forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi 22 - Spasilačka ekspedicija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/08/2015 : 14:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

Ne kupujem Maxije jer je kvalitet sve lošiji, ne treba mi to.
Za ovaj broj sam hteo da napravim izuzetak, ipak je legendarna Ukleta zemlja u pitanju. Čak sam bio spreman i da progutam nekako užasni i iritantni Sediolijev crtež, ali posle ovih komentara da je i priča loša, mislim da ću odustati.


ko ti je kriv kad vjeruješ jednima više nego drugima...
Maxi je vrhunski a crtež podnošljiv.
ako ti žao novca kupi bar kad stignu kompleti pa ti vidi na svoje oči...hvale jednih i gunđanje drugih nije relevantno...
Ja ne gledam na komentare, kad bi se na njih ozirao nebi čitao ni MARKA, BLEKA, MIKIJA a pogotovo ne najbolji strip svih vremena
MALOG RENDŽERA-KIT TELLERA!

Edited by - teller on 23/08/2015 14:18:44
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 23/08/2015 : 14:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Zagor se kupuje makar nemaš novaca za kruh.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 23/08/2015 : 15:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Bat Baterton

Ne kupujem Maxije jer je kvalitet sve lošiji, ne treba mi to.
Za ovaj broj sam hteo da napravim izuzetak, ipak je legendarna Ukleta zemlja u pitanju. Čak sam bio spreman i da progutam nekako užasni i iritantni Sediolijev crtež, ali posle ovih komentara da je i priča loša, mislim da ću odustati.


ko ti je kriv kad vjeruješ jednima više nego drugima...
Maxi je vrhunski a crtež podnošljiv.
ako ti žao novca kupi bar kad stignu kompleti pa ti vidi na svoje oči...hvale jednih i gunđanje drugih nije relevantno...
Ja ne gledam na komentare, kad bi se na njih ozirao nebi čitao ni MARKA, BLEKA, MIKIJA a pogotovo ne najbolji strip svih vremena
MALOG RENDŽERA-KIT TELLERA!



Možda je tebi podnošljiv, ali poznavajuću Bata (a poznajem ga dobro) znam da sigurno neće olako progutati Sediolijevo smeće od crteža.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 23/08/2015 15:57:15
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/08/2015 : 20:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

Ne kupujem Maxije jer je kvalitet sve lošiji, ne treba mi to.
Za ovaj broj sam hteo da napravim izuzetak, ipak je legendarna Ukleta zemlja u pitanju. Čak sam bio spreman i da progutam nekako užasni i iritantni Sediolijev crtež, ali posle ovih komentara da je i priča loša, mislim da ću odustati.


Gledaj sebe a ne druge...
Uostalom prica je u redu nakon citanja par dana ostaje mi u sjecanju cak je svrstavam u neke legendarne epizode...prica je dobra samo s obzirom na potncijal mogla je biti bas vrhunska...crtez je sasvim dobar...eto necu biti subjektivan pa reci da je vrlo dobar.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/08/2015 : 21:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Zagor se kupuje makar nemaš novaca za kruh.


Zagor se kupuje makar ti žena nema novaca za always i slične proizvode.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/08/2015 : 21:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

Ne kupujem Maxije jer je kvalitet sve lošiji, ne treba mi to.
Za ovaj broj sam hteo da napravim izuzetak, ipak je legendarna Ukleta zemlja u pitanju. Čak sam bio spreman i da progutam nekako užasni i iritantni Sediolijev crtež, ali posle ovih komentara da je i priča loša, mislim da ću odustati.


Nećeš ništa propustiti, ustvari hoćeš - lošu priču.

Ako te zanima nešto detaljnije, pogledaj moj komentar.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/08/2015 : 12:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
loš maxi, očekivao sam više, čak mi n esmeta uloga Staglera, jer meni je on bio "sumljiv" že kod prvog pojavljivanja (Nepoznati svijet,...) tako da mi je to bilo nekako očekivano,...šteta što je umro, jer mi je simpatičan lik, mogli su ga strpati u Zatvor pa bi se još nekada pojavio....u biti šteta i za tu Ukletu zemlju, da je tako završilo, jer su sebi zatvorili vrata za neki treči nastavak,....zabili su sebi autogol haha.

