forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 43 - Treći zavjet
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/04/2020 : 12:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Savicu nije to bitnije vec je bitno koliko i drugi aspekti. Sve drugo si promasio debelo.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 31/12/2020 : 12:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Već par dana ovo pokušavam čitati i moram priznati da mi ide puno slabije nego šta sam očekivao. Prvi album mi je bio ajmo reći zanimljiv i zainteresirala me radnja, al bokte, šta ide dalje, to postaje sve gore i gore. Priča je zbrda zdola, tu ne znaš ko pije, a ko plaća... Trenutno sam na polovici trećeg albuma i baš se mučim da nastavim čitati dalje. Sve je to skupa poprilično razbacano, dijalozi su mi pomalo generični i imam osjećaj kao da likovi samo trče s jedne lokacije na drugu, bez da priča nešto puno napreduje. Tematski sam očekivao da će mi se svidjeti jer volim ove šeme ala Indiana Jones i Da Vincijev Kod, al Treći Zavjet mi je baš kaotičan i neuvjerljiv.

Kažete da je Julije bolji od ovoga? Ajde, dati ću i njemu šansu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 31/12/2020 : 12:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Julije je izvanredan i kronološki prethodi ovome.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/12/2020 : 12:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ni meni se ovaj nije svidio, a Julija sam čitao samo privju i to malo mi se učinilo poprilično bolje.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/03/2022 : 13:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Uh, kako je ovo meni bilo zamorno za pročitati. Mislio sam da će mi se svidjeti ako je ideja imalo slična Ecovom Imenu ruže. I stvarno lijepo počinje, onako intrigantno, zavodljivo, navodi te na čitanje. Ali kako priča odmiče dalje sve se pretvara u jedan kaotičan slijed događaja koji su u velikom dijelu nelogični. A ogromna količina teksta u pojedinim dijelovima potpuno guši radnju.

Ono što me je još više iritiralo je sami crtež, odnosno kadriranje scena. Ne znam za druge, ali ja sam imao problema u razumijevanju nekih vinjeta. Pa se prvo zabuljim, pa pokušavam odgonetnuti što vidim i što je autor htio prikazati.

Na kraju svega mi je žao, nakon što sam oba integrala istovremeno nabavio, što nisam Julija prvo čitao pa tek ovo. Ipak mi je smislenije da se on prvo čita iako je puno kasnije izašao.

7,5/10
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/03/2022 : 15:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Darežljiviji si s ocjenama nego Anto Ovo po meni ne bi išlo preko 6/10.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/03/2022 : 18:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kako je u Antiše, ali meni je petica najniža ocjena.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/03/2022 : 18:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ne znam kako je u Antiše, ali meni je petica najniža ocjena.



Dobro je, u njega je vjerojatno 7

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/03/2022 : 20:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ne znam kako je u Antiše, ali meni je petica najniža ocjena.


tako je bilo pre - od 5 do 10
sad sam prešao na 1 do 5+

inače,Džeri samo nastavi sa komentarima - ti si mi masthev za čitanje postova.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mushe_m
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
39 Posts

Member since 28/01/2022

Posted - 29/07/2022 : 09:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mushe_m a Private Message  Reply with Quote
Interesantna slučajnost, dok gotovo svi na forumu kude ovaj strip dotle ga je gotovo nemoguće kupiti. Kao da je u zemlju propao, Julije je super, mada je na kraju malo zbrzano.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/07/2022 : 10:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mushe_m

Interesantna slučajnost, dok gotovo svi na forumu kude ovaj strip dotle ga je gotovo nemoguće kupiti. Kao da je u zemlju propao, Julije je super, mada je na kraju malo zbrzano.



Pa rasprodan je ima već koja godina.
Ima ga u Hr knjižnicama za posudbu i stvarno nije nešto i Julije je dosta bolji.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

mushe_m
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
39 Posts

Member since 28/01/2022

Posted - 30/07/2022 : 18:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mushe_m a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by mushe_m

Interesantna slučajnost, dok gotovo svi na forumu kude ovaj strip dotle ga je gotovo nemoguće kupiti. Kao da je u zemlju propao, Julije je super, mada je na kraju malo zbrzano.



Pa rasprodan je ima već koja godina.
Ima ga u Hr knjižnicama za posudbu i stvarno nije nešto i Julije je dosta bolji.


Ma vjerujem, no ovaj žanr stripova me kao magnet privlači i čitam sve iz ovog spektra. Na žalost nedostupno mi je, jer sam relativno kasno vidio da je nešto ovako izdano...
Hvala BTW
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000