRŠ-a u Tvornici 2012. i '13 kada sam imao osjećaj da samo dolaze hardcore fanovi. Ovih 3 dana sam u Džamiji viđao parove u šezdesetima , majke koje su dolazile same s djecom, uglavnom sve kombinacije. CRŠ , a time i cijela strip scena ponovo zahvaćaju sve dijelove društva. Naravno da se zlatne sedamdesete i osamdesete vjerojatno više nikad neće ponoviti, no bitno je da imamo pozitivan trend vezano za percepciju stripa kao devete umjetnosti, a ne kao nečeg što kupiš,pročitaš i baciš za 10 minuta u stari papir. Evo i par fotki za one koji nisu bili :


Džamija ( HDLU ) , CRŠ-ov dom druge godine zaredom ( taman je Tino upao u kadar kako istovaruje robu za svoj štand ) :






Plakati izbliza :






Šank na CRŠ-u, Zmajsko pivo ( sponzor festivala ) čeka žedna stripaška grla :






Maza crta :






Asteriksovo selo koje je stajalo na stolu u sredini galerije Bačva
( skulptura je bila popularna, stalno su je fotkali ) :






Bitan dio festivala je bila i izložba Made in Cro. Posjetitelji su mogli vidjeti odličan presjek domaćih radova. Sviđa mi se što smo mogli vidjeti zbilja reprezentativni presjek radova, od onih komercijalnih za strance ( Talajić, Ribić... ) preko onih za domaće tržište ( Petrušin Petrović ) do onih osobnih ( Klakočarin Vlaga,mraz i sol ). Meni je ova tabla nekako bila najimpresivnija, Talajićeva probna tabla koja mu je osigurala rad na Master of Kung Fu projektu. Talaja je odlično ulovio pokrete ,baš bi ga volio vidjeti na nekom Daredevil projektu.









----------
Trenutačno se sluša: Ry Cumming & Frank Wiedemann - Howling
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 18/05/2015 : 17:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
I, što je Laurenti reka o Zagoru i erotici?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/05/2015 : 17:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nekakvi skupljeni dojmovi...
Bio sam na CRŠ-u sva tri dana.
Izložba je bila fenomenalna. Od domaćih snaga, preko Dylan Doga, pa do ostalih gostiju festivala. Bilo mi je zanimljivo kako su mi Vallesove table bile odlične, a u boji mi izgledaju dosta slabije. Font standardno dobar, kao i Allary. Laurentijeve su table super bile, kao i ilustracije. Od Dylanovih crtača mi se Bigliardo svidio daleko više od ostalih, ali mi je Celoni dosta dobar u karikaturalnom stilu. Od domaćih su me se najviše dojmili Parlov, Talajić, Žeželj, Dješka...
Dobio sam osam crteža, uglavnom jako lijepi iako Valles i Font to odrađuju rutinski. Bilo je hrpa zanimljivih tribina iako nisam stigao nazočiti svima. U petak sam upoznao Manaba te bio na tribini Dylana Doga i Vallesovoj gdje se skupio prosječan broj ljudi, ali je zato na otvaranju bilo hrpa ljudi, među kojima i dosta forumaša (mladjo, DeeCay, fikus, Ernie Pike, raic1922...). Nakon toga se nas sedmero (Dee, fikus, raić, ken, Ernie, mladjo i moja malenkost) uputilo na piće u obližnji kafić. Sutradan sam bio na drugim tribinama, tipa Bigliardovoj (na kojoj je briljirao drogsy, a ja sam postavio tek jedno pitanje), Alaryjevoj i Laurentijevoj. Vidjeh razne ljude, među kojima i forumaše (Deers, Humbert Coe, paro, dcopic, adriano, Archy, COLUMBO itd.) s kojima sam i lijepo popričao. U nedelju su bile izrazito zanimljive tribine (MojStrip i Charlie Hebdo) i domaći crtači. Ali sam vodio i izrazito ugodan razgovor s duplim, a jurica mi je uvalio neke plakate. Vidjeh i Bušida, a podružih se s Difoolom. Što se tiče sajma, istina je da nije bila velika ponuda, ali su na Boovom štandu biel super cijene.

