forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 237 - Alligator Bayou
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/07/2015 : 15:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Mislim svaki dan epizodu dvije

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/07/2015 : 15:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kao dijete sam znao procitati u cijelom danu po 15 epizoda

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/07/2015 : 15:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja nikada nisam u istome danu pročitao više od 3-4 redovna broja, ali ja sporo čitam jer mi se oko dugo zadržava na crtežu (ako je dobar).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/07/2015 : 08:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


S druge strane ne znam kakoiodakle mi snage odoljevati vec skoro treca godina, uvjekkrenem od zamke u sumi pa ia cilj do troglave adzaje, ali svaki puta ponavljam...jer koliko god tesko mi tako ce biti i slade procitati sve u jednom dahu...kakve samo price cekaju


Ne preporucujem ti to. Sjecam se kad sam prije nekog vremena procitao jedan cijeli americki serijal od 50+ svesaka za nekoliko dana, nakon nekoliko mjeseci blage veze nisam imao o cemu se tu radilo.

Previse informacija odjednom nije dobro, mozak ne uspije sve to da preradi i malo toga ti ostane u glavi. Pogotovo kod slabijih pricica je to dodatni problem, nabacis sebi prebrz tempo, samo da bi sto prije dosao do naredne epizode jer znas da imas jos cijelo brdo stripova ispred sebe.

Ja bih ti preporucio da, na primjer, vec sada krenes sa iscitavanjem i svaki dan konzumiras po jednu svesku. To ti ne oduzima mnogo vremena, nije prebrzo i vise ce ti informacija ostati u glavi.
Takodje, nakon procitane price ostavi komentar na recenzijama, to ti moze pomoci ukoliko se prije ili kasnije ne budes mogao da sjetis odredjenih prica. ;)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/07/2015 : 09:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


S druge strane ne znam kakoiodakle mi snage odoljevati vec skoro treca godina, uvjekkrenem od zamke u sumi pa ia cilj do troglave adzaje, ali svaki puta ponavljam...jer koliko god tesko mi tako ce biti i slade procitati sve u jednom dahu...kakve samo price cekaju


Ne preporucujem ti to. Sjecam se kad sam prije nekog vremena procitao jedan cijeli americki serijal od 50+ svesaka za nekoliko dana, nakon nekoliko mjeseci blage veze nisam imao o cemu se tu radilo.

Previse informacija odjednom nije dobro, mozak ne uspije sve to da preradi i malo toga ti ostane u glavi. Pogotovo kod slabijih pricica je to dodatni problem, nabacis sebi prebrz tempo, samo da bi sto prije dosao do naredne epizode jer znas da imas jos cijelo brdo stripova ispred sebe.

Ja bih ti preporucio da, na primjer, vec sada krenes sa iscitavanjem i svaki dan konzumiras po jednu svesku. To ti ne oduzima mnogo vremena, nije prebrzo i vise ce ti informacija ostati u glavi.
Takodje, nakon procitane price ostavi komentar na recenzijama, to ti moze pomoci ukoliko se prije ili kasnije ne budes mogao da sjetis odredjenih prica. ;)


Upravo ovo ja prakticiram i stvarno puno pomogne, jer tko bi se nakon par mjeseci sjetio onih priča iz početne faze serijala gdje dosta njih toliko sliče jedna drugoj.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/07/2015 : 16:15:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


S druge strane ne znam kakoiodakle mi snage odoljevati vec skoro treca godina, uvjekkrenem od zamke u sumi pa ia cilj do troglave adzaje, ali svaki puta ponavljam...jer koliko god tesko mi tako ce biti i slade procitati sve u jednom dahu...kakve samo price cekaju


Ne preporucujem ti to. Sjecam se kad sam prije nekog vremena procitao jedan cijeli americki serijal od 50+ svesaka za nekoliko dana, nakon nekoliko mjeseci blage veze nisam imao o cemu se tu radilo.

Previse informacija odjednom nije dobro, mozak ne uspije sve to da preradi i malo toga ti ostane u glavi. Pogotovo kod slabijih pricica je to dodatni problem, nabacis sebi prebrz tempo, samo da bi sto prije dosao do naredne epizode jer znas da imas jos cijelo brdo stripova ispred sebe.

Ja bih ti preporucio da, na primjer, vec sada krenes sa iscitavanjem i svaki dan konzumiras po jednu svesku. To ti ne oduzima mnogo vremena, nije prebrzo i vise ce ti informacija ostati u glavi.
Takodje, nakon procitane price ostavi komentar na recenzijama, to ti moze pomoci ukoliko se prije ili kasnije ne budes mogao da sjetis odredjenih prica. ;)


Onda da pocem od prvog broja? Jedna prica po danu ili sveska, sto preporucujes?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 07/07/2015 : 16:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


S druge strane ne znam kakoiodakle mi snage odoljevati vec skoro treca godina, uvjekkrenem od zamke u sumi pa ia cilj do troglave adzaje, ali svaki puta ponavljam...jer koliko god tesko mi tako ce biti i slade procitati sve u jednom dahu...kakve samo price cekaju


Ne preporucujem ti to. Sjecam se kad sam prije nekog vremena procitao jedan cijeli americki serijal od 50+ svesaka za nekoliko dana, nakon nekoliko mjeseci blage veze nisam imao o cemu se tu radilo.

