forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor spec. ljeto ´15 - Christopher mora umrijeti
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/08/2015 : 19:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
pročitao prije nekih tjedan dana,
nije loše,solidno.
mali chris me podsjeća na unuka od moje susjede,isto se tako zabulji u tebe,dere se po dvorištu,samo što je on iritantan i bez nekih posebnih moći

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 08/08/2015 19:47:12
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/08/2015 : 16:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Procitao i ja.
Spadam u tabor onih kojima je ovo bezveze.
Iako Venturi i nije tako los.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 14/08/2015 : 11:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Maloprije procitao.
Zabavno i zanimljivo da se procitalo u jednom dahu. Jedan od boljih specijalaca od zadnjih 6 ili 7.
I vise nego solidno.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 14/08/2015 : 12:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Priča je pristojna, ali koliko se slučajnosti poklopilo to je bilo malo previše. Djetetu trebaju roditelji, evo baš imamo bračni par koji ne može imati djecu.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 28/07/2016 : 08:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ponovio ovog špecijalca.ha,šta reći...neka zlatna sredina tih specijalnih izdanja.nit toliko loše a nit dobro.možebitno je riječ prosječno koju tražim.klasična priča o nevoljenom djetetu..tata ga nije volio,mama ga nije štitila i nakon što je svojim moćima uništio njihovu prekrasnu obiteljsku palaču ,ostavili ga u šumi da ga međedi mrki pojedu..bla,bla(to je jedna obitelj u japanu uradila.ima možda mjesec dana od te vijesti.ostavili ga u šumi tjedan dana,da se mali nauči reda).da se radnja odvija u današnje vrijeme,mali chris bi postao il đanki il alkić ili bi se učlanio u neku od iljadu pravaških stranaka.ha,ali tu klasično odlazi bestraga i dovraga jer taj mali ima neke posebne psikičke moći ali ih upotrebljava u loše svrhe,samo sa jednim ciljem.tim svojim moćima ulazi u mozgove drugih i čačka po njima(fala bogu pa umene nema šta čačkat) da bi oni njega ubili.jell se valjda mali ne može sam ubit.to mi je malkice blesavo.al tu opet ima jedna finta iliti caka..oni ne mogu n jega ubiti već se porokavaju međsobno kopljima,noževima,sikirama,pušketnama i drugim hladnim i vatrenim oruđem i oružjem.krv štrca,kosti pucaju,mrtvije na sve strane i onda tu stupa na scenu naš zagor,pa tu ima malo očinskog tapšanja,propovijedanja i zanovijetanja.a ima i jedna jalova žemska koja ima muža ko fol nekog doktora koji bi malog ladnim oblozima liječio.pa ga oni usvajaju i prisvajaju da se brinu o njemu.he,jel to bila baš toliko pametna ideja daju naznake na zadnjoj stranici ovog stripa.

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 28/07/2016 09:13:26
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/07/2016 : 11:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Užasna priča, pročitao sam je jednom prošle godine i ne vjerujem da budem više.
Nadam se samo da neće doživjeti nekakav nastavak.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/07/2016 : 21:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Tjerate me baš da ga pročitam, iz puke radoznalosti?
Eno ga drijema netaknut u redovima polica od dana kad sam ga kupio, a uzeo ga odmah drugi dan nakon što se pojavio na kiosku.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/07/2016 : 23:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Pričekaj još malo :)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/07/2016 : 23:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A može i malo više, ništa posebno neće propustiti onaj tko ne pročita ovu nevolju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 30/07/2016 : 23:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma ništa lakše, nije mu još došlo vrijeme.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4335 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/08/2016 : 08:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
a što je sa zagorovim specijalima? oće izać ovo ljeto koji?
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000