Uglavnom, super CRŠ.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/05/2015 : 18:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Friki
( Klakočarin Vlaga,mraz i sol ).




Meni su njezine table bile najmanje zanimljive čisto zato što su, koliko sam shvatio, bili samo printevi, bez uvida u proces crtanja. A još su krivo naveli ime stripa (Vraga, mraz i sol )

Duplijeve table su bile s druge strane pravo iznenađenje i lijepo uparene sa konačnim izgledom table.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/05/2015 : 19:36:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

I, što je Laurenti reka o Zagoru i erotici?



To je bio trik naslov, mislili smo sex i erotika se prodaje, a strip ne; pa zašto ne time privuči ljude na tribinu. I parcijalno je uspjelo. Lijepo smo vrtjeli na zidu projektorom Laurentijev erotski portfolio i pričali polagano o ženama, zagoru, Laurentijevoj ženi i njezinim sisama i tako.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/05/2015 : 00:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Cjelodnevno (d)Ruženje Stripaša 2015.


Stripovi.com donose istinito CRŠ-ko svjedočanstvo jednog stripoljupca... Opet!



“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 19/05/2015 00:54:14
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 20/05/2015 : 14:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote


Izložba figurica u jednom dijelu galerije Prsten :






Hulk i Srebrni surfer :






Malo figurica iz popularnih filmova :






Maza, Parlov, Font i Valles u poslu :






Valles crta posvetu u Gospodare ječma :






Publika obilazi Made in Cro izložbu :







----------
Trenutačno se sluša: Erna - Poput sna
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/05/2015 : 23:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Evo ponajboljih crteža koje sam dobio:






Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 21/05/2015 : 10:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Prekrasni crteži. ;)
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 22/05/2015 : 17:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Trenuci otvaranja festivala :






Dylan sa obožavateljicama :






Poznati domaći grafiter Lunar završava svoje djelo :






Mali noćni razgovori nakon otvorenja :






Škola crtanja stripa za djecu je bila dosta posjećena :






Dylan Dog čeka svog Dylan Doga :






----------
Trenutačno se sluša: 2CELLOS - Thunderstruck
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/05/2015 : 20:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Vidim lijepo bilo...
Nego,iz ove zadnje slike vidim da neki crtaju cijele likove dok neki ne idu dalje od glave jer im ne daju agenti...je li se moze lijepo objasniti zasto je to tako kakva je to klauzula o zabrani crtanja cijelog lika...ne morate biti James McGill.. :-)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 24/05/2015 : 16:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Secret Wars, Marvelov najvažniji event u zadnjih 15 godina je 66 % proizvod domaćih snaga. Bravo za Esada i Ivu !






Pasice još jednog domaćeg stripaša, Stipe Kalajžića :






Zonjićev Jake Ellis, odlična primjena kolora :






Legenda hrvatske košarke ovjekovječen u Petrušinom stripu :






Najpopularniji zec u stripu i najpopularniji strip među zečevima :






Klakočarin Vlaga,mraz i sol :







----------
Trenutačno se sluša: Tom Waits - Martha





Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 27/05/2015 : 21:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote

Sudžukina Čudesna žena :






PCP iliti Parlov crta Punishera :






Celonijeva originalna tabla Dylana ( čovjek je zbilja majstor ) :






Fontova tabla :






Fontov Carmen Bond ( podsjetio me na našeg Dick Longa ) :






Laurenti crta za obožavateljicu :







----------
Trenutačno se sluša: Donovan - Atlantis
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 07/06/2015 : 19:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Omiljeni Spartanac završio kao kipić na izložbi :






