forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 #СнежниСамитСтрипаџијаСрбије
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 12/03/2015 : 07:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Tesla se predstavljao kao Jugoslaven :)


Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 12/03/2015 : 08:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Pristojni odgovor na možda ne baš nevinu čestitku ne bih uzimao kao temeljni dokaz.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/03/2015 : 08:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Slijedeći offtopic/politički post rezultirati će udaljavanjem sa topica.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 12/03/2015 : 13:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da neces protumaciti kao politicko ako napisem da je sustina naseg balkanskog poraza, u ljudskom smislu, ta sto ces uvijek naci dvojicu koji ce da se zakrve oko Teslinog porijekla, ali ces zato lupom morati da trazis jednog koji zna u nekoliko realnih recenica da objasni Teslino postignuce (ne racunajuci komunikacije sa vanzemaljcima ili super tajno oruzje koje su ukrali Amerikanci :) )
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 12/03/2015 : 14:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Nadam se da neces protumaciti kao politicko ako napisem da je sustina naseg balkanskog poraza, u ljudskom smislu, ta sto ces uvijek naci dvojicu koji ce da se zakrve oko Teslinog porijekla, ali ces zato lupom morati da trazis jednog koji zna u nekoliko realnih recenica da objasni Teslino postignuce (ne racunajuci komunikacije sa vanzemaljcima ili super tajno oruzje koje su ukrali Amerikanci :) )



Ja sam ovo išao okrenuti na zajebanciju jer se uvijek iste prepirke vode, a Tesla i slični se ne mogu braniti jer nisu više među živima :) Uvijek se posthumno pripajaju čas jednom, čas drugom narodu a u stvari pripadaju svjetskoj baštini i njihova postignuća prevazilaze granice nacija. Neće prosječan Hrvat ili Srbin biti ništa pametniji ako prisvoji nekog 'dvojbenog', ali se to konstantno čini. Kompleks malih naroda.

Eto, ispričavam se što sam i nakon upozorenja nastavio, neka me se i izbaci ako treba, samo sam htio naglasiti da sam onaj telegram postao u ne baš ozbiljnom tonu.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 12/03/2015 : 14:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ulovio sam se ko budala...

Nego, da li je na samitu možda najavljeno tko će biti gosti u Kragujevcu?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 12/03/2015 14:50:43
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/03/2015 : 22:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Ulovio sam se ko budala...

Nego, da li je na samitu možda najavljeno tko će biti gosti u Kragujevcu?


Manfredi je već najavljen.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 12/03/2015 : 22:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Elderane84

Nadam se da neces protumaciti kao politicko ako napisem da je sustina naseg balkanskog poraza, u ljudskom smislu, ta sto ces uvijek naci dvojicu koji ce da se zakrve oko Teslinog porijekla, ali ces zato lupom morati da trazis jednog koji zna u nekoliko realnih recenica da objasni Teslino postignuce (ne racunajuci komunikacije sa vanzemaljcima ili super tajno oruzje koje su ukrali Amerikanci :) )



Ja sam ovo išao okrenuti na zajebanciju jer se uvijek iste prepirke vode, a Tesla i slični se ne mogu braniti jer nisu više među živima :) Uvijek se posthumno pripajaju čas jednom, čas drugom narodu a u stvari pripadaju svjetskoj baštini i njihova postignuća prevazilaze granice nacija. Neće prosječan Hrvat ili Srbin biti ništa pametniji ako prisvoji nekog 'dvojbenog', ali se to konstantno čini. Kompleks malih naroda.

Eto, ispričavam se što sam i nakon upozorenja nastavio, neka me se i izbaci ako treba, samo sam htio naglasiti da sam onaj telegram postao u ne baš ozbiljnom tonu.



Nisam ja mislio na tebe, niposto.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 13/03/2015 : 22:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote

Heheheheheh...

http://www.biscani.net/sandzacki-muftija-porucio-hrvatima-i-srbima-nikola-tesla-nije-vas-on-je-bio-cisti-musliman/

Wtf?
Go to Top of Page

Svet stripa
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 04/07/2012

Posted - 13/03/2015 : 22:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Svet stripa's Homepage  Send Svet stripa a Private Message  Reply with Quote
Још једном хвала свима и видимо се 3. априла на отварању школе стрипа у просторијама Америчког кутка, Зорана Ђинђића 10, Крагујевац


www.svetstripa.org.rs - facebook - twitter - instagram - you tube
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 14/03/2015 : 03:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
jadan Tesla, okreće se u grobu. Zaboli njega i za jedne i za druge, samo dajte mu mira.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 4.21 seconds. Snitz Forums 2000