forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Kategorije aukcija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/04/2015 : 14:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Koliko teško je predmet aukcije smjestiti u pravu kategoriju??
Izgleda da je za to potreban doktorat.
Npr. u kategoriji OSTALO a to ne bi trebali biti stripovi,knjige,filmovi,albumi i sličice,igre,glazba i originalni crteži(jer imaju svoje kategorije)ima 3609 aukcija!!!!!!!!!
A od tih 3609 aukcija jedno 3500 je krivo smješteno.
Kako ti ljudi misle prodati svoje stvari ako ih smjeste u kategoriju u koju ne pripadaju??

Ja sam fetišist papira!

SyncMaster700NF
Starting Member

Croatia
16 Posts

Member since 10/06/2009

Posted - 26/04/2015 : 15:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send SyncMaster700NF a Private Message  Reply with Quote
Jaki prika....(dalje znas... :-) ...)...
Dakle, imam ja jednu teoriju o tome..ako dozvolis...
Znaci, jedan dio ekipe se ne bavi stripovima toliko ozbiljno kao...recimo ti....za koga se stvarno moze reci da se dobro kuzis u stripove...vec ljudi onako usput stave pa ako ide - ide.
Ili cak mozda i ne znaju gdje spada tamo neki eks ili stripoteka ili zabavnik ili tko zna sta...da o egzoticnijim edicijama niti ne pricamo...
Eto....tako ti se meni cini. A dio ekipe sigurno sve ovo skupa ni ne dozivljava nesto preozbiljno pa tamo neke kategorije nisu ni vazne zar ne o
Go to Top of Page

SyncMaster700NF
Starting Member

Croatia
16 Posts

Member since 10/06/2009

Posted - 26/04/2015 : 15:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send SyncMaster700NF a Private Message  Reply with Quote
Ups...ovaj "o" na kraju je viska....
:-))))))
Go to Top of Page

SyncMaster700NF
Starting Member

Croatia
16 Posts

Member since 10/06/2009

Posted - 26/04/2015 : 15:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send SyncMaster700NF a Private Message  Reply with Quote
I jos nesto...kakva ti to zastava mase ispod posta?!
Pa ja bio uvjeren da ti navijas za Dinamo?!
Reci molim te da ne grijesim...!!
Go to Top of Page

SyncMaster700NF
Starting Member

Croatia
16 Posts

Member since 10/06/2009

Posted - 26/04/2015 : 15:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send SyncMaster700NF a Private Message  Reply with Quote
Jaki prika....(dalje znas... :-) ...)...
Dakle, imam ja jednu teoriju o tome..ako dozvolis...
Znaci, jedan dio ekipe se ne bavi stripovima toliko ozbiljno kao...recimo ti....za koga se stvarno moze reci da se dobro kuzis u stripove...vec ljudi onako usput stave pa ako ide - ide.
Ili cak mozda i ne znaju gdje spada tamo neki eks ili stripoteka ili zabavnik ili tko zna sta...da o egzoticnijim edicijama niti ne pricamo...
Eto....tako ti se meni cini. A dio ekipe sigurno sve ovo skupa ni ne dozivljava nesto preozbiljno pa tamo neke kategorije nisu ni vazne zar ne o
Go to Top of Page

SyncMaster700NF
Starting Member

Croatia
16 Posts

Member since 10/06/2009

Posted - 26/04/2015 : 15:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send SyncMaster700NF a Private Message  Reply with Quote
Evo vidis koliko sam nevjest na forumu..sad mi se nekako dvaput pojavio ovaj prvi post a nemam pojma kako mi se to dogodilo...i to si sve ti Jaki moj kriv...da ne pises kojesta po forumima...ne bi ni ja ispao ovako blesav....
😆
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 26/04/2015 : 21:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
ako si lupkao po tabletu pišući po forumu dešavalo se to i meni da mi dupla, a majkemi da sam pritisnuo samo jednom "Submit reply" ... ostalo je misterij ;o)))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000