forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor gigant 7
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/04/2015 : 13:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Dobro, znači nije to na duže staze kako sam mislio; bubam, npr. od talijanske 650-ice pa naprijed sve kao Giganti? Mada nikad ne reci nikad i oni ako vide da će to proći brzo će naći novu epizodu da je spakiraju kao Gigant.
A svi izdavači misle na sebe, to je shvatljivo


Mortimer a pogotovo hellingen...
S tim da bi Lu mogao Hellingena dodatno uljepsat i ukrasit, malo senzacije najava... da vids za nekih stotinjak kuna trazit ce se broj vise.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/04/2015 : 13:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Tonka24

Pa ja prvi cu uzimati...ali to je " prljava " igra, oni ne graju za nas clanove vec samo za svoj dzep.


I u čemu je tu problem?


OFF TOPIC
Ni u cemu...to je po meni nepravedno...ali eto zivimo u takvom svijetu gdje je to normalno...gdje je iskljucivo vlastiti interes i vlastita sebicnost u prvom planu...ja kao netko kome to nije u planu sam automacki u kontradiktornosti sa svijetom u kojem zivimo i sa sammim sobom

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/04/2015 : 13:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


Po onome sto sam sada vidio Nuccio je religija po meni bolji i od Ferrija.


Nuccio je JEDINI Zagorov crtac koji zadovoljava skoro sve ukuse fanova.
Uvijek se mogu naci oni koji ce kritikovati Rubinija, Vernija, Chiarollu ili Laurentija, kod Nuccija je to rijetkost. Njegov spoj modernog i klasicnog crteza je ocigledno pun pogodak.


Na karijolaša sam se naviknuo, na Vernija se nije tesko naviknuti s obzirom na stil,Lauretija isto gutam nekako, privikao sam se, Rubini je za mene novost...nekako mi se najteze priviknuti na to kako crta chica, pa i zagora ali nekako to zasad uspjevam.
A Nuccio...mogao bi bibliju napisati ali dovoljno je reci da mi je bolji od Ferrija.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000