Previse informacija odjednom nije dobro, mozak ne uspije sve to da preradi i malo toga ti ostane u glavi. Pogotovo kod slabijih pricica je to dodatni problem, nabacis sebi prebrz tempo, samo da bi sto prije dosao do naredne epizode jer znas da imas jos cijelo brdo stripova ispred sebe.

Ja bih ti preporucio da, na primjer, vec sada krenes sa iscitavanjem i svaki dan konzumiras po jednu svesku. To ti ne oduzima mnogo vremena, nije prebrzo i vise ce ti informacija ostati u glavi.
Takodje, nakon procitane price ostavi komentar na recenzijama, to ti moze pomoci ukoliko se prije ili kasnije ne budes mogao da sjetis odredjenih prica. ;)


Onda da pocem od prvog broja? Jedna prica po danu ili sveska, sto preporucujes?


Ja bih ti preporučio do 250 stranica da ti bude dnevni limit, to ti je onako taman, barem meni, nije previše zamorno, a nije ni presporo.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/07/2015 : 16:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
To je ajmo reci jedna epizoda u prosjeku.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 07/07/2015 : 16:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
I da, kod onih prvih priča od po cca. 40-60 stranica, nemoj ih previše gutati u cugu, sve ćeš pozaboravljati za 2-3 dana, obavezno kada pročitaš te početne napiši neki komentar, čisto da ne bi zaboravio radnju.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/07/2015 : 18:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Naravno najprije procitam strip pa recenziju, komentare i onda ostavim komentare.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 08/07/2015 : 12:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Odlican strip, crtez i sve,... Cak i nastavak, tj crtez od magnaitinija se ne cini los. Jedva cekam nastavak
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 08/07/2015 : 18:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Mangiantini je jako slab.
Skroz mi je srozao priču. Toliko mi je loš da sam zaželio da priču crta Laurenti ili Chiarolla.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 08/07/2015 : 18:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

Mangiantini je jako slab.
Skroz mi je srozao priču. Toliko mi je loš da sam zaželio da priču crta Laurenti ili Chiarolla.



Taj čovek je nebrojno priča upropastio kao i onaj debil Sedioli.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/07/2015 : 19:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ali Mangiantini baš ne dobija neke kvalitetne scenarije dok su recimo Cassarovi uništili barem 3-4 jake priče.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/07/2015 : 20:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Mangiantini je cesto dobar, ali u oboj prici mi je neobicno los.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/07/2015 : 21:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Evo i ja sam ovo (dio Mangiantinijeve priče) ponovno danas pročitao i bilo je sasvim dobro.

Edited by - solar on 08/07/2015 22:22:11
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 08/07/2015 : 22:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Počelo je dobro ali jako sporo. Bio sam sumljičav. Druga sveska nije nimalo pomogla, imala je svega ali i dalje je bilo prokleto sporo. Ali kad od treće sveske kreće ludački trk sve sjeda na svoje i opet je to ona dobra stara Bosellijeva avantura i opet je to napeto kako nekad. Imam zamjerki ali su one preobjektivne za tako subjektivan doživljaj. Rubini savršen, Ferri koma.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/07/2015 : 08:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
A sto kazes na kraj?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Boston Jack
stripovi.com suradnik



166 Posts

Member since 26/05/2010

Posted - 09/07/2015 : 09:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Boston Jack a Private Message  Reply with Quote


Podsjetio me naslov na ovu super stvar
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 09/07/2015 : 10:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

A sto kazes na kraj?



Na koji točno dio misliš? Neočekivani obrat ili? Recimo da mi ni najmanje ne smeta. Do sada lik uopće nije bio toliko karakteriziran da mogu reć da nije u skladu s njegovim ponašanjem.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/07/2015 : 10:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Da, na to mislim.
Meni je to najbolji dio epizode.
A ne slazem se da nije bio karakteriziran. Jedva cekam da nastave s tom pricom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 09/07/2015 : 10:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Recimo da sam znao što će desiti ali nisam očekivao na taj način. Tako da me to čak i iznenadilo.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4089 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 11/07/2015 : 13:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Hmm možda sam ipak trebao ovo pročitati u komadu. Nekako mi je prebrzo završilo premda nemam onaj osjećaj da fali stranica, što je dobra stvar.
Bome fini twist na kraju!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/07/2015 : 13:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Akomje Boselli vec na pocetku Tajne Sumerana imao ovo u planu, onda stvarno!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 12/07/2015 : 15:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Pročitao.
Nova epizoda obećava, opet neki komplot u Luizijani :-)
Sada u jednoj svesci imamo Rubinija i Mangiatinija jednog pored drugog. Iz viđenoga ja fakat ne mogu shvatiti zašto je R toliko omiljen a M toliko omražen.
Tko nakon ovoga kaže da Manđo ne zna crtati mislim da definitivno nije u pravu!

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000