Pasamonik govori o stanju na francuskom tržištu stripova :






Di Kej s Bigliardom dok prevoditeljica pokušava zadržati ozbiljan izraz lica :






Alary, prevoditeljica i Mali Mate ugodno ćaskaju :






Čekanje za crtež sa lijeve strane, ispred njih dečki bacili partiju igre na ploči dok s desne strane cure vrijedno šminkaju posjetitelje :






Partija igre izbliza :







----------
Moje aukcije
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 09/07/2015 : 22:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote

Zadnjih par fotki sa CRŠ-a :



Petruša potpisuje Petrović serigrafije :






Talijanske snage crtaju :






Dupli, Jurica i Iko zajedno s Ravenom84 raspravljaju o domaćem stripu ( ne , nije mrtav ) . Tribina je bila zanimljiva,
govorilo se o dječjem stripu kojeg pripremaju za zimu. Pohvalio bi i mali domjenak poslije, dečki ( i njihove bolje polovice )
su pripremili sokove i kolače za one koje su bili na tribini. A nisu odbili ni one koji su naknadno došli kad su vidjeli klopu i cugu :






Dečko iz pakla koji ne voli da ga se dira :






Daliborova olovka , Goranov tuš i Miroslavova boja su stvorili ovu lijepu tablu :






Tabla iz Gospodara ječma :






Bigliardov Dilan :






Bob crta za obožavateljicu :






Talaja i Svorcina u karakterističnom crtačkom pognutom položaju ( Talaja ima porezotinu na ruci koju je
napravio Ivin bowie nož kad je Talaja neoprezno rekao curama s lijeve strane da je Mrva bolji kolorista
od Svorcine ) :






Bila je nedjelja popodne, festival se lagano bližio kraju... Prodavači su pakirali štandove, ljudi su se prorijedili.
Onda se nenadano dogodio meni najljepši dio festivala. Ostali su samo domaći crtači i većinom klinci koji su čekali
svoj crtež. Njima nije bio bitan potpis ispod crteža, bio im je bitan sam crtež. Naši dečki su im crtali njihove portrete
te razne strip junake. Klinci su odlazili sretni sa uspomenom koje će neki čuvati godinama, neki možda do kraja života.
I možda će jedan ili dvoje od njih otvoriti neku staru kutiju dvijetisuće i sedamdesete i sjetiti se kako im je bilo
lijepo na Cršu daleke dvijetisuće i petnaeste.
Hvala Daliboru, Ivi, Franu, Bobu, Josipu , Stipi i Miroslavu.








----------
Trenutačno se sluša: Amira Medunjanin - Zajdi, zajdi
Go to Top of Page

klaudye
Starting Member



76 Posts

Member since 02/12/2014

Posted - 01/03/2016 : 16:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send klaudye a Private Message  Reply with Quote
Ekipa, ima li tko kakve informacije o održavanju 19. CRŠ-a?
U ovo doba prošle godine već su krenule najave i predstavljanje nekih gostiju. Nije valjda da nakon MaFesta i ovo šteka.
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2416 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 01/03/2016 : 19:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
Zna se samo da če biti 12.- 15. maja.

http://www.meetinzagreb.hr/dogadjanje/19-medunarodni-festival-stripa-crtani-romani-sou

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

BO
Junior Member

Croatia
351 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/05/2016 : 16:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send BO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by veber

Dragi prijatelji, pripremili smo za Vas najavu novog gosta u vidu male nagradne igre.

Jedan od gostiju sljedećeg CRŠ-a bit će jedan od dosta poznatih crtača Zagora.

Prvome koji pogodi koji je to crtač slijedi *nagrada* u vidu serigrafije s motivom Zagora i majice.

Sretni dobitnik nagradu može preuzeti osobno na festivalu a ukoliko nije u mogućnosti pokupiti dar,može poslati nekog drugog.

Jedno ime po osobi molimo . :)



Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000