forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Centaurus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 02/05/2015 : 16:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
Centaurus

1. Het beloofde land

Obecana zemlja

Leo
Rodolphe
Janjetov

Danas vidio u prodavnici. Nisam (jos) kupio. Malo me odbija Zoranov crtez, ne volim kako ljudima (muskarcima i zenama) crta cetvrtasta lica i previse razmaknute oci. Strip je vrlo lose obojen.





U ne tako dalekoj buducnosti, prezivjeli sa ove nase planete konacno su pronasli obecanu zemlju...

Ogromni svemirski brod napustio je Zemlju koja umire. Izmjenilo se dvadeset generacija od polaska. Ponestaje energije i mora se pronaci neki svijet gdje bi se mogli nastaniti. Vera, planeta u sistemu zvijezde Proksima Kentauri, izgleda da je pogodna. Posada koja je poslata u izvidjanje, gubi vezu sa maticnim brodom i otkriva misteriozni svijet... Da li je ovaj svijet bezbjedan? Sta se desilo onima koji su ostavili ruseveine iza sebe? Da li su otisli i zasto?

Nekoliko strana na ovom linku:

http://www.silvesterstrips.nl/strips/centaurus/1-beloofde-land/


anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/05/2015 : 18:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ajde obavezno javi utiske ako kupiš album.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6841 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 03/05/2015 : 01:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Bojenje je za kompjuterski kolor zanatski O.K. , nije vrlo loše. U najgorem slučaju prosečno.
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 03/05/2015 : 14:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
Sta je ovo, samo se Supermeni javljaju?


Inace, vas dvojicu brkam, valjda sto vam ime pocinje sa "A" i slican vam je avatar...

Ne volim kompjuterski obojene (ili nacrtane) stripove. Sve sto se uradi rukom je mnogo postenije, prirodnije i obicno ljepse.


Ovo me podsjeti na nesto sto sam cuo neki dan - na nekom albumu Discipline Kicme cuje se razgovor Koje i VD-a, dok prave neki miks Decje pesme. VD hoce da ubaci ritam masinu, a Koja se malo protivi, on kao voli vise "prirodne" stvari. Na to mu VD odgovori: "Pa sto onda sviras na elektricnoj gitari, sviraj na nekom bambusu..."

Edited by - etmgosa on 03/05/2015 14:33:55
Go to Top of Page

stray_cat
Starting Member

23 Posts

Member since 13/05/2015

Posted - 27/06/2015 : 22:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send stray_cat a Private Message  Reply with Quote
obozavam kupovati stripove, ovo sam dobila na poklon u svojem strip ducanu. obozavam otici tamo i blebetati sa ekipom jer znaju sve i svasta, kad sto novo dolazi, kad ce doci neko od balkanaca u ducan crtati

opcenito kod svakog stripa pronalazim ono sto mi je dobro, nemam potrebu pljuvati po necemu sto ljudi odrade 100 puta bolje od mene (ni ne pokusavam, nemam nikakvog talenta n iideja za crtati stripove sto me ne sprijecava da ih mahnito kupujem i citam, i uzivam)

ok je imati svoj ukus, ali ukus nije apsolutna mjerna jedinica za kvalitetu
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 03/07/2015 : 18:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stray_cat

...pljuvati po necemu...



Pljuvanje? Gdje ti vidis pljuvanje?
Vrlo teska rijec.
Izgleda da me ne poznajes.

Napisao sam svoje misljenje, neko ce se sloziti, neko nece. Nema tu ni p od pljuvanja.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000