forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Moj prvi strip
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 27/02/2016 : 15:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Znači ipak je zapelo u prometu.
Simpa je to što radiš, pa bi bilo šteta napustiti nešto u šta je uloženo toliko truda i provedenih sati za pločom.
Možda da probaš (uglavnom ne volim pametovati, pa je ovo čisto ideja) kratku formu.
Nešto kao četiri-pet sličica sa nekom idejom za vraćanje forme i razgibavanje.
Vidim po postovima da zamahuješ široko i da posvećuješ dosta vremena proučavanju stvari, pa bi se sigurno neka lijepa ideja rodila.
Ja bar znam da nije lako naći voljni momenat za potpunu realizaciju, jer čega sam se god primio na pola puta mi ponestalo snage, pa nikako kvalitetno završiti priču.
Projekt polica za hifu mi je ostao najdublje u sjećanju.
Nije mi se dalo otići kupiti željezo da je zavarim, nego sam sa fleksom odrezao komad ograde i uz pomoć štapa i kanapa napravio dotičnu (nije lose ispala još je danas u funkciji, samo malo bez finog završnog dodira).
Kad je žena vidjela šta sam napravio, njenom oduševljenju nije bilo kraja.
Naravno kao i svi pokajnici kupio žebelezo i složio ogradu.
Poučak ove priče, ajde se ti lijepo ponovo prihvati posla da možemo ko ljudi pametovati, jer čemu inače služi forum.


samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 27/02/2016 : 19:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Nije "zapelo u prometu".
Drago mi je da ti se sviđa ono što sam do sad nacrtao, ali meni se ne sviđa, odnosno, točnije rečeno, nije to ono što i kako želim crtati.
Ali daleko od toga da sam odustao od crtanja. Baš naprotiv, crtam više nego ikad u životu.
I nije problem u dužini forme - dapače, po prvi put vjerujem u strip na kojem radim.
Problem je trenutno samo u jednom - tehnici. Ne želim više crtati samo olovkom, odlučio sam savladati tuš i zabranio samom sebi objavljivati više išta što nije istuširano. A za ono što se meni u tušu sviđa treba vremena. Možda kroz tjedan-dva.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 27/02/2016 : 20:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Dat ću ti fore do Uskrsa.
Ako ništa ne objaviš čekam post 666 i dolazim sa seljacima i vilama po tebe.
Nadam se da ti je ovo dovoljna stimulacija.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 27/02/2016 : 20:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Dogovoreno!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 20/03/2016 : 21:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Evo, žena i moja malenkost smo ti lajkali na fejsu (njen profil, jer sam ja premlad da to imam).
To je samo da vidiš da se Uskrs bliži i da okupljam seljane sa vilama i bakljama.
Ja bih se na tvom mjestu požurio da bar neku aktivnost pokažem na fejsu ili blogu.
E sad, žena mi rekla da je simpa i puno bolje od onih stripova koje imam.
Ti koje imam su od Fibre, pa ti je to ili kompliment, ili uvreda kad to kaže netko ko ne čita stripove kao ona.
Sam izaberi, ne bi se štel mešat.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 20/03/2016 : 22:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
OK, evo, ako ni za koga drugoga, onda za tebe i gospođu, počet ću najkasnije od Uskrsa na Fejsu predstavljati strip na kojem radim.
Možda neću od samog početka stavljati čitave table, možda krenem jako plaho, samo sa pripremnim studijama, ali kad vidiš da sam otvorio album pod nazivom "Čega je pun Mjesec" (tako će se zvati strip) - to je to.
Hvala na podršci!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 20/03/2016 : 22:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Jeee!
Volim exkluzivu.
Onaj primjerak iz štamparije sa rednim brojem 001, želim da krasi moje police.
Naravno potpisan i sa posvetom.
Nije važno koliko će vremena trebati za to, jer smo strpljivi i puni vjere.
Vidiš da smo ti odobrili i probijanje roka (bilo je prije, a sad je poslije Uskrsa).
Pojedi u miru šunku i francusku, pa na posao.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam

Edited by - ivi skoj on 20/03/2016 22:59:45
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 10/04/2016 : 14:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Khmm, još čekam.
Žena izvještava da još ništa nije exkluzivno objavljeno.
Čak ni datum objave ili najava.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 10/01/2017 : 15:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
znači nema više tabli...
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 20/03/2017 : 21:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Kako vrijeme leti.
Još malo pa Uskrs.
Preda mnom je sve manje budućnosti, a sve više prošlosti, pa ko zna hoću li ikada više vidjeti vjeverice.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 20/03/2017 : 22:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Vjeverice ne, ali uskoro ces vidjeti hrpu majmuna.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/03/2017 : 16:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Evo, pokušao, ali nisam došao do riješenja.
Kakve majmune?

Možda sam se fokusirao na pogrešan dio posta.


samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 22/03/2017 : 16:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
U stripu koji trenutno crtam nema vjeverica, ali ima majmuna.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/03/2017 : 17:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujem kolega.
Učinilo mi se da je jednadžba neriješiva za moju malenkost.
Da sam se bar prije dosjetio pitati, ne bi proveo besanu noć.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 24/02/2024 : 00:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Samo da ovo popnem prema vrhu da se vidi kako se nekad čakulalo i lažno nadalo u bolja vremena i dovršenje stripova.

Sad sam se prisjetio, gdje je mogorovic, bio je super simpa lik?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000