Mogla (ili trebala) j ebiti to bolja priča, bolje iskorišteno sve skupa,...ali dobili smo nešto bez veze....šteta, upropastili su to
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/01/2016 : 22:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Napokon pročitao ovo. Jedva.
Ako su maxiji poligon za uvježbavanje crtača koji su preloši za redovnu seriju čak ni tada ne ispunjavaju svrhu.
Scenaristički, vrlo loše, prepuno predvidljivosti i nedorečenosti, crtački "sediolijevski".
Dok su Cassarovi ili Gramaccioni u ekipi, čak i nije tako loš, haha.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/01/2016 : 22:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I ja sam nakon polovine bio pomislio kako je ovo loše, ali se onda dogodio preokret sa Stagglerom i kada se uz to dodaju još neki detalji priča je na kraju ispala solidna.
Naravno da nije na razini prvog putovanja u Ukletu zemlju ali to nisam ni očekivao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/01/2016 : 23:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

I ja sam nakon polovine bio pomislio kako je ovo loše, ali se onda dogodio preokret sa Stagglerom i kada se uz to dodaju još neki detalji priča je na kraju ispala solidna.
Naravno da nije na razini prvog putovanja u Ukletu zemlju ali to nisam ni očekivao.



To je dobar pristup. Spustiš letvicu, ne razočaraš se previše.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 04/01/2016 : 23:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
fala bogu i dalje kupujemo sc.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/01/2016 : 22:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

fala bogu i dalje kupujemo sc.



Uvijek, nađe se i pokoji HC, ali SC je duša stripa
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/01/2016 : 09:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
malo me iznenadilo da je stegler ispao takvo đubre na kraju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/01/2016 : 11:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I mene je iznenadilo, a kada sam u prvom pojavljivanju najviše sumnjao u njega da je izvršio pljačku onda je na kraju ispao poštenjačina, dobro su ga zamaskirali u oba slučaja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/01/2016 : 12:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
počeo sam sumnjati u njega ranije, ali sam odbijao do samog kraja prihvatiti da je baš on izdajnik. Iz uklete zemlje mi je ostao simpatičan jer je tamo nepravedno optuživan.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/01/2016 : 14:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Svakako zanimljiv Rauchov obrat. Rijedak je prelazak na dark side što se Bonellija tiče.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/01/2016 : 15:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Šta ja znam ,... meni i klincu je bila Spasilačka ekspedicija odlična...
ne volim previše Sediolija ali tu mi je bio dobar..
možda zato jer sam strip čitao usred ljeta na plaži uz more na laganom povetarcu...
nije nevažno i trenutno razpoloženje i okruženje za užitak čitanja.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/01/2016 : 16:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I onaj medicinski razlog koji je doveo do ponovnog odlaska u Ukletu zemlju izgleda mi malo inovativnije nego da se opet posegnulo za stvaranjem nekakvog oružja ili sličnih stvari.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/04/2016 : 10:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

I onaj medicinski razlog koji je doveo do ponovnog odlaska u Ukletu zemlju izgleda mi malo inovativnije nego da se opet posegnulo za stvaranjem nekakvog oružja ili sličnih stvari.



Hmm... čitao prošli mjesec i zaboravio. Može li itko napisati taj medicinski razlog, onako pod "Spojler" žutom bojom

loading...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/04/2016 : 11:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Riječ je o smoli neke biljke mesožderke iz koje se dobija sredstvo za ublažavanje boli, neka vrsta anestezije koja u to vrijeme još nije postojala u medicini.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/04/2016 : 11:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Hvala Dodsferd

loading...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 26/07/2016 : 11:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
jako dobar maxinjo.naravno,efekt misterioznosti i neočekivanog koji je toninelli u svom remek djelu postigao ovdje blijedi jer već znamo šta nas očekuje u tom i od boga zaboravljenom okolišu.zato rauch pokušava(i uspio je)sa dodavanjem nove mutirane flore i faune(najbolje su mi leteće mesožderke meduze),motivom odlaska grupe ljudi u tu prokletu močvaru,i neočekivanim stagglerovim preobratom u zločinca.ali kako se kaže,pare kvare ljude.(osim zagora).još nisam načisto da li je rauch trebao izvesti onakav apokaliptični kraj uklete zemlje,možda bi neki scenarist kasnije i mogao još nešto izvući.i neću mu oprostiti što nije ubacio toninellijeve a meni najdraže mutirane žabe mesožderke koje hraćkaju kiselinu pogubnu za ljude.ima jedna scena,ključna za prvu ukletu zemlju,no ovdje nebitna za radnju ali je odlično uklopljen simpatičan mali detaljčić.sedioli standardno solidan,a naslovnica najslabija karika ovog maxija.

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 26/07/2016 12:17:29
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/07/2016 : 14:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Žabe su bile zakon u prvom pojavljivanju ali mislim da ovdje nije bilo potrebe za njima, bilo mi je bolje za vidjeti nešto novo kao npr. one spodobe koje bacaju ubojite bodlje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000