forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Natječaj za naslovnicu knjige
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

manhunter
Moderator



Switzerland
24700 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/06/2015 : 20:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ne postoji mogućnost da se vidi post pre edita, ali bih ja rekao da je 95% isti kao i sada.
Ja ga uopšte nisam doživeo napadnim ili bahatim, zato su me začudile reakcije. A video sam post pre nego što je bilo ko nešto napisao u ovom topicu.
Izgleda da je bilo "nečeg" što je povelo ljude u pogrešnom smeru, ali ne bih znao šta je to bilo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24700 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/06/2015 : 20:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
I da dodam još: "krivi" ste svi po malo. I postavljač topica, koji nije stao na loptu i pobiže objasnio situaciju, a i ostali koji su, ruku na srce, ipak malo pregrubo krenuli na njega.

Nadam se da će se situacija promeniti.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1966 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 17/06/2015 : 21:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ne postoji mogućnost da se vidi post pre edita, ali bih ja rekao da je 95% isti kao i sada.
Ja ga uopšte nisam doživeo napadnim ili bahatim, zato su me začudile reakcije. A video sam post pre nego što je bilo ko nešto napisao u ovom topicu.
Izgleda da je bilo "nečeg" što je povelo ljude u pogrešnom smeru, ali ne bih znao šta je to bilo.


Moguce je da si u pravu i da sam ja reagira na njegov odgovor xilirionu koji mi je djelova bahat a ne na prvi post.Uglavnom zao mi je sta je dobrim dijelom i mojom krivicom ovaj topic otisa u krivom smjeru,nije mi to bila namjera.
Go to Top of Page

kosinusoid
New Member



190 Posts

Member since 30/05/2015

Posted - 17/06/2015 : 22:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kosinusoid a Private Message
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by manhunter

Kako ga niste napali? Ispade da je čovek bahat, umišljen i bezobrazan, samo zato što je tražio nešto "besplatno".

Pa ako vam ne odgovaraju uslovi, vi se ne javljajte i gotovo.

Temu neću zaključati, ali ću smatrati offtopicom svaku dalju raspravu na temu "sram te bilo da ovako nešto pitaš".
Molim sve da se drže pravila foruma.

Hvala na razumevanju.


Mene samo jedna stvar zanima,moze li se ikako provjerit kako je izgleda prvi post prije nego ga je kosinusoid editira?Ja san bia tu na forumu kad je post stavljen i zaklea bi se da je bia dosta drugaciji nego kakav je sad.Povrsan kakav jesan posli vise nisam ni cita taj post,svoj komentar sam ostavia na osnovu onog kako sam ga ja tada dozivia.Ali moguce je da sam ja i krivo procita,umoran san i sjeban ovih dana od posla,razdrazljiv jos vise tako da ako san u krivu i ako je i prva verzija oglasa bila vise manje kakva je i sad ,ja cu se bez ikakvog problema ispricat kosinusoidu za svoj prvi post na topicu,svi ostali postovi su bili vise manje reakcija na njegove tako da sam tu kriv koliko i on.



Sori stari, meni ovo graniči s ludilom.

U editu sam nadodao svoj mail, apsolutno ništa nije izbrisano, točnije ovo: Radove možete slati na: 7odevet@gmail.com ili ih jedostavno postati na ovu temu.

EDIT: Uostalom, tema je pokrenuta 14/06/2015 u 23:08:41,editirana nakon 7 minuta, točnije u 23:15:43. Vaše reakcije počele su pristizati tek idući dan 15/06/2015.

Edited by - kosinusoid on 17/06/2015 22:43:29
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1966 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 18/06/2015 : 06:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message
Sorry ali obeca san samom sebi da necu vise trosit vrime na raspravu sa tobom tako da sam ja zavrsia sa ovim topicom.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24700 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/06/2015 : 18:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by kosinusoid



quote:
krivu i ako je i prva verzija oglasa bila vise manje kakva je i sad ,ja cu se bez ikakvog problema ispricat kosinusoidu za svoj prvi post na topicu,svi ostali postovi su bili vise manje reakcija na njegove tako da sam tu kriv koliko i on.



Sori stari, meni ovo graniči s ludilom.





Vidiš, upravo zbog ovakvih tvojih reakcija je i krenula lavina "napada" na tebe. Thorgal fino ponudi "ruku pomirenja", a ti reaguješ ovako???

Eto, posle ovoga mislim da stvarno može ključ na topic, kao što si i tražio.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 18/06/2015 18:57:59
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000